Dodaj do ulubionych

Mecz Izrael- Irak

13.06.21, 14:11
Ostatniej nocy z ramienia Międzynarodowego Oddziału Walki z Przestępczością Stadionową, próbowałam rozpracować grupę kibiców irańskich, którzy kompletnie zdemolowali miasto po meczu i naruszyli bezpieczeństwo międzynarodowe. Niestety, kiedy mnie jako ekspertowi pokazano ich zdjęcia, okazało się, że wszyscy nosili kwefy i widać im było tylko oczy. Odnalezienie ich było sprawą życia i śmierci i wiedziałam, że MUSZĘ to zrobić, więc strzelaniny i pościgi przez zrujnowane miasta trwały pół nocy, w pewnej chwili natknęłam się nawet na bombę, ale szybko ją rozbroiłam. Tym się zajmowałam zeszłej nocy, jestem wykończona i już nigdy nie będę marzyć o tym, aby zostać szpiegiem.
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 14:25
      Magdalen weż głęboki oddech będzie dobrze.Kumpele Primula i Daniela nie pozwolą Ci umrzeć.Za tą bombę coś ją rozbroiła jestem z Ciebie taki dumny .Dumny że hej.
    • daniela34 Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 14:59
      Jezu, sen fabularny! Mam tak co jakiś czas. Na ogół jestem w AK,ewentualnie walczę z jakimś reżimem. Zawsze jestem potem wymęczona. Wiesz jakie to męczące przez całą noc wyskakiwać w biegu z pociągu, uciekając przed Gestapo i wyskakiwać do następnego?
      • magdallenac Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:07
        Nie znoszę snów fabularnych, a jeszcze bardziej nie lubię piłki nożnej. Pół snu spędziłam na stadionie w kilkutysięcznym tłumie, drugie pół właśnie goniąc, ścigając i strzelając. Piję drugą kawę i chyba zrezygnuję dziś z ćwiczeń, bo jestem autentycznie zmęczona wydarzeniami zeszłej nocy 😂
      • ga-ti Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:09
        Mój mąż ma takie sny. Gotowe scenariusze filmowe. Czasem walczy z mafią, czasem z zombi, ratuje dzieci przed terrorystami, jest na jakiejś wojnie itp. Budzi się umęczony.
      • iwoniaw Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:22
        Matko, sen fabularny niczym scenariusz z Bonda czy innej Stawki większej niż życie to przynajmniej ma jakieś wartosci dodane w postaci identycznej, jakbyś czytała/oglądała dzieło tego kalibru. A co powiedzieć o snach fabularnych, które każą człowiekowi przeżywać zwykły codzienny dzień z życia - i zamiast spać przed pracą, jesteś w tej pracy, chodzisz tym samym korytarzem, musisz wchodzic w interakcje z ludźmi i budzisz się wykończona po całym dniu pracy, a tu następny się zaczyna? To jest dopiero koszmar, od czasu do czasu mi się zdarza i nienawidzę tego!
        • magdallenac Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:32
          W sumie to masz rację, ale w pracy przynajmniej nie boisz się o swoje życie, a ja przez pół nocy byłam pod ostrzałem. Kolejny rodzaj snu, który mnie męczy, to kiedy muszę odnaleźć jakieś informacje w komputerze i mam na to ograniczony czas, bo od szybkości mojego działania zależy często czyjeś życie- wtedy: komputer nie chce się włączyć, zawiesza się, klawisze zmieniają się z literowych w numeryczne, nie mogę znaleźć przeglądarki itd.
          • iwoniaw Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:47
            magdallenac napisała:

Kolejny rodzaj snu, który mnie męczy, to
            > kiedy muszę odnaleźć jakieś informacje w komputerze i mam na to ograniczony cz
            > as, bo od szybkości mojego działania zależy często czyjeś życie- wtedy: kompute
            > r nie chce się włączyć, zawiesza się, klawisze zmieniają się z literowych w num
            > eryczne, nie mogę znaleźć przeglądarki itd.

To też w tych okropnych snach realistycznych występuje - jakieś problemy i zagrożenia, których normalnie w realu nie ma, nie było i nic nie wskazuje na to, by miały być. Czlowiek budzi się w panice i kilka dobrych sekund zajmuje mu uświadomienie sobie, że to naprawdę nieprawda 😉
    • mrs.solis Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:28
      Kiedys mialam podobny sen. Obudzilam siebie i meza wrzeszczac na cale gardlo POLICJA. We snie zlapalam terroryste, ktory mial bombe w torbie podroznej na lotnisku, a ja bardzo chcialam doleciec do Polski w calosci. Zeby mi nie uciekl rzucilam sie na niego calym cialem i darlam sie policja.
        • daniela34 Re: Mecz Izrael- Irak 13.06.21, 15:40
          Jako 8 obejrzałam Potop. Pewnej nocy mama weszła do mojego pokoju i odkrył, że siedzę w łóżku i przez sen jakiś dziwnie kręcę wyciągnięta przed siebie ręką. Ponieważ że mną można było odbywać konwersacje przez sen, mamusia zapytała:
          -Co robisz, Danielko?
          - Ćwiczę "wiatraczki" szablą (przypomnijcie sobie scenę pojedynku Kmicica z Wołodyjowskim)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka