Dodaj do ulubionych

Głupia ja

15.05.21, 00:08
no i dałam się naciąć, kupiłam córce buty nike air force 1 i niestety nie przeczytałam przed zakupem opinii o sklepie, choć lampka powinna mi się zapalić bo cena jak na ten model sporo niższa niż w innych znanych mi sklepach, choć tez nie niska no i strona sklepu też badziewna. Jak mogłam, jako stara wyjadaczka zakupów online tak dać się oszukać. Dostanę za 30 dni podróby z Chin sad Przestrzegam sklep esneakers24.pl. Link do sklepu przesłała mi 12 letnia córka, ja kliknęłam i buty kupiłam, bez jakiegokolwiek sprawdzenia, no głupia ja.
Obserwuj wątek
    • lajtova Re: Głupia ja 15.05.21, 00:12
      Bywa. Syn próbował mnie namówić do kupna konta na Minecrafcie z super strony polecanej przez kolegów.
      Okazało się, że to totalna lewizna. Handel kradzionymi kontami.
    • saszanasza Re: Głupia ja 15.05.21, 00:35
      Też jakiś czas temu tak „wpadłam”. Myślałam, że sklep z którego zawsze kupowałam zmienił szatę graficzną, bo spodnie praktycznie takie same jak miałam a bardzo je chciałam, bo stare się zużyły no i ta „chcica” pozbawiła mnie podejrzliwości🙈 Sklep okazał się być w Chinach a spodnie😂😂😂🤣🤣🤣 No ale przynajmniej do mnie dotarły....wylądowały w koszu.
            • saszanasza Re: Głupia ja 15.05.21, 10:17
              fitfood1664 napisał(a):

> mogłaś chociaż na jakąś zbiórkę dać czy coś...

a czy ja napisałam, że wylądowały w koszu na śmieci?🙈 Wrzuciłam do pck, chociaż one były tak beznadziejnie uszyte i z takiego materiału, że nie wiem komu miałyby posłużyć.
            • m_incubo Re: Głupia ja 15.05.21, 10:21
              Zbiórkę czego? Szmat?
              Niektórym się wydaje, że jak ludzie potrzebujący proszą o jakieś fanty, to można im dać śmieci nie nadające się do użytku, a oni powinni uszami klaskać, bo to gratis.
              Brałam kiedyś udział w zbiórce ciuchów i mebli dla kilku rodzin, ludzkie pojęcie przechodzi, jakie śmieci (brudne, dziurawe ubrania, meble śmierdzące grzybem) trafiły do rozdania. To było z 15 lat temu, teraz widzę, że dużo się już w tej kwestii zmieniło.
              • saszanasza Re: Głupia ja 15.05.21, 10:42
                Nie no, bez przesady to była nówka sztuka, ale nie dla mnie. Dla mnie to była tania chińska podróbka i dodatkowo za mała ubrania które miałam.
      • alessa28 Re: Głupia ja 15.05.21, 08:02
        fabryka.lodow.napatyku napisała:

> a nie ma opcji skancelowania zamowienia?
        > poczytaj dokladnie regulamin

Skancelowania 🤦‍♀️

Dear ajs lolly factory

Mejbi wrajtuj in polisz not pinglish, kud bi easier tu rid. If ju didnt know in polisz łi have łord anulować not skancelować so ju sound lajk an idiot.

Thenk ju.

• fitfood1664 Re: Głupia ja 15.05.21, 07:46
      ja najki kupuje na stronie nike.pl, jak się chce przysknerzyć te parę złotych to tak niestety bywa
      a na nike.pl często mają fajne promocje, niektóre nawet kumulują się, ostatnio kupiłam buty do biegania za ułamek ceny, fajne są i zupełnie oryginalne tongue_out
      • nuclearwinter Re: Głupia ja 15.05.21, 07:59
        Przecież nawet nie chciała przysknerzyć, tylko po prostu nie dopatrzyła, link wysłała córka, która też dokładnie nie sprawdziła. Zdarza się.

Poszukaj autorko na spokojnie, może jest faktycznie opcja anulowania zamówienia.
    • nikita1908 Re: Głupia ja 15.05.21, 08:30
      Dlatego ja kupuje tylko na doaradzonych zalando aboutyou eobuwie . Zawsze należy sprawdzić opinie o sklepie, jak sklep nie podaje danych adresowych to wiadomo ze oszusci
      • sarah_black38 Re: Głupia ja 15.05.21, 09:58
        nikita1908 napisał(a):

> Dlatego ja kupuje tylko na doaradzonych zalando aboutyou eobuwie . Zawsze należ
        > y sprawdzić opinie o sklepie, jak sklep nie podaje danych adresowych to wiadomo
        > ze oszusci

Ale ten, w którym autorka zrobiła zakup ma adres w Warszawie, nawet numer telefonu do infolinii. Pewnie sama nabrałabym się, bo nie kupuję w sklepach internetowych bez adresu i numeru telefonu i z siedziba w Honkgongu. Sprawdzam jeszcze opinie o sklepie.

A ten sklep to jakaś firma krzak, podszywająca sie pod prawdziwy ???
      • ivaz Re: Głupia ja 15.05.21, 09:59
        No właśnie ja tez do tej pory buty kupowałam tylko na eobuwiu, nie wiem jak ja to zrobiłam, jestem po covidzie, może to mgła...
    • ajr27 Re: Głupia ja 15.05.21, 09:26
      O, w zeszłym roku popełniłam ten sam błąd, kurtka ze sklepu pod adresem "kontener 3572 port Makau". Utopiłam 3 stówy. No cóż poradzisz, niby wiemy, jak to działa, a ciągle się zdarza.
    • escott Re: Głupia ja 15.05.21, 09:30
      Abstrahując od podrób, ja w ogóle nie cierpię tego, że te wszystkie badziewne sklepy z chińszczyzną teraz się automatycznie tłumaczą na polski i można dłuższą chwilę oglądać, zanim się człowiek zorientuje. Też jest strasznie dużo jakichś takich dziwacznych konglomeratów, że kilkanaście "sklepów" sprzedaje te same wyroby pod różnymi nazwami, i wszystko z Chin of. No i na allegro jest pół aliexpress. Trzeba zawsze najpierw zobaczyć skąd dostawa i ile ma trwa, bo inaczej będzie jakieś g. za miesiąc. Raz się nacięłam tak z butami, które z kolei miały być z Ameryki, przyszły po 3 miesiącach i nawet nie są brzydkie, no i nie miały być żadnej znanej marki, ale na pewno bym się nie zdecydowała, gdybym wiedziała.
    • odnawialna Re: Głupia ja 15.05.21, 10:28
      Może podejdź do tego wychowawczo smile przypadkiem masz całkiem zgrabną sytuację do pokazania córce jak nie dać się naciąć w internecie. No trochę kosztowną, ale kto wie ile w przyszłości córka przez tę naukę zaoszczędzi.
      Moja córka też podsyła mi linki i zdarzyło się, że uznałam, że nie kupuję, bo coś mi śmierdzi, to zanim zrozumiała i się pogodziła, godzinę chodziła z fochem.
    • antonina.n Re: Głupia ja 15.05.21, 11:13
      Zdarza się. Ja tez tak raz wtopiłamsmile. Spodnie dokładnie takie, jakich bezskutecznie szukałam od dłuższego czasu, No pro prostu DOKŁADNIE takie! W żadnym sklepie nie mogłam znaleźć, w każdym innym fasonie czułam się okropnie. No i nagle proszę - są! Nie myśląc wiele zmierzyłam się od stop do głów i zamówiłam od razu dwie pary😂

Przyszły, co prawda po miesiącu, ale nawet nie leżały obok tych ze zdjęcia. Wyglądałam jak Alladyn z nieforemnym zadem😱 I nawet nie nadawały się na szmatę do podłogi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka