Dodaj do ulubionych

Apropo slubu

06.01.20, 14:54
Jestem zaręczona i wybieramy właśnie gdzie wziąć ślub. Najchętniej wogole byśmy odpuścili sobie i tylko zrobili obiad dla rodziców ale rodzina się obrazi. Mnóstwo koleżanek zapraszało mnie na swoje śluby wypadałoby się zrewanżować sad i jestem tym przerażona bo zrobi się duża impreza z tego slubu. Chciałabym coś kameralnego, strasznie się myślą o ślubie i duża impreza stresuje.
Obserwuj wątek
    • koktajlowe Re: Apropo slubu 06.01.20, 15:24
      Poniekąd rozumiem Twoje dylematy, ale po pierwsze to Wy decydujecie, po drugie możesz zaprosić na ślub, a wesela nie robić wcale tylko obiad dla rodziców, po trzecie możecie zrobić później nieformalną imprezę dla znajomych w klubie czy nawet ognisko.
      Moi znajomi mieli taką imprezę - ślub w plenerze, obiad dla rodziców ze świadkami i ognisko dla przyjaciół. Było super.
      Teraz mój kuzyn się żeni i nie będzie żadnego wesela, co jest dla mnie zupełnie OK
      A jeśli Twoja rodzina strzeli focha... jeśli macie taką rodzinę, która nie szanuje Waszych decyzji, to może i lepiej.
    • default Re: Apropo slubu 22.01.20, 21:17
      >>>> wybieramy właśnie gdzie wziąć ślub. Najchętniej wogole byśmy odpuścili sobie i tylko zrobili obiad dla rodziców

Tzn. obiad dla rodziców zamiast ślubu ?
    • mrs.solis Re: Apropo slubu 23.01.20, 00:00
      To niech sie obraza. Zawsze mozesz powiedziec, ze nie bylo cie stac na wesele. Ja tez nie lubie takich imprez i zorganizowanie czegos takiego by mnie przeroslo. Mialam tylko obiad w restauracji dla najblizszej rodziny, nawet chrzestnych nie zapraszalam , bo to obcy ludzie spoza rodziny.

--
      http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
    • dziennik-niecodziennik Re: Apropo slubu 23.01.20, 08:21
      Moze byc sam kameralny obiad, tylko sprawdz dokladnie ilosc dan. Ponizej pieciu zostajesz wdowa, a powyzej 8 - od razu rozwódką. I przypilnuj zeby podali rosól - bez rosołu slub jest niewazny i bedziesz nadal panienka!

--
      "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
      Pietrek + Solejuk wink
    • jehanette Re: Apropo slubu 23.01.20, 10:38
      Jak duża impreza Cię stresuje, to zrób obiad. To ma być przyjemność dla Was. Z przyjaciółmi uczcijcie ślub w sposób, który Wam odpowiada - nie wiem, grill, domówka, obiad w innym terminie...?

Nienawidzę wesel. Gdyby ktoś oczekiwał ode mnie zrobienia typowego wesela albo czegokolwiek większego niż obiad dla rodziny, strzeliłabym focha i wzięła ślub o 16 w dzień powszedni, z przypadkowymi świadkami.

--
      Error 404

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka