Dodaj do ulubionych

Pytanie o bon turystyczny

29.07.21, 15:41
Chcemy się wybrać do Zatorlandu i mam pytanie o bon. Aby nim zapłacić, w puli biletów musi być bilet dla dziecka, na który jest bon. Ja chcę placic bonem, który mam dla niemowlaka, ale ten zostaje w domu. Zabieram starszego syna, na którego bon wykorzystaliśmy niedawno będąc na Mazurach. Czy te bony są imienne ? Czy przy kasie ktoś to sprawdzi czy na bon młodszego dziecka wchodzi starsze? Dla mnie było to obojetne, wszędzie jeździmy razem, ale tym razem wolałabym oszczędzić maluchowi takich atrakcji.
Obserwuj wątek
      • jowita771 Re: Pytanie o bon turystyczny 29.07.21, 15:59
        A mnie powiedzieli, że mogę zapłacić do wysokości 500 zł za kolonie. A jakby pozwolili, to bym pewnie machnęła całość, żeby mieć z głowy. Drugie 500 zapłaciłam za obóz drugiej. Może się bali, że drugiemu dziecku nie zapewnię wypoczynku. W sumie znam osobiście jedną rodzinę, gdzie mogłoby do takiego numeru dojść - jedno dziecko by pojechało, a drugie zostało w domu.
        • male_a_cieszy Re: Pytanie o bon turystyczny 30.07.21, 11:02
          Ja też za obóz córki mogłam zapłacić tylko do wysokości 500 zł. Pytałam się, dlaczego nie można zrealizować całego bonu i dostałam odpowiedź, że dostali wytyczne, że mogą przyjmować tylko do wysokości jaka przysługuje na dziecko.
    • szmytka1 Re: Pytanie o bon turystyczny 29.07.21, 17:35
      Ja też mam pytanie, jak kliknę aktywuj bon i otrzymam ten pin, to bon będzie cały czas aktywny a jednym pinem będę posługiwać się do kilku transakcji? NIe ejst tak, że co płatność trzeba aktywować od nowa?
      • danka88 Re: Pytanie o bon turystyczny 29.07.21, 23:55
        Byłam w hotelu i chciałam zapłacić całością bonu , pani powiedziała mi , że moge tylko za te dzieci które są ze mną , starszego syna nie było ze mną . wiec jak widać wszedzie mają swoje zasady . a wracając do pytania , to podłącze sie i zapytam , czy jeśli pojade z dziećmi do zatoru i bede chciała za wszystkie osoby zapłacić bonem czyli ja dzieci a zamiast męża brat to czepią sie ?
        • maslova Re: Pytanie o bon turystyczny 30.07.21, 09:15
          W formularzu wpisujesz osoby, na które kupujesz bilety. Nikt nie będzie sprawdzał, czy osoba, którą wpisałaś jest faktycznie i fizycznie tą osobą, która korzysta z biletu.
          Dokładnie wygląda to tak: jedziesz do Energylandii, podchodzisz do placu, gdzie są kasy i wejście, na stoliczku wypełniasz formularz (umowę) o bon turystyczny, w którym wypisujesz wszystkie osoby, na które kupujesz bilety. Wpisujesz tam również numery biletów. Następnie podchodzisz do kasy (zwykle czekasz w kolejce), wręczasz formularz, podajesz kod bonu turystycznego, dostajesz bilety, potwierdzasz transakcję telefonem, który jest zgłoszony w ZUS, i z nimi kierujesz się do wejścia. Tam skanujesz bilety, nikt nie sprawdza, czy osoby wchodzące to te, które są wymienione w formularzu.
          Uwaga, warunkiem skorzystania z bonu turystycznego w Zatorze jest wykupienie co najmniej jednego bonu żywnościowego (50 zł) lub noclegowego.
          Bon można też zrealizować on-line, ale wartość wszystkich biletów nie może przekraczać wartości bonu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka