03.02.21, 16:08
Lubicie, zamawiacie? Jak tam jest z rozmiarem i jakością? Wpadły mi w oko dwie sukienki, ale widzę, że są tam płatne zwroty i zastanawiam się, czy warto się w to bawić.
Obserwuj wątek
    • arwena_11 Re: Bonprix 03.02.21, 16:14
      Ciężko powiedzieć. Ale w większości rozmiar mniejszy biorę. W miarę dobrze są opisane rozmiary ( tabela centymetrów ). I staniki udało mi się kupić dobre nie za milion i fajnie się noszą.
    • kosmos_pierzasty Re: Bonprix 03.02.21, 16:19
      Najczęściej jestem zadowolona, ale sporadycznie zdarzają się wpadki. Rozmiarówka jest normalna, jak w Kappahlu czy M&S, nie jak w młodzieżowych sklepach. Ja się nie przejmuję wpisami "brać rozmiar mniejsze", bo mam wrażenie, że niektóre panie lubią chodzić w za małych ciuchach. Zawsze zamawiam swój rozmiar i jeszcze nie nic nie było za duże.
      • arwena_11 Re: Bonprix 03.02.21, 16:23
        No ja właśnie ja po zamówieniu w październiku pierwszy raz coś innego niż kostium kąpielowy - musiałam odesłać.
        Kolejne zamówienia robiłam podwójne czyli to samo w dwóch rozmiarach. W 80% odsyłałam większy.
        • kosmos_pierzasty Re: Bonprix 03.02.21, 16:33
          Składy zawsze trzeba czytać, bezwzględnie, również przy zakupach stacjonarnych. Już tak kombinują, gdzie by tu oszczędzić i chłam wcisnąć... i to niezależnie od ceny.
      • aguar Re: Bonprix 03.02.21, 17:30
        Do mnie z kolei idealnie pasuje "brać rozmiar mniejsze", bo z bonprix na mnie dobrze leży 36/38, a normalnie noszę 40.
        • aguar Re: Bonprix 03.02.21, 17:31
          Ale za to przy jeansach z Zalando nacięłam się na "brać rozmiar mniejsze", właśnie wręcz rozmiar większe na nie pasowały.
    • spanish_fly Re: Bonprix 03.02.21, 16:25
      Moja mama czasem coś zamawia, mnie się też ze dwa razy zdarzyło. Jakość jest bardzo nierówna, rozmiarówka często zawyżona. Na te dwa moje zamówienia za każdym razem połowę odsyłałam.
    • myfaith Re: Bonprix 03.02.21, 16:27
      Zamawiam od czasu do czasu. Rozmiarowka zawyżona ( w większości przypadków) - taka niemiecka/skandynawska. Najlepiej czytać opinie bo po nich można wiele wyczytać odnośnie jakości i rozmiarów. Mnie w każdym razie te opinie pomagają smile
    • mashcaron Re: Bonprix 03.02.21, 16:29
      Różnie. Mam od nich i bardzo fajne i niefajne rzeczy. Rozmiary za zwyczaj ok, miałam tylko dwie wpadki rozmiarowe. Jedna wpadka to długi kardigan który był ogromny jak namiot a druga to seksi majtki które były baaardzo małe, chyba im się metka z rozmiarem pomyliła :p mają bardzo wygodne staniki, nienajgorsze stroje plażowe.
      • memphis90 Re: Bonprix 03.02.21, 17:38
        Stroje plażowe super 👌 Od kilku lat tankini tylko z BP. Nie kupuję często, ale póki co miałam 100% trafień z ciuchami (sukienki, bluzki z wiskozy, onesie dla dzieciaków) - rozmiar ok, tkaniny ok, noszą się b. dobrze.
    • mikams75 Re: Bonprix 03.02.21, 17:06
      mam kilka bardzo udanych rzeczy (np. sukienki, kostiumy kapielowe) ale trafialy sie tez niewypaly i odsylalam.
      Rozmiary sa ok, ale jak jest np. 38/40 to to jest raczej 40.
    • aguar Re: Bonprix 03.02.21, 17:33
      Zgadzam się z poprzedniczkami, że jest u nich nierówno i nie odsyła się tak przyjemnie, jak np. do Zalando, ale mam od nich sporo ciuchów, głównie sukienek.
    • mysiulek08 Re: Bonprix 03.02.21, 17:34
      kupowalam, glownie rzeczy typu basic, dobrze sie nosza majtki, wysoki stan ! i dzinsy gdzie wreszcie nogawki nie majata w okolicach kostek i nie sa biodrowkami, kilka swetrow, kilka bawelnianych bluzek, nie nosze moze dwoch rzeczy, co mnie wkurza to duze dekolty,
      jak czytasz sklady i opinie to wpadki z jakoscia mozna zminimalizowac

co do sukienek nie mam doswiadczen, ale kupowalam ciotce, wybrala chyba 6szt, wszystkie odeslala, narzekala na kiepskie materialy, jakosc szycia i te dekolty

z rozmiarem tylko raz nie trafilam, skusilam sie wg opini na mniejszy i to byl blad, tym bardziej, ze nie bardzo mialam jak odeslac 🤣
      • gryfna-frelka Re: Bonprix 03.02.21, 20:35
        No wlasnie tez sie dziwie... Nie jestem typowa ematka bo nie mam ani dziecka ani bidetu i nie robie pysznych jagielnikow a jednak do BonPrix podchodze jak pies do jeza - mam od nich kilka rzeczy ale ani nie sa specjalnie eleganckie ani dobrze skrojone, o zmudnym wybieraniu skladow nie wspomne. Porownalabym je raczej do odziezy z bazaru niz do na przyklad M&S, ktory przeciez jest bardzo srednia polka.
    • lauren6 Re: Bonprix 03.02.21, 17:43
      Dla Bonprix szyją różni dostawcy i to widać. Nie mają równej rozmiarówki, jakoś też jest różna. Ja sugeruję się komentarzami.
    • eliszka25 Re: Bonprix 03.02.21, 19:02
      Mam kilka fajnych rzeczy od nich. Nawet buty udało mi się zamówić pasujące rozmiarem, co u mnie nie jest takie proste. Wtopy też się zdarzały. Niemal przy każdym zamówieniu coś odsyłam, bo na żywo jednak nie to. Fajne majaą stroje kąpielowe i majtki takie do pasa. Niemal wszystkie majtki mam z bon prix, bo te, które mają być do pępka kończą mi się dokładne tam, gdzie powinny, a nie pod brodą czy tuż nad krokiem.

Acha, jeśli rozmiarówka jest podwójna, to ciuch jest bardziej w tym większym rozmiarze.
    • paola.brunetti Re: Bonprix 03.02.21, 20:21
      Dzięki za wszystkie opinie. Popatrzyłam na składy i rzeczywiście dużo poliestru. Jest np w opisie sukienka z dżerseju, a w składzie 100% poliester. Czy to w ogóle można nazwać dżersejem?
      Druga z upatrzonych jest z wiskozy, może zamówię na próbę dwa rozmiary i zobaczę, jak będzie.
      • mikams75 Re: Bonprix 03.02.21, 22:36
        dżersej to rodzaj splotu, moze byc o roznym skladzie. Mam tez poliestrowe sukienki - nie kazdy poliester jest zly, przeciez mnostwo sportowych ubran jest poliestrowych i to drogich marek. Co do sukienek - trzeba dokladnie pomacac, przymierzyc. Niektore poliestry sa calkiem przyjemne, inne nie do wytrzymania.
    • milupaa Re: Bonprix 03.02.21, 21:35
      Zamawiam, nawet dosyć często. Trzeba czytać komentarze, zwykle kupujące piszą czy rozmiar odpowiada temu jaki noszą. Najczęściej ja biorę rozmiar mniejszy, czyli jak noszę 38/40 to biorę 36/38. Ale bywają wyjątki i czasami trzeba brać zupełnie inny rozmiar. Te płatne zwroty są wkurzające dlatego trzeba dobrze przemyśleć zakup. Na plus że mają dużo promocji, zniżek i czasami można coś upolować i 50 % taniej. Mam sporo bardzo fajnych ciuchów i butów z Bonprix. Buty kupuje taki rozmiar jaki noszę. Bonprix to taka zbieranina, są rzeczy ładne i dobre gatunkowo i rzeczy tandetne do bólu.
    • goodnightmoon Re: Bonprix 03.02.21, 22:40
      Lubię, czasem zamawiam.
      Rozmiary to czasem loteria, ale często jest podana długość lub szerokość konkretnej sztuki, więc da się „wyczaić”.
      Co do jakości - najfajniejsza jest seria BPC.
      Mieszkam w Niemczech, więc ze zwrotami nie ma problemu. Zamawiam, przymierzam, odsyłam co nie pasuje i płacę tylko za to, co zostawiłam 👍
    • nunia01 Re: Bonprix 04.02.21, 00:10
      Kupuje z nastawieniem ze cxesc odesle. Mam fajne dzinsy, spodnie na lato, kostium kąpielowy. Mezowo kupiłam dzinsy i sweter. Bawełniane majtki są ok. Mam kilka fajnych bluzek. Sukienkę chyba jedną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka