19.09.20, 17:42
1) serial raised by wolves. Odlot i nie ma wymowek : nie lubie /nie kumam sf.
2) pilnik do paznokci sally hansen,w ksztalcie kostki 4 fazy.Wiem,ze istnieja od lat,ale ten co zrobil z moimi paznokciami w 15 minut ,to bajka.Manikiurzystki go nienawidza ..
Wpisujcie sie prosze.
Obserwuj wątek
        • homohominilupus Re: Polecam 19.09.20, 18:54
          1. olejek z nasion baobabu na włosy - fryzjerzy go nienawidzą wink Fajnie wygładza i nabłyszcza włosy. Spłukuje się bez problemu.
          2. Piaskowa Góra i Chmurdalia Joanny Bator. Czytam po raz drugi i na nowo odkrywam. Cudowna, wielowątkowa powieść napisana niesamowitym językiem.
          • lalkaika Re: Polecam 19.09.20, 19:18
            fakt ,pierwszy raz czytajac lecialam szybko,pozniej wrocilam.Piaskowa Gora majsterszyk. Ciemno prawie noc z rozpedu przeczytalam ,bo chcialam wiecej. Doceniam ,choc niektore watki bym ominela.Tak jak zostalo zrobione w filmie. Ktory on ten film jest zajebisty,imho. Wiem ,dostal pomidora jako gniot. ,jedni lubia rosol,inni kolor niebieski. Dorocinski Marcin i uwaga Roma ,sepleniaca i uwazana za aktoreczke,zagrali wspaniale.<polecam<
            olejek z nasion baobabu na włosy
            • homohominilupus Re: Polecam 19.09.20, 20:10
              Bator po Ciemno prawie noc przestała zachwycać. Przynajmniej mnie. A filmu nie widziałam, bo zasugerowałam się opiniami, że gniot.

O olejku wyczytałam na jakimś włosowym forum. A kupiłam podczas pobytu w Pl w sklepie zielarskim. Tu, gdzie mieszkam nie ma takich cudów, może dlatego, że tutejsze kobiety mają przepiękne włosy. No to nabyłam na zapas olejek z mango ale jeszcze nie używałam.
              Wykoncypowałam sobie, że mam włosy średnioporowate. Mnóstwo tam było olejków polecanych do różnych rodzajów włosów, są produkowane przez firmę etja i kosztują grosze.
              U mnie olej kokosowy się nie sprawdził. Poszperaj trochę na forach włosowych,
    • lukrecja46 Re: Polecam 19.09.20, 20:03
      Film "To my". Pierwszy raz obejrzałam w kinie, drugi raz dzisiaj i tkwię w szoku jaki to dobry film
      Pachnidła z Bi-es, zarówno męskie jak i damskie. Bajecznie tanie, mocne i trwałe zapachy
      Piwo Rudy kot. Przepyszota😍
    • bywalec.hoteli Re: Polecam 19.09.20, 22:31
      Polecam serial "Trzy dni kondora" na HBO, który poleciła mi któraś z ematek. Krzyżówka romansu i filmu szpiegowskiego smile Dwa sezony, drugi lepszy od pierwszego.
      Pierwszy to CIA kontra Araby.
      Drugi to CIA kontra SVR (Ruscy)
      Trzeci zapowiada się CIA kontra Kitajce.

Fajny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka