Dodaj do ulubionych

Co zrobić ?

31.07.21, 21:00
Krótko opiszę Wam sytuację i zrobimy głosowanie.

Przez 7 m-cy spotykałam się z facetem. Ostatnio okazało się że jest żonaty, dwoje dzieci, jedno adoptowane. Sypialiśmy ze sobą, seks w różnych dziwnych miejscach. Bogiem sex'u to on nie był, ale z braku laku....Zanim zaczęłam się z nim spotykać 3 razy pytałam o to czy jest sam i czy nikomu nie robimy krzywdy spotykając się ze sobą. Zawsze była odpowiedź : nie.
Zlokalizowałam jego żoną : wygląda na fajną kobietę. Ładna, zaangażowana chyba społecznie, wygląda na zadbaną, pracująca.
Już się oczywiście nie spotykamy, ale pytanie : uświadamiać ją jakim h..em jest on ?
Ja ze swoim mężem po czymś takim się rozwiodłam - zdradzał mnie z niańką naszego dziecka przez 7 do 8 m-cy i dlatego tak bardzo mu zwracałam uwagę na to, ze nie chcę być trzecią w związku, i nie chcę żadnej innej kobiety krzywdzić.
Obecnie, analizując zapiski i inne różne takie, mam powody domniemywać że nie byłam pierwsza i nie będę ostatnia.
Mam ochotę jej powiedzieć - pokazać dowody zdrady. Niech wie z kim żyje. A z następnej strony - jeśli nie będzie wiedziała to nie będzie "rozwalonego" małżeństwa.
Ja osobiście wiem, ze chciałabym wiedzieć, a jak Wy ?
Obserwuj wątek
  • pingus Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:07
   Chciałabym wiedzieć, chciałabym żeby przekazano mi to bardzo dyskretnie, tak żeby on nie wiedział i nikt inny. Chciałabym wiedzieć i dać sobie czas na spokojną decyzję.
  • januszekxxl Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:27
   kitty4 napisała:
   > Przez 7 m-cy spotykałam się z facetem. Ostatnio okazało się że jest żonaty, dwo
   > je dzieci, jedno adoptowane. Sypialiśmy ze sobą, seks w różnych dziwnych miejsc
   > ach.


   W jakich dziwnych miejscach?
  • wilczycazmysica Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:38
   Uwazaj na siebie. Moze sie zdarzyc ze maz sie wyprze a zona raczej jemu uwierzy niz obcej osobie i Ci sie dostanie od nich obu. Ja osobiscie w takiej sytuacji chcialabym wiedziec, ale nie kazdy jest na to gotowy.
   • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:42
    Tak, o takim wariancie też myślałam, ale mam podrukowane takie dowody, ze on nie jest w stanie się wyprzeć. Myślałam żeby podejść do niej po zakończeniu jej pracy (poczekać na nią, wiem gdzie pracuje) poprosić o chwilę rozmowy i pokazać jej to wszystko, ew dać - jeśli by chciała.
  • agonyaunt Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:48
   Z pewnością nie chciałabym się dowiedzieć od kochanki męża, pewnie po cichu liczącej na to, że rozpętanie afery skończy się rozwodem i przekazaniem jej dupka na własność.
   • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:53
    Nie chcę dupka. Mam swoje dobre życie i taki ktoś mi jest absolutnie niepotrzebny. Owszem, w jakiś sposób chcę go ukarać za zaczynanie relacji, której nie powinien zaczynać.
    Nie poświęcę dla takiego h..ja mojego dobrego, po układanego życia. Nie każda kobieta chce mieć dupka smile na własność.
    Pracuję, zarabiam, mam dwoje fajnych odchowanych dzieci, po co to zmieniać ?
    • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 31.07.21, 21:59
     To jak taka szczęśliwa jesteś to po co chcesz go ukarać? Rozumiem, że skoro przez 7 miesięcy nie byłaś u niego, nie dzwoniłaś do niego i nie spędziłaś z nim więcej niz kilka godzin to był to układ seks i bye? To takiego kolesia to się zegna w sekundę i o nim zapomina. Odpuść.
     • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:05
      Źle rozumiesz.
      A ukaranie......chyba po to żeby bał się jeszcze kiedykolwiek skrzywdzić kobietę w ten sposób. Niezależnie czy uda mu się przebłagać żonę i ona z nim zostanie , czy on będzie z jakąkolwiek inną kobietą.
      • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:11
       Kobieta do niezobowiązującego seksu nie jest od tego, żeby wychowywać dupka. Nie, on nie będzie się niczego bał. Na razie krzywidzi jedynie żonę, a i to nie wiadomo, bo mężem może być zajebistym. W takim razie kogo jeszcze skrzywdził? Ciebie?
       • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:21
        Widzisz...właśnie wiem , że się boi stracić to swoje obecne życie. Na pewno o swoją dwójkę dzieci dba i to mnie również jeszcze powstrzymuje od rozmowy z jego żoną. Ci młodzi nie są winni temu co robi ojciec. A jaką relację ma z żoną ? Tego nie wiem, wiem co o niej opowiada w swojej pracy. Nie wiem czy nie chciała by tego wiedzieć....
        A czy kobieta z którą zaczął relację, której nie powinien był zaczynać - jest od wychowywania ? Na pewno w tym momencie od pokazania mu tego że nie robi właściwie.
        i chyba właśnie podjęłam decyzję .
        • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 01.08.21, 14:51
         Prawdę opowiadam. Tak, może być zajebistym mężem. Może puknąć taka Kitty w samochodzie i wywalić w lesie po czym wrócić do domu i być wspaniałym mężem i ojcem. Może żonie kupić kolczyki z diamentami, namiętnie całować i być pomocnym i zaangażowanym. Jedno drugiego nie wyklucza. Dopóki żona nie wie całkiem prawdopodobne, że tak to właśnie wygląda.
         • arthwen Re: Co zrobić ? 01.08.21, 16:57
          Nie. Ktoś kto ma w nosie obietnice, które uroczyście składał żonie, z definicji nie może być dobrym (o zajebistości nie wspominając) mężem. Może dobrze udawać, może się kamuflować, może myśleć, że tej żonie to rekompensuje, ale dobrym mężem nie jest.
     • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:10
      o, faktycznie - już się poprawiam smile , dzięki. "Ch..ja"
      Nie chcę wojny - zastanawiam się co zrobić. Ponieważ byłam w takiej sytuacji i wiem jaka była moja reakcja oraz wiem, że chciałam wiedzieć. Nie wiem jak stwierdzić czy ona powinna wiedzieć, czy dać sobie spokój.
      • agonyaunt Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:55
       Naprawdę chciałabyś, żeby kochanka męża nagle stanęła przed tobą z odpowiednimi fotkami i propozycją, żeby wspólnie ukarać dupka? Bo ja po takiej akcji narobiłabym jej wielkiego smrodu, bo sorry, ale nie wierzę, że przez 7 miesięcy nie można skapnąć się, że jest się tylko wadą anatomiczną.
       Nie wiesz co zrobić? Zastanów się co powiesz dzieciom jak na dzielni pójdzie plotka, że matka to kurła, która rozwala innym rodziny.
       • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 31.07.21, 23:04
        Oczywiście, że można. I oczywiście, że ona doskonale wiedziała. A teraz się panu znudziła i się kręci. I to jest dobry przykład dla każdej żony. Jak ci kiedykolwiek taka stanie przed tobą to dwa wynos się z naszego życia. A potem to już wiadomo jak jest. Ale w życiu nie pokazałabym jakiejś obcej babie, że mnie ruszają jej wypocinki.
   • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:13
    widzisz, wygląda na to ze tak. Też są zdradzane. A co najgorsze - wiem co on opowiada o niej w swojej pracy - bo tam się poznaliśmy. On ją ukrywa, ukrywa to że jest żonaty, opowiada że ona porzuciła jego i dwoje dzieci. Robi z niej potwora prawie.
  • kitty4 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:26
   Większość z Was uważa że powiedzieć.
   Za jakiś czas napiszę dalszy ciąg historii i opowiem jak to wyglądało.
   Powiem jej 11 sierpnia, bo 14 lub 15 wyjeżdżają na urlop.
   • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:34
    Ja już dzisiaj ci powiem jak 😄 Babka popatrzy na ciebie bez słowa i pójdzie dalej. Może bąknie coś w stylu spier...j albo z kimże to się puszczał mój biedny mąż 😂
   • gama2003 Re: Co zrobić ? 31.07.21, 22:45
    Jeśli chcesz powiedzieć to nie czekaj.

    Przed urlopem to ona będzie mieć do wyboru pozbawić dzieci wyjazdu, udawać niewiedzę, jechać bez dzieci. Ale powiadomiona tuż przed może nie zdążyć ochłonąć w razie wersji drugiej.
    Jestem za uswiadamianiem mimo ogromu bólu, jaki najpewniej poczuje. Ale myslę, że ból na myśl, ile się żyło w kłamstwie jest gorszy.
    A jeszcze jeśli otoczenie wie a milczy.

       • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 01.08.21, 00:23
        Tak naprawdę to ona na nikim nie powinna się mścić. Jeżeli wiedziała, że żonaty no to cóż, widziały gały co ruch...ły. Jeżeli nie wiedziała to znaczy, że wiedzieć nie chciała, bo była z nim 7 miesięcy, można się naprawdę zorientować co i jak, a za głupotę się płaci, następnym razem będzie madrzejsza. A jeżeli układ był niezobowiązujący to tym bardziej mówi się cześć i idzie gdzie indziej.
         • koko8 Re: Co zrobić ? 01.08.21, 14:45
          memphis90 napisała:
          > Hrabina, nie mierz wszystkich swoją miarą. A jakie są Twoje kompetencje w budow
          > naiu związków to forum doskonale wie.
          >

          Ja się zgadzam z hrabiną i uważam, że do wypowiedzenia się w tym temacie nikt nie potrzebuje (w tym ona) specjalnych kompetencji, tym bardziej w nawiązaniu do własnych doświadczeń.
          Postępowanie autorki wątku było i jest wyjątkowo obrzydliwe. I tak, świadomie ją osądzam.
        • pingus Re: Co zrobić ? 01.08.21, 17:10
         Wierzę, że można się nie zorientować. Związki są różne, niektóre oparte tylko na spotkaniach od czasu do czasu, wspólna przyjemność, odstresowanie sie po pracy i nic w tym złego.
  • hosta_73 Re: Co zrobić ? 01.08.21, 01:00
   Na pewno nie chciałabym dowiedzieć się od byłej kochanki.
   Nie mieszaj. Odwróć się na pięcie i idź swoją drogą.
   Ty byś wolała wiedzieć, ona może nie chcieć.
   • liliawodna222 Re: Co zrobić ? 01.08.21, 02:30
    hosta_73 napisał(a):

    > Na pewno nie chciałabym dowiedzieć się od byłej kochanki.
    > Nie mieszaj. Odwróć się na pięcie i idź swoją drogą.
    > Ty byś wolała wiedzieć, ona może nie chcieć.
    >

    Dokładnie.
  • nowaktola78 Re: Co zrobić ? 01.08.21, 02:00
   Ty uważaj żeby face Tobie smrodu nie narobił jak.poinformujwsz żonę, ja to bym się obawiała nawet jakiegiws przemocy, pobicia albo czegoś gorszego.

   Zastanawia mnie najbardziej to, dlaczwgo byłaś 7 mc q ziwzku opartym na sexie z kolesiem który nie potrafił Cie porządnie wydupcyć? Te dziwne miejsca to rozumiem jakiś samochod w lesie itp i 7 mc z kiepskim.kochankiem dałaś radę?? To ja już bym wolała pingwinka u siebie z łóżku
  • umi Re: Co zrobić ? 01.08.21, 02:35
   Jesli to takie mocne dowody, to rozwod bylby z jego winy? Moze popakuj je porzadnie, ewentualnie zamaz siebie i sie spotkaj sie z nia w jakims czasie, w ktorym bedzie miala szanse ochlonac po tych rewelacjach i nie narobic glupot? Jesli Cie oszukal i teraz nie chcesz sie dawac dalej wkrecac, mozesz jej powiedziec, ze o niej nie wiedzialas, teraz wiesz i nie chcesz misia. A ona niech zatrzyma dowody i albo wybaczy trzymajac misia od teraz krotko za pysk, zeby nie wchodzil w szkode (mowic mu nawet nie musi, zdradzacz i tak pewnie bedzie mial sklonnosci do zdrad nawet po wylaniu oceanu lez, wiec jedyne co moim zdaniem zostaje to trzymac go za pysk i nie uzerac sie z informowaniem jesli sie chce calej rodziny dla dzieci) albo jesli sie boi byc w dalszym zwiazku z kims takim, wykorzysta asy w rekawie ktore ma i jakos sie ratuje. Nastepnie bym sie zmyla podkreslajac, ze raz wdeplam w problem i wiecej nie chce miec zawracanej glowy, wiec to bylo pierwsze i jedyne spotkanie z nia, a z misiem zadnego juz nie bedzie wiecej. Potem bym sie wypierala chyba wszystkiego, wlacznie z jakakolwiek znajomoscia misia.
    • umi Re: Co zrobić ? 02.08.21, 00:09
     Jesli nie chce, to niech sie nie rozwodzi.

     Nie wiem, co jest wiekszym koszmarem - wiedziec, ze facet jest z gruntu malo monogamiczny i musiec miec oczy dookola glowy czy dowiedziec sie po latach, ze sie bylo robionym w hooya. A najgorzej chyba - byc po latach wymieniona na mlodszy model, kiedy atrakcyjnosc spadnie, a nowa jelenica bedzie gotowa dac wikt i opierunek.
     Gdyby kobiety mialy jaja, powinny moim zdaniem trzymac te dowody ale sie nie rozwodzic ani z nimi nie wychylac pochopnie. Jak ktoras wie, ze nie chce rozwodu, lepiej zyc wiedzac na czym sie stoi i wybaczyc, niz zostac bezbronna i nieostrzezona przez wiedzace o wszystkim otoczenie. Ale nie wiem, czy kazda jest w stanie udzwignac taka wiedze. Jesli nie jest, a nie chce rozwodu, to lepiej faktycznie nie wiedziec.
   • hrabina_niczyja Re: Co zrobić ? 01.08.21, 14:56
    U mnie się jedna próbowała wypierać. No cóż, nie wyszło. Dlatego chce Kitty niech się bawi, ale już dziś jej powiem, że facet z nią i tak nie będzie, a smród się będzie za nią ciągnął wszędzie. Ale skoro chce...
  • ruscello Re: Co zrobić ? 01.08.21, 08:23
   Chciałabym wiedzieć, ale nie spotkać się z kochanką twarzą w twarz. Zamazałabym twarz na zdjęciach, itd ., a potem w zależności od dostępnych danych wysłałbym list/maila/dokumenty na fb z fejkowego konta.
  • mandre_polo Re: Co zrobić ? 01.08.21, 08:52
   Niemożliwe że żona nie zna męża. On jest jakimś erotomanem, dusza towarzystwa?Uważaj bo zniszczy Ciebie. Wyciągnij lekcję i niech sobie pływa dalej. Ona nie ma z nim łatwo, pewnie zosia-samosia, płytka relacja, każde robi coś swojego i nie moze na siebie liczyć
  • mail-na-gazecie Re: Co zrobić ? 01.08.21, 10:28
   Ja akurat bym nie chciała wiedzieć. Jeśli sama bym nie zauważyła (a jestem bardzo spotrzegawcza), coś zaniedbuje, że się oddala emocjonalnie, to nie byłoby dla mnie problemem, że ma przygodę. Natomiast życzliwie nie skomentuje inteligencji pani, która się nie zorientowała, że ma do czynienia z mężczyzną z przychowkiem. Jak głupia, to niech teraz cierpi.
  • snakelilith Re: Co zrobić ? 01.08.21, 12:55
   Nie rób tego. Dostaniesz rykoszetem. NIKT ci nie uwierzy, że nie wiedziałaś o jego małżeństwie. Wjdziesz na rozbijającą rodziny puszczalską desperatkę, która mści na kochasiu, bo nie chciał rzucić dla niej żony. Oni się pogodzą, a o tobie inni ludzie będą mielić jęzory.
   • zwyczajnamatka Re: Co zrobić ? 01.08.21, 13:27
    To najłagodniejszy scenariusz. Mogą się też na tobie mścić, każde osobno i niezależnie od siebie, albo mogą zjednoczyć siły w obliczu wspólnego wroga. Tak, takie rzeczy się zdarzają, niby absurdalne, niemieszczące się w głowie.
    Wyszłaś z tego, a im krzyż na drogę i niech się taplają w swoim bagienku
    Poza tym, przekonasz się, że to ich małżeństwo i tak pier.olnie i bez twojego udziału.
    • joana012 Re: Co zrobić ? 01.08.21, 20:25
     Nadgorliwość gorsza niż faszyzm. Nie znasz tych ludzi na tyle dobrze, aby przewidzieć co w emocjach mogą zrobić. To zwyczajnie niebezpiecznie. Spluń na faceta i ciesz się, że to nie twój mąż
   • pingus Re: Co zrobić ? 01.08.21, 17:17
    Nie rozumiem was. On ją okłamał, ona nie wiedziała, że jest kochanką, nie chciała wchodzić w taki układ. Lepiej żeby ta kobieta wiedziała, żeby ktoś jej powiedział to w sposób taktowny, a ona już będzie mogła zrobić co chce, ba może już nawet wie. Po pierwsze bo może miałaby szansę ułożyć sobie życie z kimś innym, po drugie bo może na serio nabawić się choroby, po trzecie może facet zalicza co drugą jej koleżankę i kiedyś może to wyjść w bardzo niemiłych okolicznościach, po czwarte może ustawi się tak że puści tego kolesia z torbami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka