aerra Re: Pedofil codzienny 14.05.19, 10:16 Wśród znajomych nikt się oczywiście z niczym takim nie wypuścił (nawet typu idiotyczny komentarz), ale ręki obciąć bym sobie nie dała, bo nie siedzę ludziom w głowach, może być tak, że ktoś się bardzo dobrze pilnuje i kryje. Natomiast jakby coś takiego było, to nie wyobrażam sobie, żeby to zostawić bez reakcji. Natomiast w szkole podstawowej (czyli to było jakieś 25-26 lat temu, nie pamiętam dokładnie w której klasie byłam) była taka sytuacja, że jeden z nauczycieli został odsunięty w trybie pilnym (i to tak, że z dnia na dzień mieliśmy zastępstwo, a potem nową nauczycielkę), było dochodzenie (ale mnie to nie dotyczyło, więc nawet nie byłam przesłuchiwana, natomiast wiem, że kilka dziewczynek z mojej klasy było), z tego co wiem poszedł siedzieć (nie wiem na ile) i dostał zakaz pracy z dziećmi. Odpowiedz Link Zgłoś
sirella Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 16:43 ta sobie czytam naglowki wiadomosci, o hucznych planach wprowadzenia kary dozywocia za pedofilie,, normalnie rece opadaja, przepisow jest dosc, ktorych jakos nikt nie przestzrega i nie wykonuje, przeciez o to chodzi zeby przepisy wreszcie byly stosowane z cala konsekwencja a nie bagatelizowane problemy ofiar znajoma ma exmeza z zakazem zblizania, wielokrotnie nie przestrzegal zakazu, pijany przychdzi i sie awanturuje, dzieci ze stresu nie radza sobie z emocjami, policja rozklada rece a sady wydaja kolejne napomnienia ze ma sie nie zblizac ktore on lamie i nic sie nie zmienia wiec po co komu martew przepisy ktorych instytucje panstwa i tak nie sa chetne ani wydolne wykonywac? Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 17:38 sirella napisała: > Problem pedofilii to nie tylko kościół. /... / > Macie świadomość co się dzieje wokoło was i reagujecie na cień podejrzenia staj > ąc po stronie potencjalnej ofiary? Czy raczej jest wyparcie. Jak w przypadk > u historii sprzed kilku lat o której czytałam, gdzie dziewczyny ok 15letnie z > domu dziecka były wykorzystywane przez lokalnego szefa policji i wysokich urzęd > ników, za kasę. Cała miejscowość stanęła po stronie "szanowanych obywateli" Chodzi zapewne o Zambrów. Cała miejscowość stanęła murem po stronie szanowanych obywateli i sąd w Łomży również, wszyscy zostali prawomocnie uniewinnieni ku rozpaczy TVN-u. Wyrok był IMO w 100% słuszny, ponieważ bezspornie udowodniono., że te dziewczyny uporczywie narzucaly się swoim klientom i wydzwanialy do nich bez przerwy. Jeśli "ofiara" sama chce i się narzuca, to nie jest ofiarą. Poza tym to nie były dziewice, tylko panie prowadzące bujne życie seksualne. Jak jesteś taka swietoyebliwa to miej raczej pretensje do domu dziecka, że nie przerobił ich na zakonnice klauzurowe. Odpowiedz Link Zgłoś
morekac Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 20:00 Rozumiem, rozseksualizowane dzieci pchały się na siłę do łóżka szefowi policji i wójtowi. bez względu na to, jak zachowywały się owe 15latki i co robiły, dojrzali ludzie, zwłaszcza na stanowiskach, powinni trzymać się od nich z daleka dla swojego własnego dobra. Bo mogły być trochę młodsze niż te 15 lat, można było ich oskarżać o nadużycie wpływów itp. Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 21:01 Jakie dzieci?! Te panie nie miały już wiele wspólnego z dziećmi i nie był to efekt kontaktów z szefem policji czy wójtem, tylko raczej efektów wychowawczych otoczenia, w którym wzrosły. Jeśli ktoś sam wielokrotnie proponuje usługę seksualną to nie jest ofiarą molestowania. Odpowiedz Link Zgłoś
morekac Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 21:42 Szef policji powinien jednakowoż unikać seksu z nieletnimi i prostytutkami. Bo zawsze może pozostać podejrzenie o wykorzystanie swojej pozycji/ korupcję. Takie BHP na pewnych stanowiskach. Już nie mówiąc o innych ryzykach. Ludność owej mieściny musiała sobie jakoś zmniejszyć dysonans poznawczy w sprawie tak zacnego komendanta, więc zaczęła - jak mniemam - wieszać psy na nieletnich. Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 21:55 O ile pamiętam, to z usług tych dziewczyn korzystała miejscowa palestra, a nie szef policji. Ale wszystko jedno. Czy nie powinni? Owszem, nie . Z moralnego punktu widzenia jest to słabe. Z drugiej strony, jeszcze w latach 90-tych policjanci zwykli sobie urządzać imieniny /urodziny w burdlu. Znam pewną przyjemną osadę nad jeziorem gdzie domki wypoczynkowe pobudowali sobie czołowi funkcjonariusze policji oraz gangsterzy. Towarzystwo zna się jak lyse konie i popija razem wódkę. Odpowiedz Link Zgłoś
morekac Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 22:01 Przedpiśczyni pisała o szefie policji, stąd moja uwaga. Przy czym nawet prostytutki można starać się mieć pełnoletnie - zawsze mniejszy smród, jeśli się wyda, że się uprawiało płatny seks z dwudziestoparolatką niż z 15latką. Odpowiedz Link Zgłoś
asia.sthm Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 23:18 riki_i napisał: > Jakie dzieci?! Te panie nie miały już wiele wspólnego z dziećmi i nie był to ef > ekt kontaktów z szefem policji czy wójtem, tylko raczej efektów wychowawczych o > toczenia, w którym wzrosły. Jeśli ktoś sam wielokrotnie proponuje usługę seksua > lną to nie jest ofiarą molestowania. Jakie dzieci? A no te maloletnie z domu dziecka, oddane pod opieke, powierzone pieczy instytucji panstwowej. Taaa, yhy, pchaly sie w lapska miejscowych dygnitarzy, a ci im placili pod przymusem. Cala zgraja tych dygnitarzy, pedagodzy z sierocinca, cale to mafijno syfiate otoczenie powinno byc pociagniete do odpowiedzialnosci. A ty uznales ich uniewinnienie za szluszny wyrok - wszystkie twoje oceny tego to jeden wielki fuj. Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 16.05.19, 22:16 asia.sthm napisała: > Jakie dzieci? A no te maloletnie z domu dziecka, oddane pod opieke, powierzone > pieczy instytucji panstwowej. > Taaa, yhy, pchaly sie w lapska miejscowych dygnitarzy, a ci im placili pod przy > musem. No widzisz, akurat nagrali rozmowy z tymi "dziećmi" , były też billingi jasno wskazujące kto do kogo dzwonił i kto nachalnie się narzucał. Dowody te przedstawiono w sądzie w Łomży, który w tej sytuacji wydał jedyny możliwy wyrok. Ja doskonale rozumiem, że mogli mimo wszystko dostojnie zagrzmieć "pójdź dziecię! ja cię uczyć każę! jak śmiesz proponować mi takie bezeceństwa!" , ale nie wszyscy ludzie to święci (pomijam już fakt, że żywoty wielu świętych również nie wskazują na moralne prowadzenie się). > Cala zgraja tych dygnitarzy, pedagodzy z sierocinca, cale to mafijno syfiate ot > oczenie powinno byc pociagniete do odpowiedzialnosci. > A ty uznales ich uniewinnienie za szluszny wyrok - wszystkie twoje oceny tego t > o jeden wielki fuj. Reprezentujesz typowe świętoyebliwe podejście starej Kornackiej - "jak śmią uprawiać seks! jak śmią skorzystać z tak odrażającej moralnie okazji! co na to ich żony? dlaczego nie zostali publicznie unurzani w smole i wytarzani w pierzu? " Uświadamiam Cię, inteligentna inaczej osóbko, że w życiu społecznym akcja rodzi reakcję. Jedną z taktyk izraelskiego Mossadu jest "przypadkowe" podstawianie figurantom (tj. osobom rozpracowywanym) chętnych ultra-lasek. Na przykład wiedząc, że dany Pan codziennie łapie taksówkę z pracy do domu, dziwnym trafem na postoju taksówek dość często o tej samej porze pojawia się młoda piękność. Za n-tym razem "przypadkiem" lądują w jednym aucie i rodzi się "przypadkowa" znajomość. NIE ZDARZYŁO SIĘ JESZCZE ABY FACET NIE WSZEDŁ W ROMANS Z TĄ "PRZYPADKOWO" SPOTKANĄ CHĘTNĄ PANIĄ! Ludzie są tylko ludźmi! A teraz walnij baranka o ścianę i napisz pretensję do Pana Boga, że mężczyźni to takie wstrętne zboczuchy , do tego niewierne i nie gardzące chętną małolatą. Odpowiedz Link Zgłoś
asia.sthm Re: Pedofil codzienny 17.05.19, 14:10 Ale zes sie popisal chlopie - "Ludzie są tylko ludźmi!" - taaa, tylko ze niektorym nie dziala mozg jednoczesnie z przyrodzeniem - nie masz sie czym chwalic. Odpowiedz Link Zgłoś
danaide Re: Pedofil codzienny 18.05.19, 01:50 Serio, riki? Widzisz 15letnią, skrzywioną dziewczynę, która nie odebrała właściwego wychowania, nie ma kasy i przelecisz ją bo się naprasza, a jak suka daje to pies weźmie? Czy Ty masz w ogóle dzieci i czy jesteś w stanie wyobrazić sobie swoją córkę w takiej roli? Też byś nie miał nic na przeciw gdyby przeleciał ją Twój znajomy, a potem wręczył jej torebkę czy parę jeansów? 15 lat to czas na pierwsze "miłości" z rówieśnikami a na nie dawanie dupy starszym i ustawionym. Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 18.05.19, 17:02 danaide napisała: > Serio, riki? Widzisz 15letnią, skrzywioną dziewczynę, która nie odebrała właści > wego wychowania, nie ma kasy i przelecisz ją bo się naprasza, a jak suka daje t > o pies weźmie? Nie, bo zasadniczo nie kręcą mnie dzieci. Sęk w tym, że - jak sądzę - te zdegenerowane dziewczyny wyglądały na starsze niż były w rzeczywistości, a korzystający z ich usług panowie nie mieli świadomości że to 15-latki. > Czy Ty masz w ogóle dzieci i czy jesteś w stanie wyobrazić sobie swoją córkę w > takiej roli? Też byś nie miał nic na przeciw gdyby przeleciał ją Twój znajomy, > a potem wręczył jej torebkę czy parę jeansów? Dzieci mam, córki nie posiadam, natomiast mam dobre porównanie z 18-letnimi żeńskimi latoroślami moich kolegów oraz pewną 18-letnią Ukrainką, o której tutaj niedawno sporo pisałem. To są inne światy. Pierwszy przykład to nieopierzone stworki, które znajdują się jeszcze w niesamodzielnej rodzinnej czasoprzestrzeni i którym, zaręczam, żaden stary facet nie będzie czynił awansów. Natomiast przykład nr 2 to pani prowadząca życie seksualne polskiej wyzwolonej 35-latki, do tego w pełni samodzielnie egzystująca w Polsce od 17 r. ż., a do tego z mocnym doświadczeniem wojennym na Ukrainie (typu bomba rozpier.alająca dom na jej oczach). Metrykalnie jedno i drugie to to samo, ale mentalnie nie da się tych 18-latek jakkolwiek porównać. To samo dotyczy 15-latek z ciężkiej patologii, podopiecznych domu dziecka w Zambrowie. Zamieniłabys z nimi dwa słowa, to byś się ciężko zdziwiła. > 15 lat to czas na pierwsze "miłości" z rówieśnikami a na nie dawanie dupy stars > zym i ustawionym. Tak jest. W teorii. W świecie młodzieżowej patologii ta zasada ma liczne wyjątki. Odpowiedz Link Zgłoś
asia.sthm Re: Pedofil codzienny 18.05.19, 18:10 riki_i : > W świecie młodzieżowej patologii ta zasada ma liczne wyjątki. Te wyjatki nie mialyby miejsca gdyby nie patologiia doroslych zbokow z jaszczurzym po swoim praszczurze mozgu wykorzystujacych co tylko sie da, a nieletnie sa lupem najlatwiejszym. W tym Zambrowie wychowawcy tez stanowili niezla patologie. Nikt nic nie wiedzial, nikt nie poszedl siedziec za niedopelnienie obowiazkow. To wszystko pewnie byla wina Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Pedofil codzienny 18.05.19, 08:18 Chętną małolatą pogardzi całkiem sporo mężczyzn. Nie wszyscy, jak ty, myślą tym, co im siedzi w gaciach. "Ludzie są tylko ludźmi", LOL. Mam szczerą nadzieję, że nie masz córki. Odpowiedz Link Zgłoś
sirella Re: Pedofil codzienny 18.05.19, 12:15 Bo właśnie tak wygląda "pedofilia codzienna". Krzyk i żądanie kary gdy ktoś mojemu dziecku krzywd robi, ale gdy jakaś -nastka z trudnego domu "sama chce" to czemu nie skorzystać? To ona się pcha a ten co bzyknie to niewinny biedaczek wręcz zmolestowany przez zdemoralizowaną 15letnią zdzirę. A jak jeszcze w zamian kasę się da to przeciez samo dobro się tej młodej robi... Tak myślą stare oblechy. A oblechów w cywilnym świecie całkiem sporo. Na filmie to też widać, że wiele osób wcale molestowania dzieci nie uważa za zło. To jest głęboko w społeczeństwie, że dzieci można traktowac jak rzeczy. Że dojrzały facet może korzystac z niepełnoletnich panienek i to nic takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
asia.sthm Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 20:39 riki_i : > Wyrok był IMO w 100% słuszny, ponieważ bezspornie udowodniono., że te dziewczyny uporczywie narzucaly się swoim > klientom i wydzwanialy do nich bez przerwy. Jeśli "ofiara" sama chce i się narzuca, to nie jest ofiarą. Poza tym to nie były > dziewice, tylko panie prowadzące bujne życie seksualne. Tys to napisal o wychowankach domu dziecka? Paskudnie ci wyszlo. Zakladam ze to fatalnie sformulowany sarkazm albo jestes wyjatkowym podlecem. Ten sąd w w Łomży to jakis skorumpowany zart i pieciu groszy nie wart. Niezla mafia Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 21:04 A co Ty myślisz, że dom dziecka to ochronka? Masz bardzo naiwne podejście do świata, niczym te stare arystokratki z "Dobrego Wojaka Szwejka" co żołnierzom wyruszajacym na front wręczały święte obrazki, cukierki i gładzily po główce. Odpowiedz Link Zgłoś
grru Re: Pedofil codzienny 16.05.19, 22:43 A czytałaś, dlaczego ich uniewinnili? Bo prawo nie działa wstecz. Wedle zapisów prawa obowiązującego w chwili tych wydarzeń nie było przestępstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
asia.sthm Re: Pedofil codzienny 17.05.19, 14:15 grru: > A czytałaś, dlaczego ich uniewinnili? Nie, wiem tyle co w tym watku - teraz rozumiem. Dziwi i oburza mnie jednak postawa takiego rycerza jak riki_i. Odpowiedz Link Zgłoś
grru Re: Pedofil codzienny 16.05.19, 22:42 Tam akurat nie było w ogóle mowy o pedofilii - o ile mówimy o tej samej sprawie. Dziewczyny miały ponad 15 lat. Chodziło o płacenie za seks niepełnoletnim. Zresztą zostali uniewinnieni, bo w czasie kiedy to się działo były inne zapisy prawne - teraz to już byłoby przestępstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Pedofil codzienny 17.05.19, 19:35 Nie byłoby. Jeszcze prawomocnie nie uchwalili, do tego masz vacatio legis. Poza tym nie dam głowy, że RPO nie zaskarży tego do Trybunału Konstytucyjnego, te zmiany są niechlujne legislacyjnie Odpowiedz Link Zgłoś
morekac Re: Pedofil codzienny 18.05.19, 08:33 riki_i napisał: > Nie byłoby. Jeszcze prawomocnie nie uchwalili, do tego masz vacatio legis. Dla PiSu to żaden problem, niezgodność z Konstytucją także. Odpowiedz Link Zgłoś
auksencja15 Re: Pedofil codzienny 15.05.19, 22:14 Na studiach jeszcze, siedzieliśmy w niedużej grupie, znajoma właśnie czytała coś w sieci o dzieciach na plazy i zaczęła głośno komentować, ze jak gole dzieci mogą kogoś podniecać, przecież to małe dziewczynki (coś w tym rodzaju), na co jeden „kolega” (zawsze był trochę dziwny, chodziły słuchy, ze w akademiku bardzo nadużywał pornografii i nikt nie chciał z nim być w pokoju) mówi: No mogą, ale tylko kobiety tego nie zrozumieją... pamietam, ze bardzo mnie to zbulwersowało i szybko wyszłam. Odpowiedz Link Zgłoś
szalona-matematyczka Re: Pedofil codzienny 16.05.19, 10:04 Auksencjo, to mi przypomnialo taka sytuacje: pewien dalszy znajomy, pan ok. 35 lat, taki niepozorny niby, mowi kiedys w rozmowie, ze niewyklucza, ze mezczyzni spiacy z 12-13-latkami sa normalni i argumentuje to tak "a moze oni nie zauwazyli, ze te dziewczynki sa niepelnoletnie?, Wiesz, one moga juz wygladac jak kobiety.." Tez mi ten czlowek sie obrzydzil. I tez slynal z tego, ze byl lekko dziwny, niby wszystko ok (praca, mily, usmiechniety), ale brak stalych zwiazkow, brak kolegow nawet. Odpowiedz Link Zgłoś
marial_uiza Re: Pedofil codzienny 17.05.19, 00:24 Właśnie znajomy mi przysłał, Gwałcenie dzieci nie jest jakoś szczególnie okrutnym czynem www.youtube.com/watch?v=cfMol7Qg-oM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3zA4USIFNTWpWciMmac8JfIwFTeKdIdjkMbS8-WMxJlV4N7Jiy82_-rKM Odpowiedz Link Zgłoś
sirella Re: Pedofil codzienny 17.05.19, 14:53 Im dłużej myślę o całości tego problemu, tym wyraźniej widzę, że wykorzystywanie dzieci, molestowanie, czyny pedofilskie wobec dzieci nie są dla większości społeczeństwa a tym bardziej instytucji prawa jakoś bardzo niewłaściwe. Jest duże przyzwolenie na to. Jednak ciągle dzieci i ryby głosu nie mają. No chyba że to gwałt połączony z morderstwem to się zaczyna większy raban. W wielu przypadkach jednak bardziej się dba o zachowanie twarzy jakiegoś podstarzałego faceta na stanowisku, niż o dobro molestowanego dzieciaka. Społeczeństwo tez często nie wierzy i wypiera, od członków rodzin począwszy na opinii publicznej skończywszy. Bo co tam taki seks z 14 latką... pewnie tez jej się podobało, sama chciała, w końcu nic jej nie zrobił, też miała przyjemność, a ci... nie mydło nie wymydli się. A co bardziej poje..ni to wręcz myślą że oni szczęście tym dzieciom dają. Odpowiedz Link Zgłoś
gaga-sie Re: Pedofil codzienny 17.05.19, 21:14 Moja koleżanka pojechała kiedyś jako opiekunka na kolonie. W trakcie ich trwania turnus został rozwiązany, afera- kierownik kolonii molestował jakieś dziecko, czy dzieci. Nie wiem w jaki sposób to wyszło, ale podobno interwencja była błyskawiczna. Odpowiedz Link Zgłoś