Dodaj do ulubionych

Pytanie do tych co schudły

21.09.21, 23:26
15kg i więcej.
W którym wydaniu się wolałyście - grubszym czy szczuplejszym - i dlaczego?
Nie żal wam kobiecych krągłości?
Obserwuj wątek
    • fitfood1664 Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:31
      nie żal, tłuszcz postarza
      • 21mada Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:48
        Ale to chyba dobrze? Kobieca figura jest na forum wyżej ceniona niż dziewczęca / figura nastolatki.
        • fitfood1664 Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:59
          Bo forum jest jakąś wyrocznią? I co to jest kobieca figura?
      • hanusinamama Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:53
        Zalezy. Znam dziewczyne ktora schudła ( nie wiem ile ale sporo) i ma teraz zmarszczki gorsze niz jej matka...
        • fitfood1664 Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:58
          ja znam całą masę kobiet w każdym wieku, wyglądających jak własne ciotki, tylko dlatego że mają nadwagę/są otyłe
    • hanusinamama Re: Pytanie do tych co schudły 21.09.21, 23:52
      Mada lecz się. Ile można o tym samym?
    • triismegistos Re: Pytanie do tych co schudły 22.09.21, 00:06
      Życie jest niesprawiedliwe, schudłam 13 kilo a cycki ani drgnęły.
      • petronella Re: Pytanie do tych co schudły 22.09.21, 00:28
        Farciara, u mnie twarz, cycki i dekolt w pierwszej kolejnosci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka