magazynka
25.10.18, 03:12
Oglądałyście ???
Ja jestem w 2 sezonie i nie przestaję się zachwycać. Zarywam noce do godz. 4 po 3-4 odcinki.
Niby stary, Netflixa, ale pobudza do śmiechu i łez. Lekka komedia kryminalna, ale boska!
Dlaczego tak mało podobnych dzieł, a tak dużo badziewia typu fantasy, policyjne czy sci-fi?
A może ematka nie ogląda skandynawskich seriali?