21mada 21.09.21, 23:26 15kg i więcej. W którym wydaniu się wolałyście - grubszym czy szczuplejszym - i dlaczego? Nie żal wam kobiecych krągłości? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fitfood1664 Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:31 nie żal, tłuszcz postarza Odpowiedz Link Zgłoś
21mada Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:48 Ale to chyba dobrze? Kobieca figura jest na forum wyżej ceniona niż dziewczęca / figura nastolatki. Odpowiedz Link Zgłoś
fitfood1664 Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:59 Bo forum jest jakąś wyrocznią? I co to jest kobieca figura? Odpowiedz Link Zgłoś
hanusinamama Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:53 Zalezy. Znam dziewczyne ktora schudła ( nie wiem ile ale sporo) i ma teraz zmarszczki gorsze niz jej matka... Odpowiedz Link Zgłoś
fitfood1664 Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:58 ja znam całą masę kobiet w każdym wieku, wyglądających jak własne ciotki, tylko dlatego że mają nadwagę/są otyłe Odpowiedz Link Zgłoś
hanusinamama Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:52 Mada lecz się. Ile można o tym samym? Odpowiedz Link Zgłoś
triismegistos Re: Pytanie do tych co schudły 22.09.21, 00:06 Życie jest niesprawiedliwe, schudłam 13 kilo a cycki ani drgnęły. Odpowiedz Link Zgłoś
petronella Re: Pytanie do tych co schudły 22.09.21, 00:28 Farciara, u mnie twarz, cycki i dekolt w pierwszej kolejnosci. Odpowiedz Link Zgłoś