Dodaj do ulubionych

Serial "Lilyhammer"

25.10.18, 03:12
Oglądałyście ???

Ja jestem w 2 sezonie i nie przestaję się zachwycać. Zarywam noce do godz. 4 po 3-4 odcinki.
Niby stary, Netflixa, ale pobudza do śmiechu i łez. Lekka komedia kryminalna, ale boska!

Dlaczego tak mało podobnych dzieł, a tak dużo badziewia typu fantasy, policyjne czy sci-fi?
A może ematka nie ogląda skandynawskich seriali?
Obserwuj wątek
    • lodomeria Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 04:46
      O nie! Nic, gdzie się tłuką, strzelają do siebie! W życiu się przy takim czymś bym nie rozerwała.

      Ale zazdroszczę znalezienia wciągającego serialu smile
    • milka_milka Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 07:01
      Dobre (!) S-F to sztuka, nie badziewie. smile A ze skandynawskich oglądam tylko Most nad Sundem, genialny serial. Reszta przeciętna i na to samo kopyto.
      • triss_merigold6 Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 07:46
        Też oglądałam, niezły, ale ogólnie skandynawskie filmy mnie usypiają.
    • jak_matrioszka Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 11:55
      A może ktoś sprawdzić czy jest w PL serial "Dag"? My już drugi raz go ogladamy, jest przezabawny smile
      I jeszcze "Norsemen", to wiem,że pierwszy sezon był.
      • magazynka Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 17:09
        "Norsemen" też mam 1 sezon i podoba mi się.
        • jak_matrioszka Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 17:23
          Szukaj "Dag", tytuł to imie głównego bohatera, wiec nie powinien być zmieniony w tłumaczenia. Ewentualnie może znajdziesz po aktorach: Atle Antonsen, Tuva Novotny, Anders Baasmo Christiansen, albo twórcach: Øystein Karlsen i Kristopher Schau.
          Dag jest po prostu zajebisty!
          • jollyvonne Re: Serial "Lilyhammer" 25.10.18, 17:40
            https://i.pinimg.com/564x/aa/9e/89/aa9e89698f56da03a07b7d4a2006870d.jpg
            Najpierw pomyslala, ze on wlasnie podskoczyl.

            Dag to wysokiej klasy komedia gdzie absurd jest czescia realizmu.
    • bywalec.hoteli Re: Serial "Lilyhammer" 13.11.19, 23:41
      Fajny smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka