Dodaj do ulubionych

Kult vs Bajer Full

16.11.20, 23:32
kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,26517610,lider-bayer-full-uderza-w-kult-kto-by-chcial-kupic-ich-plyte.html#s=BoxOpImg4 czyli bunt wsioków w pełnej krasie. ja pamiętam. A Bajer Full? Kto tego gówna słucha? To jest w ogóle muzyka? Miliony much nie mogą się mylić?
Obserwuj wątek
    • dyzurny_troll_forum Re: Kult vs Bajer Full 16.11.20, 23:50
      tanebo001 napisał:

> czyli bunt wsioków w pełnej krasie. ja pamiętam. A Bajer Full? Kto tego gówna słucha? To jest w ogóle muzyka? > Miliony much nie mogą się mylić?

Powyciągali nieszczęśliwe ludzkie zwierzęta
      Z dziur zabitych deskami ze szkła
      Stłuczonej butelki
      Dali telewizje radio i zrobili
      ekspertów...
      Ubliżają rozumowi i godności człowieka
      I sieją zgorszenie dokoła...

Tyczy się to także Najmana, może nawet większym stopniu...
    • homohominilupus Re: Kult vs Bajer Full 16.11.20, 23:54
      To jest tak słabe i zenujace ze nie da się tego skomentować w cenzuralnych słowach.
      Ja się obracam w innym środowisku niż ten burak i jest odwrotnie, słuchanie tego gooovna jest chyba największym obciachem wśród ludzi, których znam. I zawsze tak było, również w LO.
    • jasnoklarowna Re: Kult vs Bajer Full 17.11.20, 00:06
      Po kilku zasłyszanych w mediach wypowiedziach pana bajerfula nie spodziewałam się po nim krzty klasy. I miałam rację.
      Za to Kazik, choć stylistycznie/muzycznie nie całkiem w moim typie, to szacun wielki.
    • kropkaa Re: Kult vs Bajer Full 17.11.20, 00:16
      Pustostan i poziom l jak latryna. W życiu bym nawet za dopłatą nie wzięła ani płyt tego prostego umysłu ani jego kolegi z kozim bekiem jako manierą śpiewania.
      No ale to poziom Polsatu od zawsze i tvpiss od jakiegoś czasu. Zniszczyli wszysko, a najbardziej xujom Trójki nie mogę wybaczyć. A suweren się cieszy, bo skoro disko polo w jedynce, to nawet nie trzeba się wstydzić.
      🤮🤮🤮

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka