Dodaj do ulubionych

zadzwonic po fachowca

25.03.20, 20:55
Zostalem tu mocno zjechany przez bardzo wonskie specjalistki ktore do uszczelki w kranie czy zmiany kola dzwonia po fachowca za to ze sam staram sie ogarniac wszelkiego rodzaju prace domowo/samochodowe

Jak sie czujecie wonskie specjalistki bez zadnej wiedzy na powyzsze tematy a zadzwonienie po fachowca troche jest trudne
Obserwuj wątek
    • asfiksja Re: zadzwonic po fachowca 25.03.20, 21:56
      No chyba typowa ematka to właśnie zosia-samosia, co wszystko potrafi albo przynajmniej ma ogarniętego i chętnego męża? Takie zawsze miałam wrażenie, w ogóle nie kojarzę, że po wszystko dzwoni po fachowca.
    • thea19 Re: zadzwonic po fachowca 25.03.20, 22:45
      nic mi się nie zepsuło a i po co zmieniać koła w samochodzie samodzielnie? oleju czy filtrów też nie muszę sama wymieniać a płyn do spryskiwaczy wlać potrafię, takoż zatankować. jak się coś zepsuje i sama nie dam rady, to mąż to zrobi albo mój brat mieszkający za płotem.
    • ginger.ale Re: zadzwonic po fachowca 26.03.20, 19:37
      Mój mąż to ogarnia, nie wzywam fachowców do naprawy domofonu, sprzętu komputerowego, elektryki, wymiany baterii w zlewie, uszczelek, wiercenia dziur, malowania, skręcania mebli czy kasowania błędów w samochodzie :p

--
      come to the dark side, we have cookies!
    • alicia033 Re: zadzwonic po fachowca 27.03.20, 07:23
      bigzaganiacz napisał(a):

> a zadzwonienie po fachowca troche jest trudne

uprzejmie informuję, że :
      a) koronawirus nie atakuje rak
      b) koronawirus nie atakuje telefonów ani sieci telekomunikacyjnych
      c) hydraulikom, elektrykom, mechanikom i innym fachowcom za siedzenie w domu (bo epidemia) nikt NIE ZAPŁACI, więc działają normalnie.

Reasumując: zwiń sobie swój post w rulonik i wepchnij tam, skąd do wyciągnąłeś czyli z d..y.

--
      "Do wierzących, jazda samochodem"
      "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
    • coronawirus Re: zadzwonic po fachowca 27.03.20, 07:28
      bigzaganiacz napisał(a):

> Zostalem tu mocno zjechany przez bardzo wonskie specjalistki ktore do uszczelki
      > w kranie czy zmiany kola dzwonia po fachowca za to ze sam staram sie ogarniac
      > wszelkiego rodzaju prace domowo/samochodowe

Wątpię że akurat za to big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka