23.03.20, 14:34
Muszę kupić, bo ile można przerysowywać krzyżówki? wink
Możecie coś polecić? Musi być z wifi (rozumiem, ze to załatwia kwestie kabla do lapka?)
I stosunkowo tanio, bo myśle nad wielkim kombajnem do biura, ale za kilka mcy. A teraz muszę mieć coś żeby dzieciom drukować.
Obserwuj wątek
    • kkalipso Re: Drukarka 23.03.20, 15:03
      Ja mam taką zwykłą Canon kupiłam kiedyś żeby wydrukować dla starszej zaproszenia na chrzest. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie nie mieć, drukuję i sobie i dzieciom różne rzeczy.

--
      https://bi.im-g.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
    • profes79 Re: Drukarka 23.03.20, 15:05
      A MUSI być z w-fi? Ja używałem jednej z tańszych drukarek laserowych, HP (tylko nie przytoczę numerka). W tej chwili widzę, że taką laserówkę czarnobiałą do użytku domowego można i za niecałe 400 PLN kupić. CO więcej - ja się dziwię wi-fi a tu jak patrzę to drukarka bez wi-fi robi się rzadkością smile

Jakbym kupował, to kolorową taką:
      www.euro.com.pl/drukarki-laserowe/hp-hp-color-laser-150nw.bhtml

a czarnobiałą taką:
      www.euro.com.pl/drukarki-laserowe/brother-hl-1222we-wifi.bhtml
      --
      Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
      • mava Re: Drukarka 23.03.20, 16:23
        ja mam HP z wifi.
        Wygoda nie do przecenienia, szczegolnie w domowych warukach, kiedy nie zawsze można drukarke postawic przy (przenosnym) laptopie.
        Jednak HP jest dosyć droga w "obsłudze". Moja jest jeszcze na kartridże atramentowe i te są drogie a zastępcze nie za bardzo sie sprawdzają, szczególnie kolorowe są do doopy.
    • pitupitt Re: Drukarka 23.03.20, 15:27
      Ta www.brother.pl/printers/all-in-one-inkjet/mfc-j4620dw
      Śmiga na wi-fi, ma bardzo tanie kartridże (ostatnio kupowałam komplet 4 kolorów za 20 zeta)

--
      Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
    • adzik27 Re: Drukarka 23.03.20, 15:34
      Mam jedna radę. Przed zakupem warto sprawdzić koszt tonera do drukarki. Czasem jest tak że drukarka jest w miarę tania ale koszt tonerów jest wysoki.
    • asfiksja Re: Drukarka 23.03.20, 15:56
      W dobie cyfrowego obiegu dokumentów drukarka powraca do łasksmile Ale i tak polecenia typu "odbierz-wydrukuj-wypełnij-zeskanuj-odeślij" mnie powalają, odwykłam. Mamy podstawowy atramentowy model hp, ale na kabel.
    • frey.a86 Re: Drukarka 23.03.20, 15:59
      Ja mam Epson L382 i jestem zadowolona. Kupiłam 3 lata temu, do wydruku zużywam miesięcznie ok. ryzę papieru. Wybrałam ten model ze względu na niski koszt tuszu, to atramentówka, a tusze kosztują ok. 30zł za kolor. Wymieniam kolory raz do roku, a czarny raz na pół roku.
    • fibi00 Re: Drukarka 23.03.20, 16:04
      Jeśli nie będziesz używać drukarki codziennie to polecam kupić drukarkę laserową bo o ile się nie mylę to tam jest toner (proszkowy) który nie wysycha jak tusz. Ja mam drukarkę Samsung (nie podam modelu bo pewnie już go nie ma bo kupiłam ją jakieś 6 lat temu). Drukowałam niezbyt często, napewno nie raz dziennie tylko rzadziej i dopiero teraz po 6 latach zmieniałam toner! Ja akurat mam tylko czarno-biały wydruk bo stwierdziłam że nie warto (w moim przypadku) wydawać kasę na "kolorową" drukarkę. Na razie nie był mi potrzebny kolorowy wydruk więc nie żałuję.
    • leyla76 Re: Drukarka 23.03.20, 17:03
      Ze 3 tygodnie kupiłam HP envie z wi fi i jak narazie jestem zadowolona. Wi fi w drukarce super sprawa, każdy drukuje co mu potrzeba z telefonu bez potrzeby włączania laptopa.
      Mam tez sprawna, z zapasem atramentu drukarkę Lexmarka . Niestety po zainstalowaniu Windows 10 nie mogę jej zainstalować. Używam jej teraz jako ksero .
    • janja11 Re: Drukarka 23.03.20, 17:15
      Kup 3d i wydrukuj respirator.
      krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25812408,koronawirus-respirator-z-drukarki-3d-od-krakowskich-inzynierow.html
    • lusia31 Re: Drukarka 23.03.20, 23:33
      Ostatnio gdzieś mi mignęła hp neverstop laser . Sama drukarka może niezbyt tania, ale bardzo tanie koszty drukowania i toner - nowosc, jak strzykawka, koszt ok. 50zl i 2500 kartek. Nie sprawdzalam sama, nie mam, to info z netu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka