Dodaj do ulubionych

Sup cd pytań

15.07.21, 09:11
Z powodu zamknięcia części lotów z Berlina przełożyliśmy nasze plany wakacyjne na wrzesień, ale mamy sierpień i tak wolny i zdecydowaliśmy wtedy pojechać samochodem do Chorwacji, mamy tam ulubiona miejscówkę. Nie chcemy lecieć bo już jedne loty nam odwołali. Powstał pomysł kupienia wobec tego supa ale mam wątpliwości: czy to się jakoś składa, czy się spodoba to oczywiście nie wiadomo. Czy dużo miejsca zabiera? Widzę że są dmuchane czy ktoś taki ma? Ewentualnie na co zwracać uwagę kupując? Będę wdzięczna za opinie.
Obserwuj wątek
    • mikams75 Re: Sup cd pytań 15.07.21, 10:41
      sa dmuchane, skladaja sie ale malutkie to to nie jest po zlozeniu. Mam taki. Zwrocic uwage nalezy na dopuszczalna wage szczegolnie jesli ty lub maz nie jestescie wagi piorkowej a chcecie na jednego supa zabrac tobolki plus dziecko. Poza tym sa tez z koleczkami zeby doczepic sobie siedzonko kajakowe, zazwyczaj trzeba dokupic oddzelnie, ale koleczka musza byc juz na supie zamontowane. Dla mnie przydatne, bo ja na stojaco to godzinami nie poplywam a na siedzaco jest bardzo wygodnie, szczegolnie jak sie przemierza konkretna trase a nie tylko tak wokol kapieliska.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka