Dodaj do ulubionych

dojrzałam

16.06.19, 10:30

do wygaszenia józka. Wątek o włosach redaktora Klarenbacha, czy jak mu tam, przeważył.

--
"seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
Obserwuj wątek
      • chicarica Re: dojrzałam 16.06.19, 10:57
        Mnie się wydaje że to powinno działać tak jak na fejsie, czyli jak się kogoś wygasza, to ten ktoś też przestaje widzieć posty. Inaczej jak się ma jakiegoś upartego trolla wygaszonego, a ten troll upierdliwie odpowiada i potem ludzie odpowiadają jemu, to człowiek się potem gubi w takich posiekanych wątkach.
        Alternatywnie, wygaszony powinien wiedzieć że jest wygaszany, żeby nie strzępił klawiatury na próżno.

--
        ---
        Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
        • alpepe Re: dojrzałam 16.06.19, 11:22
          No, ode mnie się właśnie dowiedział.

--
          "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
      • alpepe Re: dojrzałam 16.06.19, 11:21
        Tak, dałam tym samym józkowi ostatnią szansę, by coś zmienił w swoim życiu na lepsze.

--
    • zlota.ptaszyna Re: dojrzałam 16.06.19, 11:42
      ja musze wygasic bywalcahoteli , co widze jakis kolejny prymitywny watek to sobie to postanawiam, nie trawie ludzi niewyksztalconych i z brakami w wiedzy

problem taki ze nie umiem wygaszac
    • ienerta Re: dojrzałam 16.06.19, 12:09
      Oczywiście wygaszanie ma swoje plusy, ale jednak józki, gazeciarze i pochodne nadają pewnego kolorytu forum. Jeśli nie traktuje się ich poważnie (a tak traktować się po prostu nie da), to nie irytują, tylko śmieszą, a jak masz gorszy dzień i chcesz upuścić jadu, to oni przyjmą każdą dawkę, nie obrażą się, jeszcze z pocałowaniem ręki (czy tam stopy - teraz te klimaty aktualne na forum) w dodatku. Co więcej, gdy patrzę na ich wpisy, to mój mąż urasta do rangi samca alfa na ich tle wink W jakimś wątku napisałam, że pełnią tu idealną rolę wirtualnej spluwaczki i podtrzymuję swoje zdanie. Może nie jest to przedmiot szczególnie godny, ale niekiedy może mieć praktyczne zastosowanie smile Naturalnie, Twoja decyzja.
    • tryggia Re: dojrzałam 16.06.19, 12:17
      Rany, wczoraj to zrobiłam. Poczułam, że wykorzystuje każdy post o włosach do brandzlowania się. Tak jak zbok co się obnaża.
      I obrzydzilo mnie to okropnie. Wczoraj poleciał.

--
      Hope
    • dziennik-niecodziennik Re: dojrzałam 16.06.19, 13:49
      Polecam serdecznie. Ja mam polowe facetow tutaj wygaszona.

--
      "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
      Pietrek + Solejuk wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka