Dodaj do ulubionych

Defacto -znacie?

19.02.21, 17:52
Ciuchy z tej firmy? Pojawiła się na Zalando, opinii niewiele, powiecie mi coś o jakości, warto kupić?
Obserwuj wątek
    • ida_listopadowa Re: Defacto -znacie? 19.02.21, 21:28
      Mam 4 swetry. Jest to najtańszy materiał mozliwy, jakość raczej niska. Sciagacze sie rozciagają w taką falbankę i nie jest to dla osób, które sie począ w akrylu lub drażni ich taki charakterystyczny trzask tego materiału.
      Ale za to fasony sa ciekawe i moj sweterek kosztował 46 zl i bardzo go lubie. Pierze sie bardzo ładnie, wystarczy go strzepnac i zaraz jest suchy, nic sie nie gniecie.
      Kolejny minus to bardzo krotkie rękawy - nosze podwiniete, bo nie siegaja mi do nadgarstka a mam przecietny wzrost.
    • kira02 Re: Defacto -znacie? 19.02.21, 22:15
      Znam, firma polska. W liceum miałam od nich sztruksowy płaszcz - zbierał sporo komplementów wink W tej chwili mam w szafie zimową sukienkę w granatowo-niebieską kratkę - jestem bardzo zadowolona, skład jest ok, bardzo dobrze się nosi. Ale bluzek bym od nich nie kupiła, w większości szyte z poliestru.
      • hugo43 Re: Defacto -znacie? 20.02.21, 09:33
        DeFacto ma mnostwo sklepów w Turcji ,tania sieciówka ,sa rzeczy świetne ,sa i beznadziejne.online bym się nie zdecydowała.mam spódnice jeansowa,pelno szortow plazowych,ubran dla dzieci,spodnie chinosy coronial maja fajne.Jessica ceny nizsze biz hm,to ok
    • narita04 Re: Defacto -znacie? 20.02.21, 09:30
      Jakieś 12-15 lat temu masowo kupowałam ciuchy tej firmy. Lniane sukienki do dziś wspominam. Miałam też obłędną suknię balową z tej firmy. Wtedy mieli dobrą jakość i świetne projekty. Potem weszli w sztuczne tkaniny i dzianiny. Jakoś przestali trafiać w mój gust i nie bywam już w ich sklepach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka