Dodaj do ulubionych

staniki typu minimizer

30.08.21, 11:50
czy któraś emama miała może stanik z firmy Wacoal minimizer. Prezentuje sie fajnie, opinie są niezłe, ale: nie ma w moim rozmiarze, powiedzmy, że dobrałabym na zasadzie najbardziej zbliżonego, ale przy niemałej cenie nie wiem, czy jest sens, bo mogę nie trafić. Nie mam mozliwości zakupu w sklepie stacjonarnym bo ich nigdzie w okolicy nie ma.
A może macie do polecenia coś godnego uwagi, nie musi być piekny ale żeby faktycznie jeden czy dwa rozmiary zmniejszał, nie robiąc przy tym jednopiersi.
Obserwuj wątek
    • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 11:59
      uważasz, że staniki ta powodują znikanie masy cyckowej? 2 czy 3 kg biustu nadal będą 2/3 kg tylko rozgniecione pod pachy
      piszę to ja, posiadaczka dużego biustu, nie wierząca z minimajzery, diety zmianijące rysy twarzy, czy też kremy przenoszące tłuszcz z brzucha w cycki
          • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:59
            noszę tylko miekkie na fiszbinach, nie wyobrażam sobie założenia na nie jeszcze sztywniaków. Idę wkrótce na wesele, mam dopasowaną sukienke, w której mój biust niemal ledwo się mieści a juz na pewno mocno się odznacza i tak sobie wymyśliłam, że jak go nieco splaszczę to będzie się mniej rzucał w oczy? (tylko mi nie mowcie ze mam zmienic sukienke, bo generalnie w kazdej tak wygladam, a szerokich ubrań nie znoszę bo przy niskim wzroście robią ze mnie kulkę, którą generalnie nie jestem (rozmiar 38-40).
            • ms.piggy Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:19
              wg. mnie jak go splaszczysz, to dodasz sobie "kulkowatości"
              u siebie widzę, że jak mam dobrze utrxyzmany w ryzach (tak, prawie, te wspomniane przez Ciebie piłki) , z ciasnym obwodem, to talię mam jak osa, i wyglądam znaczenie lepiej, niż np. w czyms miekkim spłaszczającym
              jak kogos kole w oczy obcy biust to jego problem, ważne aby był zdrowy
              • evolventa Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:28
                To samo miałam napisać, mam biuścistą przyjaciółkę i na niej widzę, że zdecydowanie lepiej wygląda, jak ma wszystko zwarte i porządnie opakowane miękkim, dobrze dobranym stanikiem z fiszbinami, niż jak np. zakłada stanik tzw. podomowy, który jest właśnie takim rozlewającym jej piersi po klatce minimizerem. Nie ma zmiłuj, w jakimkolwiek wystąpisz staniku, to i tak wszyscy wiedzą, że masz duży biust. To chyba lepiej, żeby wyglądał ładnie? W minimizerze ładny nie będzie.
            • szare_kolory Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 18:12
              Pora spojrzeć prawdzie w oczy: jeśli ubrania robią z Ciebie kulkę, to jesteś kulką. Ewentualnie źle dobierasz ubrania. Stanik spłaszczacz zrobi z Ciebie kulkoidę. Znaczy, generalnie będziesz kulką tylko z przodu będzie wypłaszczenie.
              Jeśli biust ledwo mieścisię w sukienkę, to znaczy, że sukienka jest za mała. Zrób sobie w niej zdjęcie i oceń. Zdjęcie nie kłamie.
            • madzioreck Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 19:55
              troompka napisała:

> tak sobie wymyśli
              > łam, że jak go nieco splaszczę to będzie się mniej rzucał w oczy?

W minimizerze? Zależy, z której strony spojrzeć... Jak popatrzysz na cycki z góry, albo na profil, to pewnie będą się mniej rzucać w oczy. Natomiast dla każdego, kto popatrzy na Ciebie z przodu, biust będzie wyglądał potężnie, rozstawiony na boki. No ale jak tam chcesz. Moim zdaniem (podkreślam, moim) miękki stanik na fiszbinach zrobi lepszą robotę, tylko nie taki, który nadaje kształt kul.
                • chatgris01 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:28
                  Model Hedona z Chantelle sobie obejrzyj (i przymierz, jeśli znajdziesz w jakimś sklepie na miejscu, rzadki nie jest). To taki minimizer nie minimizer, ciut zmniejsza, ale nadaje ładny kształt (nie kuli). Miękki (modelowany termicznie) na fiszbinach.
                  https://mcprod.chantelle.com/media/catalog/product/cache/29d6c0d116a446458641bcdcc225cdf8/C/2/C20310_05B_1_FR.JPG
                  • madzioreck Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 00:41
                    I jeszcze Lisca ma coś tego typu. Ale - pytanie, jaki to jest "duży" biust troompki. Bo po pierwsze - z jakiegoś powodu minimizery nie są robione w naprawdę dużych rozmiarach, tylko zwykle do G (aczkolwiek nie jestem już na bieżąco, może coś się zmieniło). A po drugie, nawet gdyby były robione, to efekt będzie zgoła inny niż przy rozmiarze pani na zdjęciu. Pani tak z grubsza wygląda na jakieś 75E, biorąc pod uwagę rozmiarówkę Chantelle.
                    • chatgris01 Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 07:29
                      To była fota Hedony na największym biuście, jaką znalazłam w sieci big_grin
                      Ale rozmiarówkę ten model ma do G. Skoro Troompka jest niska i poza biustem ma wymiary 38-40, to możliwe, że mają jej rozmiar.
            • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:13
              > Widocznie nie jesteś prawdziwą kobietą 😉Polecam wątek sprzed paru dni o
              > Koroniewskiej w kostiumie córki.

w tamtym watku pisalas, ze Ci sie "ulalo", bo w nim deprecjonowano kobiety z malym biustem.
              z jakiego powodu "ulalo" Ci sie tutaj?
              • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:37
                kura17 napisała:

> > Widocznie nie jesteś prawdziwą kobietą 😉Polecam wątek sprzed paru dni o
                > > Koroniewskiej w kostiumie córki.
                >
                > w tamtym watku pisalas, ze Ci sie "ulalo", bo w nim deprecjonowano kobiety z ma
                > lym biustem.
                > z jakiego powodu "ulalo" Ci sie tutaj?
                >
                >
                >
                >
                >
                Z powodu mnogości nieladnych wpisów w tamtym wątku.
                • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:43
                  > Z powodu mnogości nieladnych wpisów w tamtym wątku.

czyli z powodu mnogosci Twoich wpisow o "wielkich biustach" ja moglabym zaczac "na legalu" dowalac malym biustom?

(nie mam zamiaru, ale zastanawiam sie, czy byloby to wg Ciebie ok - bo sobie pozwalasz)
                  • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:48
                    kura17 napisała:

> > Z powodu mnogości nieladnych wpisów w tamtym wątku.
                    >
                    > czyli z powodu mnogosci Twoich wpisow o "wielkich biustach" ja moglabym zaczac
                    > "na legalu" dowalac malym biustom?
                    >
                    > (nie mam zamiaru, ale zastanawiam sie, czy byloby to wg Ciebie ok - bo sobie po
                    > zwalasz)
                    >
                    >
                    >
                    Ok kura, peace. Przez wzgląd na Ciebie postaram się odpuścić sobie w tego typu wątkach. Ale gdy pojawi się komentarz typu deska, zazdrości kobietom rozmiaru D czy tam E itp liczę że przyjdziesz z odsieczą.
                    • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:51
                      > Ok kura, peace. Przez wzgląd na Ciebie postaram się odpuścić sobie w tego typu
                      > wątkach. Ale gdy pojawi się komentarz typu deska, zazdrości kobietom rozmiaru D
                      > czy tam E itp liczę że przyjdziesz z odsieczą.

przyjde, jak tylko zauwaze (a raczej na to zwracam uwage) - w tamtym watku tez przyszlam.

peace.

po postu uwazam, ze powinnysmy z tym walczyc tak, by w nikogo postronnego nie wali - mamy zwyczajnie racje, czy chodzi o duzy, czy o maly biust, o wage, wzrost i pryszcze na brodzie ...
                      • homohominilupus Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 17:05
                        kura17 napisała:

> > Ok kura, peace. Przez wzgląd na Ciebie postaram się odpuścić sobie w tego
                        > typu
                        > > wątkach. Ale gdy pojawi się komentarz typu deska, zazdrości kobietom rozm
                        > iaru D
                        > > czy tam E itp liczę że przyjdziesz z odsieczą.
                        >
                        > przyjde, jak tylko zauwaze (a raczej na to zwracam uwage) - w tamtym watku tez
                        > przyszlam.
                        >
                        > peace.
                        >
                        > po postu uwazam, ze powinnysmy z tym walczyc tak, by w nikogo postronnego nie w
                        > ali - mamy zwyczajnie racje, czy chodzi o duzy, czy o maly biust, o wage, wzros
                        > t i pryszcze na brodzie ...
                        >
                        >
                        > masz rację
                        W wątkach o wadze pojawiają się zwykle najohydniejsze komentarze ( poza wątkami o seniorach ale to już inna para kaloszy) I tam sobie panie nieźle używają bez poczucia obciachu.
                        >
                        >
                        • kura17 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 17:37
                          > masz rację
                          > W wątkach o wadze pojawiają się zwykle najohydniejsze komentarze (poza wątkami
                          > o seniorach ale to już inna para kaloszy) I tam sobie panie nieźle używają bez
                          > poczucia obciachu.

wiem. i to w obie strony uncertain
    • geez_louise Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 12:17
      Jak mam dosyć straszenia biustem, to szukam nieco bardziej zabudowanego modelu firmy uświadomionej krojowo i rozmiarowo. Połowa staników firmy gaia mocno kompresuje mi biust, a uma jest jedynym prawdziwym minimajzerem, który akceptuję. I to mówię ja, autorka nazwy „upychajzer”.

Ale oczywiście każdemu co innego będzie pasować. Tylko generalnie, nie wierzę w żaden dobry stanik na duży biust firmy, która nie ma w ofercie choćby 75H
        • troompka Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:04
          eee, to nie chodzi o nienawidzenie ciała. Kazda z nas ma coś w sobie, co chce podkreślić i coś co chce ukryć. Ja bym chciała ukryć nieco biustu, bo zdecydowanie w takim rozmiarach nie służy mojej sylwetce.
          • paskudek1 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:08
            Wiesz, jak czytam wątki o, biuście i stanikach to bardzo często przewijają się teksty wyraźnie świadczące o tym, że dla kobiet większy niż przeciętny biust to powód do wstydu, niezadowolenia itp. Te wszzustkie teksty o "cycach, balonach" o "straszeniu biustem" skąd się to bierze jak nie z braku akceptacji własnego ciała? Owszem, duży biust MOŻE być problematyczny, zwłaszcza jak się nie ma dobrego stanika, który go podtrzyma ale żeby go chować? Ukrywać?
          • geez_louise Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:09
            A spadajta z tymi psychologiami z magla! Bardzo lubię swój biust, ale wolę jak jest do użytku domowego 😉 Mam go tyle, że u postronnych czasem budzi niezdrowe emocje, dlatego często unikam ubrań które go podkreślają a i pod ubraniami czasem lepiej mieć coś, co zapobiega mocnemu odstawaniu i falowaniu. Do tego mam koedukacyjną szatnię.
    • kautokeino Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 13:27
      Zaden stanik nie moze fizycznie zmniejszyc objetosci biustu, bo piersi mimo iz miekkie, to jednak nie wata i objetosc maja stala. Mozna postarac sie o bardziej rownomierne ich rozlozenie (czyli czesc przepchnac pod obwod, czesc na boki), ale to relokacja a nie zmniejszanie. Taki sam efekt, za to za duzo mniejsze pieniadze, uzyskuje sie kupujac stanik d wiekszym obwodem i mniejsza miseczka niz nasz aktualny rozmiar. Obwod zaklada sie w 1/4 albo 1/3 wysokosci piersi i dociska, pozorujac w tym miejscu "obwod pod biustem". Reszta piersi ulozy sie w miseczce i bedzie tam udawala "mniejszy biust". Wizualnie efekt osiagniety, bo wielkosc biustu liczy sie jako roznice w obwodach, a Ty bedziesz miala zwiekszony o kilka cm obwod pod biustem + zmniejszony obwod w biuscie.
    • mackowy2003 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 14:41
      Nie znam tego, o którym piszesz.
      Po wypróbowaniu wielu różnych mi wyjątkowo pasuje minimizer Triumph True Shape Sensation. Chyba jest kilka o tej samej nazwie ale różnym kroju, więc wklejam link: pl.triumph.com/minimizer/true-shape-sensation/10186010.html?color=6106_Smooth%20Skin
      Mi pasuje jeszcze ten: pl.triumph.com/minimizer/infinite-sensation/10190474.html?color=3390_Blue%20Snow
    • szafireczek Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 16:43
      Ta cena to raczej opłata za marzeniasmile Biust nie znika, popatrz sobie na zdjęcia, czy na żywo i generalnie sama dojdziesz, że chodzi o miękki stanik i o sposób cięcia miseczeksmile czyli on nie musi mieć w nazwie minimizer, tylko specyficzny krój miseczki, jeśli ma szew, to zobacz, gdzie on jest najczęściej. Wyższa cena jest za metaforę "minimizer". No dobra, jeszcze ramiączka chyba są szersze, ale nie wiem, czy to ładnie wygląda pod sukienką.
    • fitfood1664 Re: staniki typu minimizer 30.08.21, 22:20
      bez mierzenia nie kupuj, bo jest ryzyko podwójnych cycków, ja kupuję minimizery i dobrze dobrane dają bardzo ładny, naturalny efekt krągłego biustu, bez efektu balkonika, ja lubię bo efekt jest bardzo dziewczęcy, bez niepotrzebnego szczerzenia cycków, szczekający piersi i szczucia cycem, co w wieku ok 50 lat jest dość powszechnym zjawiskiem
    • pingus Re: staniki typu minimizer 31.08.21, 09:48
      Czytam sobie i się zastanawiam jak to natura wymyśliła, że kobiety są aż tak różne w budowie, jedne zupełnie nic w biuście a inne taki biust, że przeszkadza, jak to jest możliwe, żadna inna część ciała nie różni się aż tak.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka