16.09.19, 09:44
Dostalam zadanie. Mam współzorganizowac Halloween dla dzieciaków. Jedzenie mamy ogarnięte, dekoracje mamy ogarnięte, zostało najgorsze - jakies tematyczne zabawy smile
Mozecie cos podpowiedziec?
Zabawy mogą angażowac doroslych, również będą smile
Mi po głowie chodzi wylącznie seansik jakiegoś odcinka Scooby Doo wink
Obserwuj wątek
    • berdebul Re: Halloween 16.09.19, 10:53
      Projekcja „Gęsiej skórki”. wink Jest na netflix.
      Łowienie jabłek, podchody po zmroku, szukanie skarbu w ogródku o ile macie ogródek do dyspozycji. Wycinanie dyń.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Halloween 16.09.19, 11:13
      Zrób podchody, to znaczy, robisz start: i karteczki przyklejone na ścianie, 4 puste jedna z zagadką do odganięcia, która jest wskazówką co dalej itp. Ja dodatkowo mam scenariusz i jestem reżyserem zabawy. A w zadaniach mam też takie, które naylezy wykonać, żebym to ja podpowiedziała co dalej i tak mogą zjeść oczy węża albo przejść z książkami na głowie dookoła sofy. Taki właśnie Scooby Doo.
      Na końcu jest skarb schowany ( dla każdego prezent, u mnie są chłopaki 7-8 lat więc prócz słodyczy i gadżetów halloween'owych kupuję jakąś zabawkę typu samochody hot wheels. Ogólnie dużo wymyślania i przygotowań, zabawa trwa 15 min. radość dzieci bezcenna.
      • bi_scotti Re: Halloween 16.09.19, 14:33
        Jesli dostepne, kup ze 2 albo i 3 skeletons (takie do dekoracji ale z kosci), rozmontuj. Podziel dzieci na tyle grup ile kupilas skeletons. Wszystkie kosci rzucone na jedna kupe. Grupy dzieci rywalizuja ze soba ktora pierwsza zlozy/ulozy calego kosciotrupa. Poprawnie! wink Uwaga, potrzeba sporo miejsca na podlodze. Warto zeby ktos z doroslych znal sie na anatomy i byl w stanie uczciwie ocenic efekty koncowe big_grin Wygrana grupa powinna dostac cos a propos, jakies slodycze w ksztalcie skeleton/bones albo cos w tym rodzaju, no i w ilosci pozwlajacej poczestowac przegranych. Have fun! Cheers.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka