21mada 17.09.18, 16:42 Jakoś nie mam co robić... A wy co dzisiaj robicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anika772 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 16:45 Odpoczywam po pracy, potem jadę na crossfit i spinning, a wieczorem mam nieco papierkowej roboty. Idź na spacer, pogoda jak marzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
jak_matrioszka Re: Nudzi mi się 17.09.18, 16:48 Jemy obiad, a potem do domu Dextera ogladać. I mam lekkiego wnerwa, bo nie dam rady całemu 8. sezonowi, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 16:52 Leżę w szpitalu i dochodzę do siebie po operacji 😉 Chyba znowu pójdę spać - odkad mam dzieci, tyle nie spałam. Coś cudownego! Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:12 Oo, to już? Niech się wszystko dobrze goi. Ja leżę w łóżku bez wyrzutów sumienia, uchetana do nieprzytomności wczorajszym rajdem MTB (40 km, 1200 przewyższenia, upał i techniczne zjazdy, coby człek nie miał gdzie odetchnąć, ale takiem brawa dostała na mecie, że warto było ) Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:44 Brawo i ode mnie! MTB to nie moja bajka, bo ja zbyt urazowa jestem, ale sport piękny i- co kocham - na świeżym powietrzu Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:51 Ojej, dziękuję dziewczyny. Ja się zapisałam, bo i tak bym pojechała z moim amante żeby go dopingować i zdjęcia mu robić, rower pewnie i tak bym wzięła, żeby się przejechać, no to jak tak - to już się zapisałam, mimo że ostrzegał, że ciężko będzie. No to mnie przeczołgali jak mało kiedy Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:57 Przeczołganie się jest najlepsze. Ja dopiero czuję, że żyję, gdy się przeczołgam. Ostatnio mnie skwitował jeden wytrawny wspinacz: “ona należy do tych, co to po zdobyciu szczytu z grupa schodzi na dół i nieśmiało sugeruje, żeby reszta poszła na piwo, a ona sobie jeszcze raz na ten szczyt sama wbiegnie i zbiegnie” 😄 No, ale teraz przez 13 tygodni nawet mnie na szybki spacer nie będzie wolno... Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 18:13 *Ale coby się nie nudzić, za cztery tygodnie zaczynam super-intensywny kurs niemieckiego, 5x w tygodniu przez dwa miesiace. Jak już nic mi robić nie wolno, to się choć intelektualnie powysilam 📚 Odpowiedz Link Zgłoś
ira_08 Re: Nudzi mi się 18.09.18, 16:42 Po co Ci niemiecki w Hiszpanii No i gratuluję, u mnie sportowo martwy sezon, szykuję się dopiero na maraton 2019 Ale za to dam czasu! Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 18.09.18, 16:52 W Szwajcarii. Potrzebny Na razie sobie z pielęgniarkami po niemiecku konwersuję i klnę pod nosem, na co mi ta operacja potrzebna była. Normalnie inwalidka jestem, nie tylko do kibla sama nie pójdę, ale nawet przekręcić się w łóżku samodzielnie nie mogę Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: Nudzi mi się 18.09.18, 17:00 Ira, wymieszalas nas a i mnie niemiecki sie przydaje w robocie ale nie mam don serca. Dzieki za gratulacje, tez zamykam sezon i trzeba cos wymyslic na przyszly rok Odpowiedz Link Zgłoś
same-old_mona Re: Nudzi mi się 17.09.18, 16:54 Nic nie robie. Mieliśmy lecieć do Włoch w sobotę, ale chłop miał alarm w pracy I duda... Więc zrobiłam przecier pomidorowy wczoraj ( pomidory to mi się chyba do zimy nie skończą. .. krzaki ciągle obwieszone, już mam dość) a dziś mus z jabłek i gruszek do słoików ( starszak wczoraj przywiozł 5 reklamówek od kolegi z sadu), byłam z młodą na spacerze a teraz ona śpi a ja siedzę i nic nie robię :p Odpowiedz Link Zgłoś
same-old_mona Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:14 No dobra, już nie śpi, gada z plus zowel krową. No to zbieram zadziec I przejdziemy się do konia, bo dwa dni nie byłam kopytnego dziecka odwiedzić.. Odpowiedz Link Zgłoś
ania-z-lasu Re: Nudzi mi się 17.09.18, 16:58 A czy ktoś, komu się nie nudzi, przychodzi na to forum? Bądźmy szczerzy. Ja pracuję, ale jak zwykle od jakiegoś czasu, brak mi zapału. No i zaglądam tutaj. Ech, lepiej chyba pójdę na spacer. Zabieram mojego czarnego potwora i idziemy się wybiegać. Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:52 Serio? Ja się nigdy nie nudzę, a na forum wchodzę się odmóżdżyć i odreagować po całym ciagu absorbujacych zajęć Powiedz mi, jak można się nudzić? Zawsze jest ksiażka, artykuł lub magazyn do pzeczytania. Jakiś sport, na który wcześniej brakowało czasu. Spacer lub rower. Sprzatanie, pieczenie, gotowanie. Kapiel i malowanie paznokci. Nauka czegoś nowego; kursy. Zakupy. Relaks z kawa w ogródku/ na balkonie. Telefon do psiapsiółki. No jak tu się nudzić, jak? Odpowiedz Link Zgłoś
same-old_mona Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:56 Malowanie paznokci to jest akurat wielka nuda 😀 Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 18:06 Zależy, jak malujesz. Bo ja maluję szybko, ale na raty. Baza —> gotowanie; pierwsza warstwa—-> spacer 2h w sandałach, druga warstwa —> lunch; top coat —> pójście spać, bo tę zawsze kładę dopiero wieczorem, jak wszystko wyschnięte na tip top. Oczywiście samo malowanie to sekundy zajmuje 😄 Odpowiedz Link Zgłoś
frey.a86 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 18:18 Ja maluję oglądając serial, wtedy nie jest aż tak nudno. Odpowiedz Link Zgłoś
ania-z-lasu Re: Nudzi mi się 17.09.18, 18:22 Ja pedałuję, oglądając serial. Chyba sobie popedałuję. Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 19:16 chyba by mnie cos trafilo jakbym miala malowanie pazurow rozgrzebane na caly dzien Odpowiedz Link Zgłoś
same-old_mona Re: Nudzi mi się 17.09.18, 19:19 No nie? Wolę raz a dobrze a nie tak na części; p ale ja nic nie gotuję:p więc idzie pewnie szybciej :p Odpowiedz Link Zgłoś
ania-z-lasu Re: Nudzi mi się 17.09.18, 18:21 A zdarza ci się, że jesteś głodna ale nie wiesz na co masz ochotę? I ostatecznie jesz chipsa? No to ja tak mam, intelektualnie W dodatku mam pewne zobowiązania, które przykuwają i dołują. I jakoś tak leci. Odpowiedz Link Zgłoś
sfornarina Re: Nudzi mi się 17.09.18, 18:24 Zdarza. Właśnie tak się czasem zawieszam na forum. Ale to nie z nudy, tylko z potrzeby odmóżdżenia i wyciszenia się po kilku godzinach lub dniach aktywności non stop 😄 Odpowiedz Link Zgłoś
luvyana Re: Nudzi mi się 17.09.18, 19:56 a wiesz, że coś w tym jest, bo ostatnio wchodzę o wiele mniej i hurtem odpisuje w wątkach, a potem znikam na kilka godzin? i oby tak dalej... Odpowiedz Link Zgłoś
mae224 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 16:59 praca do 14, obiad, prasowanie (może?), a potem pobiegam i zapisałam się na wieczorne webinarium doszkalające. Odpowiedz Link Zgłoś
karotka_plus Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:05 Rano zakupy, dziecko dostawić do szkoły ja do miasta X (pociągiem) zapisać się do lekarza i na usg. Małe zakupy w Rossmannie i powrót do domu po 12. Zrobiłam obiad, wstawiłam pranie, pozmywałam, zmieniłam pościel, wywiesiłam pranie, mąż i syn wrócili z pracy/szkoły, pojechaliśmy do miasta X, nic nie załatwiliśmy (więc\wyjazd niepotrzebny, a nie - zatankowaliśmy ), wróciliśmy do domu, pozmywałam po obiedzie, sprawdziłam dziecku lekcje, teraz na chwilę usiadłam przy laptopie i napisałam listę spraw do zrobienia na dziś, i jutro i za ok 30 minut jedziemy z synem na konsultację do ortodonty, jak wrócimy schowam pranie, porobię zakupy online, powtórzę z synem tabliczkę mnożenia, włączę serial i poprasuję (pranie z 2 dni). Pewnie coś jeszcze się znajdzie do zrobienia Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:20 wpadkij do mnie okna umyc zbieram energie siedzac na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
frey.a86 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 17:30 Ja dzisiaj cały dzień pracuję (dg), a w międzyczasie w ramach przerwy pisze coś na forum. Ponadto byłam na basenie, zrobiłam zakupy i obiad na 2 dni, powtórzyłam słówka z kursu. Pracę kończę koło 19:00, wieczorem zamierzam jeszcze obejrzeć odcinek serialu i poczytać książkę. Nie znam zjawiska nudy. Odpowiedz Link Zgłoś
rosapulchra-0 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 20:14 Jesoo. Zrób coś pożytecznego. Pomóż komuś albo kota przygarnij. I opuść forum Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Nudzi mi się 17.09.18, 20:23 A możesz mi kupić flet i zeszyt do ang? Bo ja zrobiłam 3 imprezy urodzinowe w weekend i chwilowo mózg mi nie działa, a mam milion spraw do załatwienia. Odpowiedz Link Zgłoś
echtom Re: Nudzi mi się 17.09.18, 20:54 Uciekłam na forum od tłumaczenia akt. W sumie, jak nie masz co robić, mogę Ci dać ostatnie 20 stron, a sama wezmę się za korektę Odpowiedz Link Zgłoś