Dodaj do ulubionych

Prostownica

17.06.21, 23:12
Do tych co maja i używają. Używając codziennie czy co drugi dzień bardzo zniszczą się włosy? Zaczną wypadać?
Jaki model wybrać? Czy cena ma znaczenie? Marka?
Obserwuj wątek
    • ludzikmichelin4245 Re: Prostownica 17.06.21, 23:15
      Używałam w latach wczesnych dwutysięcznych.
      Niszczyły się bardzo.
      Wybierz taką, która ma zaokrąglone krawędzie i koniecznie używaj jakiegoś kosmetyku chroniącego włosy przed wysoką temperaturą.
    • szare_kolory Re: Prostownica 19.06.21, 13:31
      Używam codziennie od ponad roku. Na początku jeszcze używałam preparatów termoochronnych, potem przestałam. Włosy się nie zniszczyły, no poza począkowym spaleniem jednego kosmyka, ale to dlatego, że się uczyłam dopiero 🙂
      Naturalnie mam włosy raczej proste, może lekko falujące. Raczej cienkie i słabe. Po prostownicy tak jakby nabierały połysku, ładniej się układają. Kupiłam reningtona, w Biedrze była jakaś promocja, kosztowało to jakieś 70 pln. Bardzo dobrze wydane 70 pln.
    • konsta-is-me Re: Prostownica 19.06.21, 18:17
      Niszczą, nie wypadają tylko się łamią
      Kup markowa , najlepiej z tytanowa powłoka, nie ma nic lepszego.
      Cena ma znaczenie i dobre są od 300 do kilku tysięcy .
    • lauren6 Re: Prostownica 19.06.21, 18:22
      Używam od lat. Trzeba stosować mocne maski odżywcze, bo włosy się wysuszają, ale tragedii nie ma. Moje się nie łamią i nie wypadają, może to kwestia prostownicy.
      • astomi25 Re: Prostownica 19.06.21, 19:10
        Mam Remingtona i Pyt. Ta druga byla x razy drozsza nir remington, ale nie jest o tyle lepsza, zeby tyle kasy wydawac , drugi raz bym nie kupila.
        Po myciu pryskam preparatem z Johna Fridy, ochronnym. Wlosy sa przesuszone, ratuje je raz na jakis czas maska.
        Bez ochrony, lamaly sie i wykruszaly. Wiec jednak cos daje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka