Dodaj do ulubionych

BraciaSamcy i prostytutki

30.12.19, 23:26
Biednemu zawsze wiatr w oczy...

braciasamcy.pl/index.php?/topic/25741-prostytutki-z-negatywnymi-opiniami-usuwaj%C4%85-je-z-sieci-i-naci%C4%85gaj%C4%85-dalej/
Tym razem prostytutki z odlotów (zwane na forum BS oszustkami) zawiązały spiseg przeciwko biednym incelom. Założyły zamknięte forum o nazwie "frajer", gdzie wymieniają się danymi klientów, których nie chcą obsługiwać.

BS zastanawiają się co dalej. Którą opcję wybrać: czy własną rękę czy znaleźć sobie babę na stałe? Obie opcje wydają się przerażające.

Ematki jak zwykle znajdą sobie jakiś temat zastępczy do urządzenia jatki (dzisiaj kluczyki na basenie). Tymczasem na BS dzieją się prawdziwe ludzkie dramaty.
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: BraciaSamcy i prostytutki 30.12.19, 23:33
      Moim, skromnym imhem jest to tyle samo warte, co dywagacje nad ciążą Rodzenka, czy enuncjacjami różnych, nieznanych mi Patich. Natomiast życiowe dylematy, w co ma się wypróżnić dziecię podczas podróży aeroplanem, pasują jak najbardziej do forum dla matek.
    • alpepe Re: BraciaSamcy i prostytutki 30.12.19, 23:35
      Akurat jestem świeżo po lekturze ogłoszenia z niemieckiego portalu ogłoszeń drobnych, gdzie to pięćdziesięciolatek szuka współlokatorki i napisał, że jakby co, to te 300 euro czynszu ona mu bardzo szybko może odpracować i nie ma co się drożyć i gorszyć. Zaciekawił mnie pokój dzienny z fotografiami chyba Kambodżanek i z jakąś flintą powieszoną na ścianie. Też jakiś Brat Samiec.

--
      "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
      • chicarica Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 11:03
        Ciekawa jestem jak często pan wymaga obsługi, bo wg mnie obrotna pani 300 euro to sobie ogarnie w jedną, góra dwie noce w miesiącu. W kolejne kilka nocy dorobi jeszcze kilkaset euro i zamieszka w samodzielnym luksusowym apartamencie, a nie w norze z dziadygą do obsługi. Zatem deal powiedziałabym taki sobie.

--
        ---
        Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
        • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 11:07
          "W kolejne kilka nocy dorobi jeszcze kilkaset euro i zamieszka w samodzielnym luksusowym apartamencie"
          Żeby być luksusowa prostytutka, to czeba luksusowo wyglądać, jak modelka Victoria Secret, czy co tam jest na topie. Do tego pobicia przez klientów, skąd popularność instytucji alfonsa🤔 Dużo takich bogatych cichodajek znasz?

--
          "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
          • semihora Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 16:10
            >cichodajek

Sex workerek. Poważnie piszę. Najgorsze "dajki" to te, co PiS-owi dają, słonko.

--
            Małpy nie sposób przekonać, by dała nam banana, obiecując jej, że po śmierci w małpim niebie otrzyma nieskończone mnóstwo bananów.
    • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 30.12.19, 23:42
      "Prostytutki są coraz bardziej wyrachowane"
      A kiedyś to sie zakochiwały w klientach jak Julia Roberts w Pretty Women! Ani chybi- koniec świata!

--
      super_hetero_dyna:
      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
    • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 30.12.19, 23:58
      "To rynek mięsny, płaci się, kupuje, rzeźnik sprzeda podroby jako szynkę a facet ze stojącym -ujem zerżnie nawet słoik po ogórkach, to sformułowanie przeczytałem kiedyś w necie i w dużym stopniu się z nim zgadzam.

Nikt nic nie prowadzi, nie obowiązują żadne reguły.

ŻADNA logika nie doprowadzi do dobrej dupy gdy dzwonisz do jednej a trafiasz do drugiej a w ogóle telefon odbiera telefonistka."

Niektóre ematki jak zwykle nie rozumieją o co chodzi, a więc nie chodzi o żaden spiseg tylko o to, że panie usuwają negatywne komentarze na swój temat, co i tak jest bez znaczenia bo klient umawia się z jedną a trafia i tak do innej.

--
      "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
      Kurt Vonnegut
      • fragile_f Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 00:11
        Ehe:

"To forum "frajer" to przecież jest dla div po to, żeby mogły się wymieniać info o niechcianych klientach, czyli brudasach, którzy maja konflikt z mydłem albo agresywnych zwyrolach, czy takich co poruchali, a nie zapłacili itp. 

Ogólnie ten temat jest pełen jakichś dziwnych oskarżeń bez dowodów na nie. Mi tam garso bardzo pomogło w wyborze odpowiedniej panny. Gdybym opierał się tylko na roksie to pewnie zaliczyłbym wtopę..."

--
        Fragile
      • dyzurny_troll_forum Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 10:34
        starczy_tego napisał(a):

> Wiesz co Lauren dzięki, teraz znowu zamiast spać będę nurkować w końcach intern
        > etu 🤨 kuźwa, czuje się tak jakbym odkryła obca cywilizacje

Do końca internetów droga jest jeszcze bardzo daleka i wyboista....
        BS to nie jest nawet początek końca internetów!

--
        Nic nie zostało wybaczone!
    • ultimate.strike Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 00:38
      BS uosabiają w sobie feministyczną ideę prawdziwego maczyzmu. To są feminiści w takim samym znaczeniu, jak czciciele Szatana są chrześcijanami. Szataniści chrześcijanami są, wierzą w istnienie chrześcijaskiego Boga tylko go nie lubią, BS mają dokładnie tak samo, wierzą w feministycznych bogów ale ich nie lubią, są tą złą opozycją, czymś, czym feministki mogą straszyć niegrzeczne dzieci.

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
    • triss_merigold6 Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 07:01
      Jezu, co ja czytam...
      Wzruszyła mnie opowieść Brata, który poszedł wykąpany, ogolony, wypachniony i w ogóle się postarał, a panna pozwoliła mu tylko raz (zamiast wiele razy przez godzinę jak było w ofercie). Gość największa pretensję ma o to, że tyle zainwestował (starań), a został potraktowany jak klient.
      • dyzurny_troll_forum Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 10:35
        triss_merigold6 napisała:

> Jezu, co ja czytam...
        > Wzruszyła mnie opowieść Brata, który poszedł wykąpany, ogolony, wypachniony i w
        > ogóle się postarał, a panna pozwoliła mu tylko raz (zamiast wiele razy przez g
        > odzinę jak było w ofercie).

Ewidentna niezgodność usługi z umową!
        Jak frankowicze to mogą skamleć i żebrać, jak klient panienki to ma być cicho i się cieszyć, że chociaż raz dała!?

--
        Nic nie zostało wybaczone!
    • dramatika Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 10:49
      Nie czaję tej fascynacji incelami z tamtego forum, ale może wychodzę z błędnych założeń.
      Na ematce siedzą zwykle panie 40+, dla których te incele często mogłyby być ich dziećmi - różnica wieku.
      Czy to w ogóle na miejscu, aby dojrzałe już kobiety robiły sobie "bekę" z pryszczatych młodzieńców?
      • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 11:03
        Ci pryszczaci młodzieńcy nienawidzą feministek. A ematki w większości to radykalne feministki - samiec twój wrog! Jedni bez drugich nie istnieją, a jak widać, internetowe wojny plemienne można prowadzić bez względu na wiek.

--
        "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
        Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
        • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:14
          Jasne chłopie- my tu w większości feministek, coi nienawidzą mężczyzn dlatego w przeważającej większości mamy mężów, partnerów i synów, wokół których kręcą się nasze światy. Nasza nienawiść do mężczyzn objawia się robieniem sobie żartów z biednych incelowskich klientów niezadowolonych z usług biznesu opartego na handlu ludźmi.

--
          super_hetero_dyna:
            • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 16:25
              jak się u mnie skończyło? Szczęśliwą rodziną. Jak to u feministki. Jak się skończyło u ciebie-antyfeministka, pisać nie musisz. Wszystkie tu wiemy.

--
              super_hetero_dyna:
              • dramatika Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 18:10
                livia.kalina napisała:

> jak się u mnie skończyło? Szczęśliwą rodziną. Jak to u feministki. Jak się skoń
                > czyło u ciebie-antyfeministka, pisać nie musisz. Wszystkie tu wiemy.

Kontynuując anglojęzycznie - here we go again big_grin
                Uuuuu, baba bez chłopa, niedopchnięta pewnie wariatka z owłosionymi nogami tongue_out Gdzie my to już słyszeliśmy?
                Tak czy inaczej ja żadnego incelskiego forum czytać nie muszę - tutaj mam dwa w jednym ;P
                • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 13:21
                  Pamiętam jak jakiś czas temu przeczytałam na forum o tobie, że najdziwniejsze z całej opisywanej historii nie jest to że znów się z kimś pożarłaś ale że w ogóle znalazłaś kogoś, kto dał ci na to szansę bo chciał chociaż chwilę w twoim towarzystwie przebywać. Pomyślałam wtedy, że to duża przesada. Teraz myślę, że forum przez lata dobrze cię jednak poznało. Jak Ci twoja samotność tak doskwiera, to zrób coś ze sobą. I podpowiem od razu żebyś nie szła w ślepą uliczkę: depilacja nie ma tu nic do rzeczy.

--
                  super_hetero_dyna:
                  • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 13:26
                    Dodam jeszcze, że jesteś bratem samcem w spódnicy. Łączy was nienawiść do ludzi, która jest przyczyną waszej samotności. Nie umiecie jednak tego przyznać, tylko za swoje niepowodzenia obwiniacie innych.

--
                    super_hetero_dyna:
                  • dramatika Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 13:51
                    livia.kalina napisała:

> Jak Ci twoja samotność tak doskwiera
                    > , to zrób coś ze sobą. I podpowiem od razu żebyś nie szła w ślepą uliczkę: depi
                    > lacja nie ma tu nic do rzeczy.

Muszę się powtórzyć, ale widzę, że jest to konieczne: nie ma nic bardziej antyfeministycznego niż wmawianie kobiecie, że z powodu braku chłopa jest samotna/niekompletna/nieszczęśliwa oraz pozwalanie sobie na protekcjonalizm i poczucie wyższości tylko z tego powodu, że samej się tego chłopa i "szczęśliwa rodzinę" ma.
                    Dlatego właśnie nie muszę wchodzić na żadne incelskie forum, aby ponabijać się z prymitywizmu, głupoty i organicznej nienawiści do kobiet - tutaj mam wszystko w jednym, w wykonaniu, jakże by inaczej, samych feministek.
                    • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 14:51
                      Ja ci nie wmawiam, ze "z powodu braki chłopa jesteś...". ja ci piszę, ze jesteś w ogóle nieszczęśliwą osobą bo jesteś kimś, z kim normalni ludzie nie chcą mieć nic do czynienia. Dokładnie tak samo, jak pisze to józkowi. Jesteś dokładnie józkiem w spódnicy. I tak samo jak on nic się nie uczysz- od lat ludzie, jak józkowi piszą ci to na forum - to w tobie jest problem a nie w feministkach, homoseksualistkach czy kimkolwiek innym.

--
                      super_hetero_dyna:
      • chicarica Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 11:18
        Jak najbardziej na miejscu, trzeba wiedzieć jak syna nie wychowywać.
        Poza tym - czy to ostatnio nie okazało się właśnie, że założyciel forum inceli jest jakimś niewykształconym dzbanem pod 40-tkę?

--
        ---
        Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
      • hanusinamama Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:12
        BO my córki mamy tez. Jak sobie pomyśle ze mogłaby na takiego trafić. Mam nadzieje, ze przegoni gdzie piperz rośnie. MOja za mała ale jakby była starsza to jej dam do poczytania w ramach lektury obowiązkowej.

--
        "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
        • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 16:24
          "Emamy straszą dzieci tymi złymi. Nie będziesz przestrzegać feministycznych dogmatów to Cie incele porwą."

Tak jest. Tutejszy swiat dzieli się na inceli i feministki. Jeśli nie należysz do jednego plemienia to musisz należeć do tego drugiego. Trzeciej opcji nie przewidziano.

--
          "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
          Psalm 23
          • rosapulchra-0 Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 18:23
            Dla ciebie nigdzie miejsca nie ma. I to nie jest komplement.

--
            Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
    • chicarica Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 11:07
      Kurła, znów pół dnia w plecy bo ematki jakieś internetowe skarby wykopały. Litości nie macie.

--
      ---
      • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 11:08
        Ja to przeczytałam w 5 min. Naucz sie szybkiego czytania, zaoszczędzisz morze czasu.

--
        "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
        Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
        • hanusinamama Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:13
          Ty nie rozumiesz, to wciaga. Jak kiedys weszłam w jeden tu reklamowany watek incelski to potem jeszcze w jeden i jeszcze...poczułam jak mi mózg zaczyna bulgotać i dla bezpieczeństwa własnego i zdrowia wyłączyłam.

--
          "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
    • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:12
      Wątek o BS się nie kręci jak zwykle, bo nastąpiła jakaś zmiana myśli lewackiej i szydera z białych hetero stała się passę.

--
      Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
      Mark Twain
      • hanusinamama Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:14
        Ale serio mamy z nich bekę bo są biali hetero?? Ty to czytałaś?? Chyba ze dla ciebie prawidzwy biały hetero facet to taki co włąsnie w tejn sposób sie o kobietach wypowiada??

--
          • hanusinamama Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 13:51
            Ja pierdziele co za róznica czy katolik czy muzułmanin? Tobie chyba odwaliło do reszty. Jak dla mnie zadna róznica jak moja córka na takiego trafi.Ale w sumie jakby nie patrzeć to co oni piszą o traktowaniu kobiet ( bo realnie to mysle ze to są samotni faceci albo tacy pod kapciem) to takie po katolicku jest. A ty jako prawdziwa-polska-matka i zona- katoliczka takie traktowanie uznajesz za prawidłowe. Smutne to.

--
        • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:40
          Były chyba 2 wątki, gdzie cześć forumek próbowała się jak zwykle wyżywać na incelach a druga część, ta zorientowana lewacko, pisała, że to nie ładnie tak ludzi (!) traktowac

--
          "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
          Kurt Vonnegut
          • 1matka-polka Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:45
            Jak się skończą święta, zasiadę do kompa, przeczesze wyszukiwarkę i posypię cytatami... Żeby nie być gołosłowną, jak te ematkowe krzykaczki😁

--
            W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
            Fryderyk Nietzsche
          • dramatika Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 12:47
            1matka-polka napisała:

> Były chyba 2 wątki, gdzie cześć forumek próbowała się jak zwykle wyżywać na inc
            > elach a druga część, ta zorientowana lewacko, pisała, że to nie ładnie tak ludz
            > i (!) traktowac

E, to nie jest trend na normalność, tylko raczej przebłysk aktywności synaps, że jak na ludzi z ułomnościami będą mówić "kaleki", ale tylko wtedy, gdy są biali i heteroseksualni, to ktoś się może doczepić tongue_out
            Niemniej tak, można mówić o jakimś postępie wink
      • ultimate.strike Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 14:04
        Wątek o BS się nie kręci jak zwykle, bo nastąpiła jakaś zmiana myśli lewackiej i szydera z białych hetero stała się passę

Pokazałem, co to znaczy być lewicowcem, takim prawdziwym, wolnym od dogmatów. smile

--
        Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
    • elle-hivernale Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 13:26
      Panie w niebiesiech, nie daj mi zejść z cringu:
      "Są jeszcze inne sposoby na poznanie dziewczyn które zrobią to za pieniądze i nie są profesjonalistkami czy cichodajkami po prostu trzeba im to zaproponować i przedstawić jako coś fajnego i porzytecznego"

Proponuję spróbować z tą argumentacją np. u sióstr albertanek.
      • hanusinamama Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 13:53
        Mnie fascynuje czemu sex z prostytutką jest lepszy niz z cichodajką wg tych panów?? Jak sie płąci to jest profesjonalne ??

--
        • riki_i Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 12:52
          Cichodajka to taka półprofesjonalna prostytutka co działa pokątnie, bez alfonsa, ukryta w jakiejś domówce, zwykle z koleżanką tej samej profesji.

PS. Przynajmniej ja tak rozumiem to słowo.
          • lauren6 Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 13:07
            W jakimś wątku tłumaczyli, że to pani, która reperuje sobie domowy budżet przyjmując panów u siebie w domu. Prostytutka utrzymuje się tylko z nierządu, dla cichodajki to dodatkowa fucha.

PS ja tak to zrozumiałam.
    • obrus_w_paski Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 13:48
      Dobry jest „pewny siebie”(taki nick), który nie może zrozumieć skąd nazwa frajer. I biedak pisze „Dlaczego one klientów nazywają frajerami?

To tak jakby fryzjer nazywał klientów frajerami, bo mogą się przecież sami obciąć?
      Ktoś wytłumaczy?
      Może @zuckerfrei @JoeBlue ?
      Skąd ta nomenklatura się wzięła , bo nie widzę tutaj logiki tongue_out .”

Oni naprawdę nie jarzą, ze te kobiety nie nazywają KAŻDEGO klienta frajerem, a tylko frajerów? Koleś jest tak „pewny siebie” ze nie przyjdzie mu nawet do głowy, ze problemem może być ON a nie każdy facet chodzący na prostytutki
      • krwawy.lolo Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 14:02
        Nie wiem, co dokładnie pod pojęciem frajera rozumieją polskie prostytutki. Niemieckie określają tym mianem wszystkich klientów.

"In der Umgangssprache gibt es für die Kunden der Prostituierten die Bezeichnung „Freier“: Der Begriff stammt aus dem Althochdeutschen. Freien wurde gleichbedeutend mit „heiraten“ genutzt. "

Co po polsku znaczy mniej więcej, że frajer pochodzi ze staroniemieckiego, w którym "freien" oznaczało "poślubić".

P.S.
        Jakby co, nieobce jest mi potoczne znaczenie polskiego słowa.
      • dramatika Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 14:11
        obrus_w_paski napisała:

> Oni naprawdę nie jarzą, ze te kobiety nie nazywają KAŻDEGO klienta frajerem, a
        > tylko frajerów? Koleś jest tak „pewny siebie” ze nie przyjdzie mu nawet do głow
        > y, ze problemem może być ON a nie każdy facet chodzący na prostytutki

Facepalm. Nawet incela nie potraficie zgasić big_grin
        Porównanie do fryzjera jest trafne. Frajerem jest każdy płacący za fryzjera w rzeczywistości, w której usługi fryzjerskie są co do zasady darmowe tongue_out
        • livia.kalina Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 16:45
          Płacenie za seks jest frajerstwem, płacenie za fryzjera jest normalnym płaceniem za usługę. Płacenie za przyjaźń byłoby takim samym frajerstwem- po pierwsze dlatego, że nie da się kupić prawdziwej przyjaźni, można kupić jedynie jej namiastkę (dokładnie jak w seksie), po drugie żeby być czyimś przyjacielem, to trzeba się naprawdę wysilić a nie być dupkiem z banknotami. Poza tym prostytucja to brudny biznes, oparty na przemocy i handlu ludźmi i oczekiwanie w nim jasnych uczciwych zasad jest zwykłym frajerstwem.

--
          super_hetero_dyna:
    • obrus_w_paski Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 13:50
      Ah sorry i jeszcze rozczulający jest pam, który zbiera wspomnienia z prostytutkami jako te najmilsze do wspominania w starości...”jednak wrzucić do pamiętnika kolejną przelecianą dwudziestkę - to już sumuje się jako baza moich wspomnień na lata gdy będę wspominał dawne dobre czasy.”
      • hanusinamama Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 13:55
        Zaraz ci tu matka polka napisze, ze kpisz bo jesteś lewaczka, to są prawdziwi polscy hetero faceci, powinnaś być dumna ze ten naród takich ma, sól te ziemi...tfu

--
    • obrus_w_paski Re: BraciaSamcy i prostytutki 31.12.19, 14:21
      Dobra, pierwszy raz od dawna zaczęłam czytać inne wątki niż te zalinkowane.

I tak jeden z panów opisuje swoje przygody u alfonsa i prostytutki, która „zmusił” (nie siła co prawda-?!-) do finiszu w buzi:
      „Wziąłem prysznic ubrałem się i czekam pod drzwiami, żeby się z panną pożegnać, bo ona chwile poszła do misia coś pogadać, wraca i mówi do mnie tak:
      "wiesz co, ja do niego mowie, a on "weź się wytrzyj bo masz spermę na twarzy" " hehe, znaczy się moją, nie ukrywam, trochę się dowartościowałem, smile jedyny raz, kiedy obcy kolo widział mój ładunek smile”

Jezusie jacy oni są nienormalni. Wątek byłego prawniczka , który ma zapalenie cewki moczowej po swoim pierwszym razie u prostytutki jest natomiast bardzo smutny
      • lauren6 Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 12:06
        > Wątek byłego prawniczka , który ma zapalenie cewki moczowej po swoim pierwszym razie u prostytutki jest natomiast bardzo smutny

To forum jest wbrew pozorom bardzo smutne.

W jednym wątku stare przegrywy życiowe przekonują prawiczków, że nic lepszego ich nie spotka w życiu niż nagranie doświadczenia z divą. Czekanie na tą jedyną to są bzdury wymyślone przez feministki by wpedzac mężczyzn w poczucie winy. Sam admin forum (słynny Mareczek?) chwali się, że przepuścił u prostytutek równowartość średniej klasy samochodu.

W końcu jakiś chłopaczek poszedł za ich radami i 1 godzinną przygodę u profesjonalistki (oral bez gumy - bo tak doradzili starsi i mądrzejsi koledzy) przypłacił 4 tygodniową kuracją antybiotykami na infekcję intymną, którą tam się zaraził.

Nad tym forum powinien pochylić się dobry psycholog lub psychiatra. Książka "Jak nie wychować syna na incela" byłaby bestsellerem.

PS. Oczywiście nie wszystkie wątki są takie. Ten, w którym pan zastanawia się czy przelecieć mężatkę, przypomina ematkowe jatki o torebki Michaela Korsa.
        • umi Re: BraciaSamcy i prostytutki 01.01.20, 17:49
          W jednym wątku stare przegrywy życiowe przekonują prawiczków, że nic lepszego ich nie spotka w życiu niż nagranie doświadczenia z divą. - Tak, to sa straszne g.noje. Wykolejaja tych mlodych, glupich chlopakow ktorym imponuja chwytliwymi tekstami. Tlumacza im dokladnie wszystko na opak, zeby tez na pewno mieli zepsute zycie jak oni sami. Dlatego przestalam to czytac dla zabawy, ch.lera mnie brala i bylo przykro. Mimo wszysto ci mlodzi to prawie ze dzieci.