Dodaj do ulubionych

staniki typu minimizer

30.08.21, 11:50
czy któraś emama miała może stanik z firmy Wacoal minimizer. Prezentuje sie fajnie, opinie są niezłe, ale: nie ma w moim rozmiarze, powiedzmy, że dobrałabym na zasadzie najbardziej zbliżonego, ale przy niemałej cenie nie wiem, czy jest sens, bo mogę nie trafić. Nie mam mozliwości zakupu w sklepie stacjonarnym bo ich nigdzie w okolicy nie ma.
A może macie do polecenia coś godnego uwagi, nie musi być piekny ale żeby faktycznie jeden czy dwa rozmiary zmniejszał, nie robiąc przy tym jednopiersi.
Obserwuj wątek
    • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 11:59
      uważasz, że staniki ta powodują znikanie masy cyckowej? 2 czy 3 kg biustu nadal będą 2/3 kg tylko rozgniecione pod pachy
      piszę to ja, posiadaczka dużego biustu, nie wierząca z minimajzery, diety zmianijące rysy twarzy, czy też kremy przenoszące tłuszcz z brzucha w cycki
      • borsuczyca.klusek Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:02
        Za krem przenoszący tłuszcz z brzucha do cyckow, to Nobel powinien się należeć 😃
        • eliszka25 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:32
          Ta jest! I bardzo chętnie taki krem bym nabyła drogą kupna 😁.
      • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:18
        zabijacie moją nadzieję sad...., ale że nic nic, kompletnie nic?
        Jesli rozsmarowanie po klacie spowoduje, ze nie bede miec przed nosem sterczących balonów to może bym chciała?
        • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:51
          u mnie nieusztywniane ale z fiszbinami nie robią balonów pod nosem
          • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:59
            noszę tylko miekkie na fiszbinach, nie wyobrażam sobie założenia na nie jeszcze sztywniaków. Idę wkrótce na wesele, mam dopasowaną sukienke, w której mój biust niemal ledwo się mieści a juz na pewno mocno się odznacza i tak sobie wymyśliłam, że jak go nieco splaszczę to będzie się mniej rzucał w oczy? (tylko mi nie mowcie ze mam zmienic sukienke, bo generalnie w kazdej tak wygladam, a szerokich ubrań nie znoszę bo przy niskim wzroście robią ze mnie kulkę, którą generalnie nie jestem (rozmiar 38-40).
            • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:19
              wg. mnie jak go splaszczysz, to dodasz sobie "kulkowatości"
              u siebie widzę, że jak mam dobrze utrxyzmany w ryzach (tak, prawie, te wspomniane przez Ciebie piłki) , z ciasnym obwodem, to talię mam jak osa, i wyglądam znaczenie lepiej, niż np. w czyms miekkim spłaszczającym
              jak kogos kole w oczy obcy biust to jego problem, ważne aby był zdrowy
              • evolventa Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:28
                To samo miałam napisać, mam biuścistą przyjaciółkę i na niej widzę, że zdecydowanie lepiej wygląda, jak ma wszystko zwarte i porządnie opakowane miękkim, dobrze dobranym stanikiem z fiszbinami, niż jak np. zakłada stanik tzw. podomowy, który jest właśnie takim rozlewającym jej piersi po klatce minimizerem. Nie ma zmiłuj, w jakimkolwiek wystąpisz staniku, to i tak wszyscy wiedzą, że masz duży biust. To chyba lepiej, żeby wyglądał ładnie? W minimizerze ładny nie będzie.
            • szare_kolory Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 18:12
              Pora spojrzeć prawdzie w oczy: jeśli ubrania robią z Ciebie kulkę, to jesteś kulką. Ewentualnie źle dobierasz ubrania. Stanik spłaszczacz zrobi z Ciebie kulkoidę. Znaczy, generalnie będziesz kulką tylko z przodu będzie wypłaszczenie.
              Jeśli biust ledwo mieścisię w sukienkę, to znaczy, że sukienka jest za mała. Zrób sobie w niej zdjęcie i oceń. Zdjęcie nie kłamie.
            • madzioreck Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 19:55
              troompka napisała:

> tak sobie wymyśli
              > łam, że jak go nieco splaszczę to będzie się mniej rzucał w oczy?

W minimizerze? Zależy, z której strony spojrzeć... Jak popatrzysz na cycki z góry, albo na profil, to pewnie będą się mniej rzucać w oczy. Natomiast dla każdego, kto popatrzy na Ciebie z przodu, biust będzie wyglądał potężnie, rozstawiony na boki. No ale jak tam chcesz. Moim zdaniem (podkreślam, moim) miękki stanik na fiszbinach zrobi lepszą robotę, tylko nie taki, który nadaje kształt kul.
              • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 20:58
                Pliss może jakiś model konkretny.
                • chatgris01 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:28
                  Model Hedona z Chantelle sobie obejrzyj (i przymierz, jeśli znajdziesz w jakimś sklepie na miejscu, rzadki nie jest). To taki minimizer nie minimizer, ciut zmniejsza, ale nadaje ładny kształt (nie kuli). Miękki (modelowany termicznie) na fiszbinach.
                  https://mcprod.chantelle.com/media/catalog/product/cache/29d6c0d116a446458641bcdcc225cdf8/C/2/C20310_05B_1_FR.JPG
                  • madzioreck Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 00:41
                    I jeszcze Lisca ma coś tego typu. Ale - pytanie, jaki to jest "duży" biust troompki. Bo po pierwsze - z jakiegoś powodu minimizery nie są robione w naprawdę dużych rozmiarach, tylko zwykle do G (aczkolwiek nie jestem już na bieżąco, może coś się zmieniło). A po drugie, nawet gdyby były robione, to efekt będzie zgoła inny niż przy rozmiarze pani na zdjęciu. Pani tak z grubsza wygląda na jakieś 75E, biorąc pod uwagę rozmiarówkę Chantelle.
                    • chatgris01 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 07:29
                      To była fota Hedony na największym biuście, jaką znalazłam w sieci big_grin
                      Ale rozmiarówkę ten model ma do G. Skoro Troompka jest niska i poza biustem ma wymiary 38-40, to możliwe, że mają jej rozmiar.
      • princesswhitewolf Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 11:30
        Ja tez nie wierze w minimizery i nazywam je splaszczaczami
    • cosmetic.wipes Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:04
      Chodzi ci o rozsmarowanie cycków po klacie?
      Bo innego działania stanika sobie nie umiem wyobrazić.
      • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:06
        Stanik minimizer? Co to w ogóle jest? Przecież każda kobieta marzy o wielkim biuście!
        • gryzelda71 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:08
          Ja nie.
          • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:11
            Widocznie nie jesteś prawdziwą kobietą 😉Polecam wątek sprzed paru dni o Koroniewskiej w kostiumie córki.
            • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:13
              > Widocznie nie jesteś prawdziwą kobietą 😉Polecam wątek sprzed paru dni o
              > Koroniewskiej w kostiumie córki.

w tamtym watku pisalas, ze Ci sie "ulalo", bo w nim deprecjonowano kobiety z malym biustem.
              z jakiego powodu "ulalo" Ci sie tutaj?
              • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:37
                kura17 napisała:

> > Widocznie nie jesteś prawdziwą kobietą 😉Polecam wątek sprzed paru dni o
                > > Koroniewskiej w kostiumie córki.
                >
                > w tamtym watku pisalas, ze Ci sie "ulalo", bo w nim deprecjonowano kobiety z ma
                > lym biustem.
                > z jakiego powodu "ulalo" Ci sie tutaj?
                >
                >
                >
                >
                >
                Z powodu mnogości nieladnych wpisów w tamtym wątku.
                • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:43
                  > Z powodu mnogości nieladnych wpisów w tamtym wątku.

czyli z powodu mnogosci Twoich wpisow o "wielkich biustach" ja moglabym zaczac "na legalu" dowalac malym biustom?

(nie mam zamiaru, ale zastanawiam sie, czy byloby to wg Ciebie ok - bo sobie pozwalasz)
                  • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:48
                    kura17 napisała:

> > Z powodu mnogości nieladnych wpisów w tamtym wątku.
                    >
                    > czyli z powodu mnogosci Twoich wpisow o "wielkich biustach" ja moglabym zaczac
                    > "na legalu" dowalac malym biustom?
                    >
                    > (nie mam zamiaru, ale zastanawiam sie, czy byloby to wg Ciebie ok - bo sobie po
                    > zwalasz)
                    >
                    >
                    >
                    Ok kura, peace. Przez wzgląd na Ciebie postaram się odpuścić sobie w tego typu wątkach. Ale gdy pojawi się komentarz typu deska, zazdrości kobietom rozmiaru D czy tam E itp liczę że przyjdziesz z odsieczą.
                    • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:51
                      > Ok kura, peace. Przez wzgląd na Ciebie postaram się odpuścić sobie w tego typu
                      > wątkach. Ale gdy pojawi się komentarz typu deska, zazdrości kobietom rozmiaru D
                      > czy tam E itp liczę że przyjdziesz z odsieczą.

przyjde, jak tylko zauwaze (a raczej na to zwracam uwage) - w tamtym watku tez przyszlam.

peace.

po postu uwazam, ze powinnysmy z tym walczyc tak, by w nikogo postronnego nie wali - mamy zwyczajnie racje, czy chodzi o duzy, czy o maly biust, o wage, wzrost i pryszcze na brodzie ...
                      • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 17:05
                        kura17 napisała:

> > Ok kura, peace. Przez wzgląd na Ciebie postaram się odpuścić sobie w tego
                        > typu
                        > > wątkach. Ale gdy pojawi się komentarz typu deska, zazdrości kobietom rozm
                        > iaru D
                        > > czy tam E itp liczę że przyjdziesz z odsieczą.
                        >
                        > przyjde, jak tylko zauwaze (a raczej na to zwracam uwage) - w tamtym watku tez
                        > przyszlam.
                        >
                        > peace.
                        >
                        > po postu uwazam, ze powinnysmy z tym walczyc tak, by w nikogo postronnego nie w
                        > ali - mamy zwyczajnie racje, czy chodzi o duzy, czy o maly biust, o wage, wzros
                        > t i pryszcze na brodzie ...
                        >
                        >
                        > masz rację
                        W wątkach o wadze pojawiają się zwykle najohydniejsze komentarze ( poza wątkami o seniorach ale to już inna para kaloszy) I tam sobie panie nieźle używają bez poczucia obciachu.
                        >
                        >
                        • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 17:37
                          > masz rację
                          > W wątkach o wadze pojawiają się zwykle najohydniejsze komentarze (poza wątkami
                          > o seniorach ale to już inna para kaloszy) I tam sobie panie nieźle używają bez
                          > poczucia obciachu.

wiem. i to w obie strony uncertain
        • lauren6 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:15
          Mój ulubiony rodzaj stanika. Podtrzymuje piersi bez optycznego powiększenia. Noszę je, bo są bardzo wygodne, a nie zależy mi na optycznym powiększeniu biustu.
          • cosmetic.wipes Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:19
            Ja nie mam żadnego minimizra i nic mi optycznie biustu nie powiększa.
          • szmytka1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:58
            ja tak samo i widzę róznicę jak mój biust wygląda w różnych rodzajach. Cosmetic niżej, przypatrz się uważniej tongue_out
            • madzioreck Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 00:50
              No właśnie, różne rodzaje. Są minimizery niby "zmniejszające", są push-upy i staniki usztywniane mocno eksponujące biust, a pomiędzy jest całe spektrum, które nie robi ani jednego, ani drugiego.
          • mrs.solis Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:10
            Jestem tego samego zdania. W wiekszosci stanikow zawsze sa jakies gabki albo inne wszyte podkladki, ktorych mam juz dosc. Stanik sam w sobie nie zmniejszy biustu, ale napewno go nie powiekszy.
        • princesswhitewolf Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 11:31
          >Przecież każda kobieta marzy o wielkim biuście!

Nie kazda. Niektore marza o mniejszym
    • geez_louise Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:17
      Jak mam dosyć straszenia biustem, to szukam nieco bardziej zabudowanego modelu firmy uświadomionej krojowo i rozmiarowo. Połowa staników firmy gaia mocno kompresuje mi biust, a uma jest jedynym prawdziwym minimajzerem, który akceptuję. I to mówię ja, autorka nazwy „upychajzer”.

Ale oczywiście każdemu co innego będzie pasować. Tylko generalnie, nie wierzę w żaden dobry stanik na duży biust firmy, która nie ma w ofercie choćby 75H
    • primula.alpicola Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:23
      Nie znam. Zastanawia mnie, na czym ma polegać efekt "zmniejszania"? Rozsmarowania po klatce piersiowej i pod pachami?
      • paskudek1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:54
        A mnie zastanawia co to jest "straszenie biustem" i czemu kobiety tak strasznie nienawidzą swojego ciała?
        • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:04
          eee, to nie chodzi o nienawidzenie ciała. Kazda z nas ma coś w sobie, co chce podkreślić i coś co chce ukryć. Ja bym chciała ukryć nieco biustu, bo zdecydowanie w takim rozmiarach nie służy mojej sylwetce.
          • paskudek1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:08
            Wiesz, jak czytam wątki o, biuście i stanikach to bardzo często przewijają się teksty wyraźnie świadczące o tym, że dla kobiet większy niż przeciętny biust to powód do wstydu, niezadowolenia itp. Te wszzustkie teksty o "cycach, balonach" o "straszeniu biustem" skąd się to bierze jak nie z braku akceptacji własnego ciała? Owszem, duży biust MOŻE być problematyczny, zwłaszcza jak się nie ma dobrego stanika, który go podtrzyma ale żeby go chować? Ukrywać?
            • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:21
              moze gdybym miala te 10 cm wiecej, to jakos inaczej by sie prezentował na całości smile, przy niskim wzroście plus stosunkowo szczupłej tali i dobrze dobranym staniku jak nic robią mi się dwa balony. Na co dzień ubieram się tak, aby jakoś szczególnie go nie podkreślać, ale na eleganckie wyjścia zakładam sukienki i tu zaczynam mieć problem, bo w każdej wyglądam tak, jakbym celowo ten biust eksponowała.
              • paskudek1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:22
                A jaki rozmiar stanika nosisz na co dzień? Jeśli oczywiście chcesz napisać.
                • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:26
                  zwykle 75i, czasem pasuje na mnie 75h, zależy od modelu.
                  • paskudek1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:29
                    No nie jest to może mały biust ale bez przesady, dobrze dobrać ciuch i spoko. 😃. Ja mam teraz 70i i nie mogę powiedzieć żeby był jakiś olbrzymi.
                    • kautokeino Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:34
                      Te 70i inaczej wyglada przyczepione do kobiety wzrostu 160cm, a inaczej na kobiecie 180cm. I o tym pisze troompka.
                    • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:37
                      paskudku ja mam całe 155 cm wzrostu, uwierz mi ten biust przy takim wzroscie wydaje sie monstrualny (wiem wiem-nieco przesadzam), ale jest nieproporcjonalnie duży i tak jak np. posiadaczki grubych łydek będą chciały je zamaskować, czy majty ściskające na brzuch dla pań z oponką, tak ja myślę, czym tu okazjonalnie ucisnąć mój biust smile
                    • annaboleyn Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 17:10

Ja mam 60FF. Wykańcza mnie to i marzę o mniejszymsad

• ruscello Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 17:22
              Szczycie cycem zarzucały mi wyłącznie znajome, które były zbudowane odmiennie niż ja 🤷Nie wiem, dlaczego po skończeniu liceum kobiety biorą takie zarzuty na poważnie.
        • konsta-is-me Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 18:20
          Ech, to samo pomyślałam.
          Skąd taka nienawiść do własnego ciała, wszystkiego jedno czy biustu czy "bo będę wyglądać za grubo z dużym biustem".
          • geez_louise Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:09
            A spadajta z tymi psychologiami z magla! Bardzo lubię swój biust, ale wolę jak jest do użytku domowego 😉 Mam go tyle, że u postronnych czasem budzi niezdrowe emocje, dlatego często unikam ubrań które go podkreślają a i pod ubraniami czasem lepiej mieć coś, co zapobiega mocnemu odstawaniu i falowaniu. Do tego mam koedukacyjną szatnię.
    • kautokeino Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:27
      Zaden stanik nie moze fizycznie zmniejszyc objetosci biustu, bo piersi mimo iz miekkie, to jednak nie wata i objetosc maja stala. Mozna postarac sie o bardziej rownomierne ich rozlozenie (czyli czesc przepchnac pod obwod, czesc na boki), ale to relokacja a nie zmniejszanie. Taki sam efekt, za to za duzo mniejsze pieniadze, uzyskuje sie kupujac stanik d wiekszym obwodem i mniejsza miseczka niz nasz aktualny rozmiar. Obwod zaklada sie w 1/4 albo 1/3 wysokosci piersi i dociska, pozorujac w tym miejscu "obwod pod biustem". Reszta piersi ulozy sie w miseczce i bedzie tam udawala "mniejszy biust". Wizualnie efekt osiagniety, bo wielkosc biustu liczy sie jako roznice w obwodach, a Ty bedziesz miala zwiekszony o kilka cm obwod pod biustem + zmniejszony obwod w biuscie.
      • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:02
        nie wierze, że to może pisac kobieta...słabo mi.....
        nałożenie stanika na część biustu, a część przyklapnięta pod obwodem????
        przecież to się zaparzy, rany się porobią
        • kautokeino Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:14
          A ja myslalam, ze przy takiej dozie przesady, wychwycenie sarkazmu bedzie latwe dla przecietnej ematki. Coz, obie sie mylilysmy...
      • ichi51e Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:07
        jak to ma działać? weź to jakoś lepiej wyjaśnij...
        • kautokeino Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:16
          Moje przeklenstwo jeszcze z podstawowki. Moja wychowawczyni nie raz mi mowila, ze ja potrafie najwieksza bzdure powiedziec takim tonem, ze mi ludzie uwierza... Teraz to sie msci tongue_out
          • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:21
            na forum nie odbiera się tonu, tylko czcionkę, a przeczytałam tyle bzdur, że Twoja też by mi pasowała smile
    • mackowy2003 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:41
      Nie znam tego, o którym piszesz.
      Po wypróbowaniu wielu różnych mi wyjątkowo pasuje minimizer Triumph True Shape Sensation. Chyba jest kilka o tej samej nazwie ale różnym kroju, więc wklejam link: pl.triumph.com/minimizer/true-shape-sensation/10186010.html?color=6106_Smooth%20Skin
      Mi pasuje jeszcze ten: pl.triumph.com/minimizer/infinite-sensation/10190474.html?color=3390_Blue%20Snow
    • szafireczek Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:43
      Ta cena to raczej opłata za marzeniasmile Biust nie znika, popatrz sobie na zdjęcia, czy na żywo i generalnie sama dojdziesz, że chodzi o miękki stanik i o sposób cięcia miseczeksmile czyli on nie musi mieć w nazwie minimizer, tylko specyficzny krój miseczki, jeśli ma szew, to zobacz, gdzie on jest najczęściej. Wyższa cena jest za metaforę "minimizer". No dobra, jeszcze ramiączka chyba są szersze, ale nie wiem, czy to ładnie wygląda pod sukienką.
    • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 19:30
      ja mam 70f, czasem 70g, i też wzrost mikry, poniżej 160 cm
      a do tego lubie w stanikach efekt piłek, bo od razu mam szczuplejszą talię smile
    • ida_listopadowa Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 19:41
      A probowalas cos z tlaniny spacer? To jest miekki biustonosz z elastycznej gladkiej tkaniny, ktory w 3d z kazdej strony biust sciska nieco i optycznie ujędrnia. Fantasie ma cos takiego
      • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 19:49
        o tak! to cudowna tkanina, choc piszesz o miekkiej tkaninie, a moje staniki z tej tkaniny są takie trochę grubsze, profilowane, wiec pewnie te miekkie też są super
      • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 20:55
        A model może pamiętasz?....będę szukać, dzieki
      • troompka Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 08:00
        dziekuje wszystkim za sugestie. Wybrałam stanik Gai model Pilar z tkaniny typu spacer (nawet nie wiedzialam ze taka jest smile ), wygląda fajnie, a jak przyjdzie to sie okaże czy o to "mnie się rozchodziło" smile
    • fitfood1664 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:20
      bez mierzenia nie kupuj, bo jest ryzyko podwójnych cycków, ja kupuję minimizery i dobrze dobrane dają bardzo ładny, naturalny efekt krągłego biustu, bez efektu balkonika, ja lubię bo efekt jest bardzo dziewczęcy, bez niepotrzebnego szczerzenia cycków, szczekający piersi i szczucia cycem, co w wieku ok 50 lat jest dość powszechnym zjawiskiem
      • paskudek1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:25
        Jakie, za przeproszeniem do cholery szczucie cycem? Mam piersi to je mam. Nie mam zamiaru ich ukrywać, spłaszczać specjalnie żeby się komuś w oczy nie rzucały. Mam nieodparte wrażenie że to przez takie durne tekstu kobiety wstydzą się większego biustu i często nawet nie chcą dobrać porządnie bielizny. Żeby "nie szczuć cycem".
        • evolventa Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 01:13
          Dla mnie szczucie cycem to jest np. takie coś:

• evolventa Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 01:14
            Ale już np. coś takiego wygląda bardzo ładnie:
          • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:06
            kobieta kobiecie .....kobietom
            ....a potem sa takie wątki jak ten, że wstydzimy sie dużego biustu, płaskiego tyłka, bycia za wysokim, za niskim, za ładnym, za brzydkim
            salma hayek pokazała duzy biust, bo może, bo chce!
            • fornita111 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:23
              Salma nie po to sobie biust robila, zeby go ukrywac wink Ale "szczekajace"?? piersi mnie urzekly, tego to chyba jeszcze na forum nie grali big_grin
              • evolventa Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:25
                To mówicie, że on zrobiony jest? Nie wiedziałam.....
                • fornita111 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:34
                  Od lat kraza ploty, ale ona zaprzecza wink Tak czy siak z biustu jest dumna, to widac smile
                  • ludzikmichelin4245 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:44
                    Haha, ja znałam historię, że jako nastolatka była długo bezbiuściasta, więc modliła się o biust do Matki Boskiej z Gwadelupy, aż w końcu wymodliła big_grin
        • lauren6 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:33
          paskudek, skończ już ze swoją świętą feministyczną krucjatą, bo to już jest niesmaczne. Daj się ludziom ubierać jak chcą. Nie wstydzę się swoich piersi, nie nienawidzę swojego ciała. Lubię naturalny kształt piersi, a np to co wkleiła wyżej ms.piggy to dla mnie estetyczny koszmarek.

Mam prawo do własnych poglądów i estetyki, czy w ramach udowodnienia jak bardzo akceptuję swój biust muszę nosić dekolt do pasa?
        • fitfood1664 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:37
          piersi jak wszystko co posiadamy mogą układać się ładnie lub brzydko, zwały tłuszczu w tym miejscu niekoniecznie układają się wdzięcznie, odziane w stanik mający podkreślać tę część ciała
        • fitfood1664 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:39
          btw, nie tylko kobiet to dotyczy, męskie wdzięki też podlegają tym zasadom
    • pingus Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:48
      Czytam sobie i się zastanawiam jak to natura wymyśliła, że kobiety są aż tak różne w budowie, jedne zupełnie nic w biuście a inne taki biust, że przeszkadza, jak to jest możliwe, żadna inna część ciała nie różni się aż tak.
      • troompka Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 11:17
        a tyłek?
        • pingus Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 11:47
          Chyba nie. Dwie drobne kobiety zawsze będą miały raczej małe tyłki, a cycki mogą mieć zupełnie różne.
          • troompka Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 11:54
            eee, koło mnie ma biurko drobniutka górą panienka (max 36 rozmiar), a poniżej brzucha 44 w porywach do 46. Jak siedzi to kruszynka, a jak wstanie to juz nie.
      • fitfood1664 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 11:55
        a nos?
        • troompka Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 12:13
          no ale nosa to juz w zaden sposób (chyba) nie zamaskujesz, ewentualnie odpowiedni makijaż, co tez często kobiety robią aby podkreślic lub zamaskować cos, czego nie chcą pokazać/uwydatniać. Tak samo z innymi częściami ciała i jeśli chodzi o akceptacje lub nie to nie ma z tym nic wspólnego. Od zawsze kobiety stosowały przeróżne sztuczki, aby podreślić lub ukryć coś, co niekoniecznie dodaje im uroku. Po to tez bielizna korygująca, która chyba na oponkę nie najgorzej działa?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka