Dodaj do ulubionych

Książę Filip

06.03.21, 13:20
www.plotek.pl/plotek/7,154063,26855542,stacja-bbc-wyemitowala-czarno-biale-nagranie-ksiecia-filipa.html
Emamy z UK, rzeczywiście huczą plotki o księcia śmierci? Nie chce mi się wierzyć, że w dzisiejszych czasach ukrywa oby śmierć znanej osoby. To nie Castro, żeby ściemniać. Ale może czekają z ogłoszeniem?
Obserwuj wątek
  • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 13:27
   Podobno po udanej opercji serca od wczoraj nie jest już w klinice specjalnej, a normalnym szpitalu. On jest już jednak w takim wieku, że śmierć nie byłaby wielką niespodzianką, więc mało prawdopodobne, że ktoś coś ukrywa. Albo myślisz, że czekają na jutrzejszy interview Harrego i Meghan z Ophrą? A potem strzelą komunikat o śmierci Filipa i Meghan będzie podwójną suką. big_grin
   • leosia-wspaniala Re: Książę Filip 06.03.21, 13:29
    A w tym czasie zwłoki chowają w lodówce w pałacu Buckingham big_grin

    Ludzie, przecież materiały prasowe na wieść o śmierci Filipa czy królowej wszyscy mają gotowe, ich pogrzeby są zaplanowane od lat.
   • madi138 Re: Książę Filip 06.03.21, 13:34
    To by dopiero było big_grin
    Ale casus Meghan i Harryego mnie frapuje. Wypisali się z Firmy, wyjechali za ocean w poszukiwaniu prywatności i spokoju. Po czym zamieszkali w LA, brylują w mediach i idą do Oprhy prać rodzinne brudy...
    • katiemorag Re: Książę Filip 06.03.21, 13:50
     Megan to narcyzka. Ona nie po to wychodziła za Harrego aby żyć na wsi i wychowywać dzieci. Ona potrzebuje uwagi i poklasku. Lubi być w centrum uwagi. Narcyz nie znosi krytyki bo przecież jest taki idealny. Wywiad to próba wybielenia siebie. Sprawienia aby ludzie bardziej ja lubili bo cieżko jej żyć ze świadomością ze inni mogą jej nie lubić. To dla niej nie do przyjęcia. A Harry pantofel robi co zona mi każe robić. Miał żyć w spokoju a ona ciagle się udziela. I będzie cały czas to robiła bo ona lubi jak o niej mówią.
     • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 13:59
      A co za różnica, czy narcyzka czy nie narcyzka? Harry to też nie pantofel, on ma swoje za uszami. Całe życie grał rolę rodzinnego buntownika i myślał, że wszystko mu się należy i się przejechał. A teraz robi co to zawsze, wystawia twarz do kamery, bo nic innego nie umie. Nigdy nie musiał na sobie przecież zarabiać.
     • magdallenac Re: Książę Filip 06.03.21, 14:04
      Meghan to oportunistka najwyższej klasy. Nie wierzę, że podejmując decyzję o wejściu do rodziny królewskiej nie wiedziała na co się pisze. Monarchia brytyjska już 50 lat temu była skostniałą, przestarzałą, niedzisiejszą instytucją. Z niecierpliwością czekam na niedzielny wywiad i mogę się założyć, że przez większość czasu będziemy patrzeć w te sarnie, załzawione oczy i usłyszymy jak podle była przez wszystkich traktowana.
      • gama2003 Re: Książę Filip 06.03.21, 14:12
       Mnie zdumiewa, że aż tak palą mosty. Jakiekolwiek traumy leczą, choć Megan jak widać ma w dupie kontakty i zrywa co się da. Foch wszechczasów w otoczce jej aktorskich możliwości.
       Dziwi mnie, że Harry się na godzi. Chyba wie, że odcina najwięcej i nie da się odkręcić po czymś takim relacji w rodzinie.
       I tak ogólnie, ich ,, trauma,, to nie kaliber na publiczne pranie brudów. To zawsze jest żenujące a w ich lidze to - dno.
       Ugrają na chwilę, za 10 lat będą nudnym wspomnieniem dawnego skandalu.
       • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 14:20
        gama2003 napisała:

        > Mnie zdumiewa, że aż tak palą mosty. Jakiekolwiek traumy leczą,

        Jedynym, który może mieć tu jakąś traumę jest Harry, ale to w końcu dorosły człowiek i mścić się za nieszczęśliwe dzieciństwo w złotej klatce to trochę śmieszne jest dziś. Nie wiadomo jednak, czy Meghan to faktycznie taka wyrachowana, kierująca nim suka, czy on sobie z premedytacyją aktorkę ala współczesna Wallis Simpson wybrał, by pograć innym po nosie.
       • hanusinamama Re: Książę Filip 06.03.21, 17:05
        Ona nie pali mostów ona buduje swój pałac. Będzie druga Lady Di tylko ze wyzwoloną...to sposób aby zyc na wysokim poziomie. Pani jest wyrachowana. Wszystko sobie dawno przeliczyła i zaplnowała. I sorry jaka trauma??
      • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 14:12
       Zdjęcia już wyciekły i jest dokładnie jak piszesz. Nawet z twarzą Diany jest porównywana. A tej meghanowej dramy kompletnie nie można porówanać z tym co zrobiono Dianie.
       • gama2003 Re: Książę Filip 06.03.21, 16:08
        Megan wiedział na co się pisze, również dzięki historii Diany. Weszła do rodziny jako dojrzała kobieta. Diana jak wiadomo smarkata, niby ze środowiska, ale kompletnie niedojrzała. Może nawet niedojrzała do samego końca. W małżeństwo, gdzie od początku była ta trzecią i niekochaną.
        Kompletnie inna historia i Megan jest wredną małpą, że się porównuje.
        Cokolwiek jej nie pasowało, wyprowadziła się , mąż tańczy jak mu zagra a ona chce więcej.

        Jestem pewna, że wie jaki dym będzie po wywiadzie, gdzie gładząc się ruchem błogosławionym będzie zrywać męża więzi z ojcem, bratem i resztą. Może właśnie o to chodzi. By nie miał gdzie wracać.
        W Stanach chcieli spokoju a wywołują wojnę rodzinną na oczach calego ( tabloidowego i nie tylko ) świata.
        Nie wierzę, że Megan ten wywiad wystarczy. Myślę, że się dopiero rozkręca.
        • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 16:22
         No Diana weszła w to bardzo młodziutka i bardzo naiwna, by nie powiedzieć głupia. Wzięli ją jako klacz rozrodową i przejechali walcem. Meghan to wyrachowana baba, ale w niewinność Harrego nie wierzę. On powinien wiedzieć, że w sytuacji, gdy dziadek jest na wylocie nie robi się takich szopek babci, bo to świństwo do potęgi. On powinien też wiedzieć, że nikt Meghan nic złego na dworze nie zrobił, ale on zawsze był wypierdkiem z manierami stajennego, tylko jak był młodszy to było to jeszcze zabawne.
         • hanusinamama Re: Książę Filip 06.03.21, 17:10
          Zona króla od zawsze byłą klaczą rozrodową. Sorry ale to nie była zadna tajemnica. Liczenie na cokolwiek więcej było naiwne ale Diana była naiwna ( jak dla mnie to nawet nierozgarnięta zeby nie powiedzieć lekko uposledzona). Za to odgrywać przez kamerami swoja role umiała doskonale.
          • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 17:16
           hanusinamama napisała:

           > Zona króla od zawsze byłą klaczą rozrodową. Sorry ale to nie była zadna tajemni
           > ca. Liczenie na cokolwiek więcej było naiwne ale Diana była naiwna ( jak dla mn
           > ie to nawet nierozgarnięta zeby nie powiedzieć lekko uposledzona). Za to odgryw
           > ać przez kamerami swoja role umiała doskonale.
           >

           Zgadzam się. Świnstwem było tylko, że nie wzięto jakiejś tam ambitnej, wycykanej hrabianki, która była w pełni świadoma swojej roli i wygodnie by się w niej ułożyła, a właśnie takie nierozgranięte dziewcze, które wszystko wzięło na poważnie. Fergie, ta od Andrzeja, trochę lepiej dała sobie radę.
     • rosapulchra-0 Re: Książę Filip 06.03.21, 14:10
      Widziałaś ten wywiad i stąd ta twoja ocena Megan?
      I, rozumiem, że znasz książęcą parę i to jakim są małżeństwem, skoro głosisz, że ona jest narcyzką, a on pantoflarzem.
      • magdallenac Re: Książę Filip 06.03.21, 14:16
       Wywiad będzie emitowany w niedzielę, ja pozwalam sobie na ocenianie (dyskutowanie o) Meghan, ponieważ ogromnym sentymentem darzę instytucję brytyjskiej monarchii i intencje Meghan były dla mnie od początku jasne.
        • madi138 Re: Książę Filip 06.03.21, 17:52
         Oby się na tym swoim chytrym planie nie przejechała i nie została drugą Camillą. Ludzie są naprawdę zniesmaczeni, ich wyczynami, a ten wywiad może być gwoździem do trumny. Kto po czymś takim, będzie chciał mieć z nią doczynienia, wiedząc, że jakby co to potem obsmaruje cię publicznie, robią z siebie ofiarę.
         • gama2003 Re: Książę Filip 06.03.21, 18:09
          Własna rodzina jej nie lubi i skrzywdziła, męża rodzina jej nie lubi z skrzywdziła.
          Idę o zaklad, że za x lat będzie płakać przed kamerami po rozwodzie.

          I ciekawe co będzie, jesli za chwilę Harry straci dziadka. Raczej przyleci do Londynu. I co ? Stanie z tyłu w drzwiach katedry ?
          Niefajnie to wygląda. Nawet jesli królowa im dokuczała non stop,
          brzydko Megan omijala wzrokiem i nie chciala pożyczać tiar i naszyjników, codziennie innych.
            • madi138 Re: Książę Filip 06.03.21, 19:05
             Przecież to Oprah! To oczywiste, że obie będą pogrywać tą kartą.
             Widziałam teaser, w którym Oprah pyta Meghan czy była uciszana przez pałac. Jakby to było czymś niesłychanym, że wchodząc do rodziny królewskiej trzeba zachować dyskrecję i nie można o wszystkim opowiadać. Widać, że przy pomocy tego wywiadu bardzo chcą zrobić z Meghan ofiarę i przysporzyć jej sympatii, tak jak kiedyś udało się to Dianie.
            • glasscraft Re: Książę Filip 06.03.21, 19:06
             Ona karta rasizmu pogrywa od dawna, jak sie jej nie podoba co o niej prasa napisze bez wzgledu na to, jakie to sa bzdety i czy wogole da sie je w jakikolwiek sposob powiazac z kolorem skory, czy nie (typu zarzut, ze wydala milion funtow na kiecki - naprawde robi komus roznice czy osoba, ktora wydaje pieniadze podatnikow jest biala, czarna, czy fioletowa?).
         • primula.alpicola Re: Książę Filip 06.03.21, 20:12
          Czy Camilla się przejechała? Raczej sądzę, że jest dokładnie tam gdzie chce być. Twarda baba, przetrwała i przeczekała oceany niechęci i wrogości.
          Sprawiają z Karolem wrażenie dobrze dobranej pary.
          • chatgris01 Re: Książę Filip 06.03.21, 20:32
           primula.alpicola napisała:

           > Czy Camilla się przejechała? Raczej sądzę, że jest dokładnie tam gdzie chce być
           > . Twarda baba, przetrwała i przeczekała oceany niechęci i wrogości.
           > Sprawiają z Karolem wrażenie dobrze dobranej pary.

           Też tak uważam.
           • chatgris01 Re: Książę Filip 07.03.21, 14:39
            Przecież ona chciała Karolka, a nie korony.
            Jakby faktycznie miała parcie na koronę, to przecież miała dużą szansę na przełomie lat 60/70, ale sama się wypięła i wyszła za Parker-Bowlesa.
             • chatgris01 Re: Książę Filip 07.03.21, 14:46
              Karol był już wtedy ślepo w niej zakochany, więc gdyby jej zależało, samo veto rodziny by nie pomogło. Ale ona już wtedy doskonale wiedziała, z jakimi ograniczeniami oraz byciem stale w świetle projektorów wiąże się stanowisko księżnej Walii, i nie odpowiadało jej to, zawsze była raczej wolnym duchem (a zwłaszcza wtedy, w młodości).
    • hanusinamama Re: Książę Filip 06.03.21, 17:01
     Bo w ten sposób zarabiają. Obowiązków royalsów nie chca., ale chcą ich sławy. Windowanie oglądalności i klikalności na historii Diany jest moim zdaniem bardzo słabe i dziwie się ze Harry na to sie godzi...
     • morekac Re: Książę Filip 06.03.21, 17:09
      hanusinamama napisała:

      > Bo w ten sposób zarabiają. Obowiązków royalsów nie chca., ale chcą ich sławy. W
      > indowanie oglądalności i klikalności na historii Diany jest moim zdaniem bardzo
      > słabe i dziwie się ze Harry na to sie godzi...

      A on umie jakoś zarabiać na życie? Tzn. Zarabiać tyle, żeby życ na dotychczasowym poziomie? (Tak, wiem, ma spory majątek osobisty, ale te ich lokale w Stanach też do tanich nie należą).
       • morekac Re: Książę Filip 06.03.21, 19:29
        Harry ma głównie jakąś kasę (sporą) po matce i prababci, z apanaży królewskich zrezygnował. Na razie wszyscy pozostali spadkodawcy żyją. Majątek mają spory, ale utrzymanie kosztuje ponad 1.2 mln zl (w przeliczeniu)/mies. Tatus mu w zeszłym roku podrzucał 80% kosztów utrzymania, ale jakby mu kurek zakręcił, to państwo przejadaliby rocznie trochę majątku. No wiesz, nie są w stanie zacisnąć pasa.
      • katiemorag Re: Książę Filip 06.03.21, 18:30
       Narcyz lubi uzależniać druga osobę od siebie. Mieć nad nim całkowita kontrole. To typowe, ze odcina swoją ofiarę od rodziny. Dlatego ona zaczęła swoje rządy jak była już w ciąży i miała kartę przetargowa. Zreszta ich ślub, ksiądz i klimat tej uroczystości świadczyły, ze miała na to duży wpływ. Lubi postawić na swoim. Tam już wtedy zaczęły się kwasy. A Harry może i jest nierobem ale nie jest za cwany. Do tego leczył się na depresje. Pochodzi z rozbitej patologicznej rodziny. Diana nie była dla niego żadna matka a Karol jest nieciekawym ojcem. Dla mnie on jest ofiara. Bardzo łatwy cel dla wyrachowanej kobiety.
        • sofia_87 Re: Książę Filip 06.03.21, 19:28
         Diana zginęła gdy on był wczesnym nastolatkiem, mogła kochać synów, ale nie była zbyt stabilna emocjonalnie, a to nie jest dobre dla dziecka.
         Kiedyś był program, w którym pokazywano zachowanie Williama gdy był z matką, mały, może 10 letni chłopiec co chwila spogląda do góry z troska, sprawdzając czy wszystko jest w porządku.
         • konsta-is-me Re: Książę Filip 06.03.21, 20:02
          Co strasznego w tym że czasem spogląda ,patrząc czy wszystko w porządku?...
          Błagam, to NIE dowodzi że przejął rolę rodzica i że był zaniedbywany/molestowany/nie wiem co jeszcze.
          Na tej zasadzie mrugnięcie okiem jest podejrzane według ematki i każdy jest podejrzany.
          Poza tym Harry miał jeszcze ojca, babkę, dziadka, no bez przesady.
             • hanusinamama Re: Książę Filip 06.03.21, 22:46
              To też dziwne ze nie wiedziała z czym to się wiąże. Tol nie była Zosia z Podhala , która wyjechała i myslała ze bycie żoną następcy tronu to zycie jak z bajki Disneya...
              • chatgris01 Re: Książę Filip 06.03.21, 22:56
               hanusinamama napisała:

               > To też dziwne ze nie wiedziała z czym to się wiąże. Tol nie była Zosia z Podhal
               > a , która wyjechała i myslała ze bycie żoną następcy tronu to zycie jak z bajki
               > Disneya...
               >

               Diana? Ona się przecież naczytała za dużo romansów Cartland (BTW, matki swojej macochy).
                • hanusinamama Re: Książę Filip 07.03.21, 14:30
                 Ja akurat myślę, ze ona nie ulokowałaby dobrze uczyć gdyby nie książę. Wyszła by za maż za jakiego lorda, hrabiego...który tak smao by ją zdradzał (tam to tak wygląda...para ma sie dorobić dzieci, po 2-3 dzieci każde z małżonków może sobie żyć swoim życiem) tylko wtedy jej trauma byłaby mniej medialna.
               • snakelilith Re: Książę Filip 06.03.21, 23:11
                chatgris01 napisała:

                > Diana? Ona się przecież naczytała za dużo romansów Cartland (BTW, matki swojej
                > macochy).

                No ale to były jednak zupełnie inne, analogowe czasy. Świat był bardziej zróżnicowany, z jednej strony orgie w Studio 54, a z drugiej istniały faktycznie dziewoje rumieniące się na widok mężczyzny. Dziś już dzieci nie są niewinne, bo internet jest na wyciągnięcie ręki. Diana nie była może święta, ale jej małżeństwo na pewno nie było tym, co sobie wyobrażała. Ona w ogóle sobie ten cały królewski świat chyba inaczej wyobrażała.
                 • sofia_87 Re: Książę Filip 06.03.21, 23:46
                  Bez przesady, ona była arystokratka, więc raczej nie wyobrazala sobie życia w pałacu jak bajki. To nie byli dla niej obcy ludzie i obce środowisko.
                  Po prostu chciała kochać i być kochaną, mieć szczęśliwa rodzina. To w sumie normalne dla niemal każdej narzeczonej
                  • chatgris01 Re: Książę Filip 06.03.21, 23:52
                   sofia_87 napisał(a):


                   > Po prostu chciała kochać i być kochaną, mieć szczęśliwa rodzina.

                   Nie chodziło mi o życie w pałacu, to właśnie miałam na myśli pisząc, że sobie wyobrażała-plus to, że miłość zawsze ma szczęśliwe zakończenie. No niestety.
                     • sofia_87 Re: Książę Filip 07.03.21, 15:19
                      Nawet jeśli, to była bardzo młoda i niedoswiadczona.
                      A to czyni jej historię i rozzalenie prawdopodobnym.
                      Meghan - aktorka 30++ , desperacko walcząca o sławę, nie jest wiarygodna w roli naiwnej i nieswiadomej ofiary
                • hanusinamama Re: Książę Filip 07.03.21, 14:31
                 Mnie zastanawia jakim cudem. Urodziła sie wychowała w arystokratycznej rodzinie. Tam się nie udawało jakie obowiązki ma żona hrabiego, lorda czy właśnie księcia. To ze małżonkowie dobierani byli przez rodzinę, a potem kazde żyło swoim życiem też nie było tabu.
            • sofia_87 Re: Książę Filip 06.03.21, 22:07
             Ale ona była też wiarygodna w swojej roli.
             Dziewczynie, która wychodziła za księcia jako 20latka każdy wierzy, że mogła liczyć na szczęśliwe życie i małżeństwo
             Kobiecie niemal 40 letniej, doświadczonej, w dobie netu nikt nie uwierzy, że myślala, że życie w rodzinie królewskiej to bajka i czerwony dywan na codzień. Oraz po doświadczeniach poprzedniczek, że miała prawo oczekiwać przychylności albo braku zainteresowania tabloidów
             • hanusinamama Re: Książę Filip 06.03.21, 22:47
              Jak widać, ci któzy wierzą ze Diana to taka biedna siorotka...teraz sobie nastęczynię znaleźli. Będzie masa która bedzie jej wierzyć, współczuć i kupować magazyny, na okładkach ktorych ona będzie...czyli podbijać jej kapitał.
                • sofia_87 Re: Książę Filip 07.03.21, 15:16
                 Zauważylam, że ona raczej budzi irytacje. To niemal 40 letnia, doświadczona na wielu płaszczyznach kobieta, która usiłuje udawać niewinną, zakochana i nieswiadoma realiów zycia RK nastolatke.
                 To budzi niechęć, poza tym, ona po prostu wygląda na wyrachowana, a jest na tyle słaba aktorka, że nie zagra kogoś innego.
                 Taki lans na legendzie , który każdy widzi
                 • zlota.ptaszyna Re: Książę Filip 07.03.21, 15:30
                  tak wychowana, za kilka lat bedzie udzielac wywiadow jak ograniczyl ja Harry, a jak dzieci podrosna i wyfruna z domu to bedzie jak jej ojciec i siostra kase trzepac opowiadajac jak ja zranili i jacy sa niewdzieczni

                  dzieci beda zarabiajac wywiadami jak to matka ich zle traktowala i jak zranila ojca itp, ojciec - trudno powiedziec, moze po rozwodzie wroci na kleczkach do rodziny i zniknie z mediow?
  • magdallenac Re: Książę Filip 06.03.21, 13:30
   No ale jaki byłby sens ukrywania śmierci kogoś, kto na brytyjskim dworze pełnił jedynie funkcję reprezentacyjną? Jedyny powód, który mi przychodzi do głowy- to poczekają do niedzieli, do emisji wywiadu Ophry z Meghan Markle i Harrym, wtedy ogłoszą śmierć Filipa, a sam wywiad odbije się znacznie mniejszym echem niż CBS zakłada.
  • girasole01 Re: Książę Filip 06.03.21, 14:25
   "W przypadku śmierci księcia Pałac Buckingham wyda oświadczenie, które najpierw zostanie przekazane Stowarzyszeniu Prasowemu i BBC. Media będą mogły poinformować o tym społeczeństwo dopiero kolejnego dnia o godzinie 8 rano."
   Jutro rano się wyjaśni.

  • pytajnik188 Re: Książę Filip 06.03.21, 14:28
   Bawi mnie w 21 wieku funkcjonowanie jakieś monarchii.
   Książęta, księżniczki, królewny, królowie w asyście tysiąca służących, w dziwacznych garsonkach żyjący pod dyktando dworskiej etykiety na oczach poddanych i pod odstrzałem prasy. W tym wszystkim dramaty na własne życzenie, bo coś nie przystoi.
   Nie będę hipokrytką - każdy chciałby wieść takie pasożytnicze życie. Nie każdy jednak zniósłby to psychicznie.
   • princesswhitewolf Re: Książę Filip 06.03.21, 14:40
    > każdy chciałby wieść takie pasożytnicze życie

    Koszt utrzymania rodziny krolewskiej z zamkami sluzba itd to 300 milionow rocznie. Wnosza zas do budzetu panstwa 1.4 miliarda funtow rocznie.

    Przeciez rodzina krolewska w UK to wielki panstwowy biznes. Raczej bym sie zastanowila nad royalsami z tych panstw w ktorych sa utrzymywani przez panstwo a nie wnosza takiego obrotu.
    • pytajnik188 Re: Książę Filip 06.03.21, 14:45
     To już samo to jest dziwaczne, że budzą takie zainteresowanie, że są z tego jakieś pieniądze. Zamknąć małpy w cyrku z średniowiecza i patrzeć jak rozgrywają się u nich dramaciki i skandaliki. Nic na to nie poradzę, że mnie to bawi. Podobny rodzaj wpływów finansowych notują dzisjesze gwiazdeczki telewizyjnych show typu reality. Oni sprzedadzą kilka miesięcy swojej prywatności a potem jadą na zainteresowani widzia, zarabiając duże mniejsze kwoty. Tutaj jakaś rodzina sprzedaje całe swoje życie, szczęście. Równie zabawne.
     Jeden mądry co uciekł, albo chociaz spróbował. Harry.
     • princesswhitewolf Re: Książę Filip 06.03.21, 14:53
      Pamietaj ze Krolowa jest dla Anglikanow czyms jak papiez dla katolikow. To glowa kosciola. Wiec Papieza jako ta cyt za toba " malpe z cyrku" tez zamknij gdzies. Wprowadz brak urozmaicenia na świecie i jakis egalitarny komunizm gdzie ludzie laza uniformach i jedza to samo ciagle bo po co urozmaicac cokolwiek.


      A ktorzy to celebryci przynosza panstwu dochod 1.8 miliarda?

      O tu w 2017 bylo to 1.8 miliarda www.thesun.co.uk/news/4950897/queen-money-economy-monarchy-2017/
      • pytajnik188 Re: Książę Filip 06.03.21, 15:13
       I co w związku z tym, że jakaś królowa jest dla kogoś, czymś w rodzaju papieża dla kogoś innego? Jakie to ma znaczenie dla mnie? Otóż żadne. Bronisz mi się wypowiedzieć na dany temat? Nie wiem czy wiesz ale światowe urozmaicenie idzie w parze właśnie z milionami odmiennych zdań, poglądów i osądów. Nie zmienia to faktu, że tymże świecie ludzie różnie mają nasrane w głowach, z czego mamy lepsze i gorsze urozmaicenia. Co kto lubi. Jeśli lubisz oglądać niewolników etykiety dworskiej z średniowiecza, którzy niszczą sobie życie na własne życzenie - twoja sprawa. Mnie to bawi. Nie kupuję żadnej monarchii i książąt i księżniczek w 21 wieku. Nigdzie nie będę siebie zamykać ani swojego zdania na ten temat.

       Jak niżej, ktoś napisał - jeśli dasz komuś ogarniętemu kilka tysiecy milionów, to Ci to pomnoży bez tej całej szopki, niewątpliwie zabawnej.

       Umiejętność czytania ze zrozumenjem: napisałam umyślnie - podobny RPDZAJ zarobku i "Oni sprzedadzą kilka miesięcy swojej prywatności a potem jadą na zainteresowaniu widzia, zarabiając duże mniejsze kwoty."

       Sorry, ale tego się inaczej nie da nazwać jak w zamian za profity, ktoś sprzedaje swoje całe życie i szczęście, żyjac według surowej, sztywnej i bezwzględnej etykiety dworskiej. Dramaty na żywo zawsze się sprzedają i mimo wytężonej ochrony prywatności - i tak się wydostają - świadomie bądź nie do opinii publicznej. Zainteresowanie generuje dochód.
       Tylko jakoś słuchać tego płaczu, żali i pretensji się nie da, bo złota klatka choć ładna i przytulna obciąża psychicznie bo każdy chce szczęścia a tu Nie Ma. Błędne próżniacze koło. Zabawne. Z sensem może w kinie, czy serialu. A czy w życiu?
       • princesswhitewolf Re: Książę Filip 06.03.21, 15:26
        alez oczywiscie ze masz prawo do swojego zdania. Niewiele to jednak zmienia

        Krolowa brytyjska to glowa kosciola a ustroj panujacy w UK to monarchia parlamentarna. Podkresle: monarchia.

        > Zainteresowanie generuje dochód.

        oczywiscie i dlatego taka pompa i prawie 2 miliardy dochodu

        >Tylko jakoś słuchać tego płaczu, żali i pretensji się nie da,

        serio, i dlatego sie tak angazujesz w to ze az dluga wypowiedz w watku popelnilas. Oj chyba sie da ha ha...

        bo złota klatka choć ładna i przytulna obciąża psychicznie bo każdy chce szczęścia a tu Nie Ma. Błędne próżniacze koło


        no przeciez dochod jest tez z placzu i zali tezuncertain Gawiedz ma o czym gadac.


        >Sorry, ale tego się inaczej nie da nazwać jak w zamian za profity, ktoś sprzedaje swoje całe życie i szczęście, żyjac według surowej, sztywnej i bezwzględnej etykiety dworski


        ale to ich wybor. Jakos Sussexowie wybrali inaczej ba, to jest pikus....kiedys abdykowal jeden Edzio dla Amerykanki ponoc. Da sie.
        Ludzie w zyciu kieruja sie wyborami lubie- nie lubie. I widac skoro w tym sa to im to odpowiada        • pytajnik188 Re: Książę Filip 06.03.21, 15:47
         No i co z tego że to monarchia? Ile jeszcze razy podkreślisz to słowo? Dla MNIE nie ma to żadnego znaczenia, czy jest to monarchia i czy królowa jest głową kościoła. Nie mówisz nic, czego bym już nie wiedziała. A i tak nadal uważam to za komiczne.

         Takie pieniądze można zdobyć w inny sposob niż ustawiając grupę dziwacznych ludzi i każdac im robić cyrk ze swojego życia. Bawi mnie to w wykonaniu każdego, niezależnie czy to królowa cyz celebrytka. Aczkolwiek celebrytka nie musi żyć wedgug dziwacznych zasad.

         Kończą się argumenty, to zaczynamy się przywalać do długości wątku? Serio? Jak Cię to uspokoi o dzisiejszej aurze, popełnić mogłabym tak samo długi wątek. Taka już ze mnie "gaduła". Na szczęście nie ogranicza mnie protokół dworski o ilości słów użytych w danym poście.

         Gawiedz to kto? Sądząc po świętości jaką darzysz rodzinę, królewską i jej dramaty obrażasz sama siebie? Ludzi, którymi się otaczasz?

         A co za rożnica czy wybór czy nie? Ktoś to podważa?
         • princesswhitewolf Re: Książę Filip 06.03.21, 15:52
          >A i tak nadal uważam to za komiczne.

          naprawde? No skoro ty tak mowisz to musi byc. Juz dzwonie do Borysa by zlikwidowac monarchie.

          >Takie pieniądze można zdobyć w inny sposob niż ustawiając grupę dziwacznych ludzi i każdac im robić cyrk ze swojego życia.

          zapewne juz je zdobylas. Leje z ludzi ktorzy na stronach internetowych lekka reka opowiadaja jak to inaczej zarobiliby 1.9billiona a zabroniliby by byla ta metoda zarabiania krolowa i rodzina krolewska. No nie moga istniec. Nie wolno i juz. Papiestwo i cyrk z mafia pedofilska Watykanska zas jest super. Nie wspomi taka zeby likwidowac to
          >Gawiedz to kto? Sądząc po świętości jaką darzysz rodzinę, królewską i jej dramaty obrażasz sama siebie? Ludzi, którymi się otaczasz?

          nie, nie jestem w rodzinie krolewskiej ha ha by sie tym przejac. Ty zas z pewnoscia nie obrazasz nazywajac to komiczne.

          Definicja gawiedzi. Gawiedz to prosta publicznosc.
          • pytajnik188 Re: Książę Filip 06.03.21, 16:37
           Popisuje się, że ewidentnie masz coś z głową nie tak. Nie wiem może wieczorami odgrywasz KSIĘŻNĄ Kate i masz jakiś kompleks związany z tą śmieszną rodzinką. Każdy ma swoje porno, jednak jak na osobę dorosłą twoje zachownana rozhisteryzowaną maturzystkę, której mama nie pozwoliła iść na egzamin w za krótkiej spódniczce. Serio. Wijesz się, wyciągasz jakiejś wnioski z kosmosu, wyskakujesz z 20 innymi tematami, tylko po żeby komuś udowodnić, że mimo iż każdy ma prawo do własnego zdania, to jednak tak naprawdę nie można go mieć, tylko trzeba podzielać to twoje.

           Nie musisz nigdzie dzwonić, ani jako KATE, ani jak swoje aleter ego znanej i pieknej, bo wyrazilam swoje zdanie, że coś mnie bawi l. Uważaj, bo zaraz mnie przestanie bawić. Masz szansę przebić śmieszną monarchię i te wszystkie księżniczki swoim zachowaniem.

           Lejesz, cóż za słownictwo. Rodem z rynsztoka. Nie, nie zdobyłam bo mi nikt nie dał, za to że się urodziłam tam gdzie trzeba, albo inaczej nie urodziłam się tam gdzie trzeba. Gdyby tak było nie czekałabym na dzownika z Notre Dame, tylko wzięłabym błękitne pieniążki za urodzenie i uciekłabym gdzie pieprz rośnie z tego cyrku. Tak, nie miałabym sentymentu - skoro lud kocha monarchię, niech palci 😂😂