Dodaj do ulubionych

Hipokryzja

06.04.21, 21:15
Tak sobie ostatnio na FB komentarze ludzkie czytam, żeby utwierdzić się w przekonaniu jakim podłym narodem jesteśmy 😉 i tak Monia i Zbysiu obrzucani błotem, bo tyle razy rozwód wzięli a Krawczyk też święty nie był, ale podobno dobrze śpiewał więc mu się wybacza więcej 😁 albo z innej beczki, kobiety często radzą innym kobietom, że jak teściowa za dużo podskakuje to należy zerwać kontakty, co jest czasem ułatwione, bo mąż ma jaja, ale jak facetem z jajami okazał się być Harry to Megan powinna spłonąć na stosie. Strasznie wybiórcza ta nasza przyzwoitość.
Obserwuj wątek
  • alina460 Re: Hipokryzja 06.04.21, 21:19
   Bo świat i ludzie nie są czarni-biali. Nie da się poszufladkowac całego świata. Nie da się napisać wzoru i podstawić do niego wszystkich. W sumie: dopiero to odkryłaś?
  • daniela34 Re: Hipokryzja 06.04.21, 21:24
   Ale to to są te same osoby: te które doradzają zerwanie kontaktów, teściową to te same, które chcą palić Meghan na stosie?
   Te krytykujące Zamachowskiego i Zamachowską to te same, które zachwycają się Krawczykiem?
     • raczek47 Re: Hipokryzja 06.04.21, 21:58
      Ja sama o sobie kilka dni temu pomyślałam,że hestem hipokrytką do kwadratu-jechalam sobie drogą wzdłuż której ciągnęło się pastwisko, stało stado krów a między nimi brykał cielaczek, widać że świeżo urodzony, śmieszny i energiczny.Pozachwycalam się nim i tego samego dnia kupiłam ...polędwiczki cielęce ( sporo przecenione były ,dlatego się skusiłam).Po zakupie przypomniał mi się ten wesoły cielaczek ,którym się zachwycałam ...czysta hipokryzja.Źle mi się zrobiło,tylko co z tego.
      (ale polędwiczek na razie nie zjadłam,wrzuciłam do zamrażarki, bo jakoś na razie nie mogę).
     • alpepe Re: Hipokryzja 07.04.21, 10:47
      Ta, i wszyscy teraz siedzimy przy świecach, a nie klepiemy w klawiaturę lub ekran, by dać głos na ematce. Świekra to słowo z Chłopów, kto tego jeszcze używa?
  • konsta-is-me Re: Hipokryzja 06.04.21, 21:52
   Przecież Krawczyk zmarł a nie zmienił żonę.
   I czy ktoś go chwalił na tym forum w tym temacie kiedykolwiek??
   Gdyby Zbys albo Monika zmarła, też by były wyrazy współczucia itp.
   Co do Harrego to w ogóle nie rozumiem co ma tesciowa do rzeczy...
   Akurat Diana na pewno nie chciałaby wykluczenia syna z rodziny.
   I komu się niby "przeciwstawił"?-bo ja widzę tylko że jest pod pantoflem Megan.
   Powyciagalas różne fakty i usilujesz je bez sensu skleić w calosc,pod pozorem rzekomej hipokryzji i podłości (narodowej).
   A mi się wydaje że najpodlejsi w narodzie to wlasnie tacy jak ty- gotowi gardłowac o wymyślonej "podłości" ,takie małe zmijki...
  • m_incubo Re: Hipokryzja 06.04.21, 22:06
   Jesteś przekonana, że to na pewno te same osoby piszą owe hipokrytyczne komentarze? W sensie fan Krawczyka utyskuje na Zbigniewa lub odwrotnie?
   Weź no sprawdź jeszcze raz.
  • taki-sobie-nick Re: Hipokryzja 06.04.21, 22:26
   Jeśli naszą teściową ma zostać królowa dowolnego kraju, to małżeństwo będzie wyglądać nieco inaczej niż zwykle. tongue_out

   Przy okazji, co na ww. tematy (teściowa jako taka vs teściowa Meghan) sądzą Brytyjczycy? Też są, jak to ujmujesz, "podli"?
  • malia Re: Hipokryzja 06.04.21, 22:34
   Jakbyś urodziła się wczoraj. To żadna hipokryzja i już przyzwoitości do tego całkiem nie ma co mieszać. Ludzie nie są obiektywni, tego lubi się bardziej, tamtego mniej i już. Przyjaciółce albo siostrze też więcej wybaczysz, niż nielubianej bratowej, nie powinno tak być, ale jest

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka