Dodaj do ulubionych

Attention whores

30.09.21, 09:00
Na kanwie watku o pato insfuencerach, gdzir taki typ osobowaosci sie realizowac przed era interentu? Zameczal znajomych o ludzi w pracy rzewnymi histpriami na swoj temat? Jak to dzialalo
Obserwuj wątek
    • huang_he Re: Attention whores 30.09.21, 09:18
      Nie chcesz wiedzieć, heh.
      A jak chcesz… wyobraz sobie kobietę lat 50, która jedzie na wieś do rodziców swojej synowej i w ogródku domu w srodku wsi postanawia opalać się topless. W roku powiedzmy 1979.
    • 1matka-polka Re: Attention whores 30.09.21, 09:42
      "gdzir taki typ osobowaosci sie realizowac przed era interentu? Zameczal znajomych o ludzi w pracy rzewnymi histpriami na swoj temat?"

Tak, pisal do gazet, donosy na sasiadow, chodzil na zebrania partyjne i szkolne i tam krecil gufnoburze, wszedzie gdzie mogl znalezc wieksze grono...
      • apallosa Re: Attention whores 30.09.21, 20:39
        A mało to takich 70+ i więcej?
        Internetu nie ogarniają, ale raban na całą okolicę potrafią odstawić,że heja Ho...
        Moja mać ( kiedy jeszcze żyła) potrafiła rozkręcić pierdolamento na całe miasteczko,bo ktoś tam się nie ukłonił na ulicy albo coś nie w jej guście powiedział. Celowała przede wszystkim we mnie i w moja bratową, bo każda młoda i ładna dziewczyna to był jej wróg największy.
        Jej siostra, pracując sobie na dyżurce w zakładzie produkcyjnym,potrafiła plotami skłócić całe działy,z tym że im większą łajno- burze rozkręciła,tym większa radoche z tego miała..
        Miałam w UK pacjentki już niemłode, które potrafiły chamskimi uwagami doprowadzić do płaczu personel ( w tym mnie)... na szczęście już tam nie pracuje.
        • aniani7 Re: Attention whores 01.10.21, 11:02
          Mialam takiego kuzyna, ktory w glebokiej komunie gdziekolwiek nie poszedl, pisal w tych ksiazkach skarg i wnioskow swoje niepochlebne uwagi. Potrafil na wszystkich sasiadow pisac donosy, takze do gazet.
      • tenjedennick Re: Attention whores 30.09.21, 21:57
        Ja mam. Wujek pracował w centralach handlowych za peerelu i z ciotką jeździli po różnych egzotycznych krajach. Mieli kilkadziesiąt albumów. Oglądaliśmy namiętnie te zdjęcia przy każdej okazji wizyty u nich. To wtedy był powiew wielkiego świata i egzotyki.
        • apallosa Re: Attention whores 30.09.21, 23:10
          O tak...pamiętam te czasy.Do tego jeszcze niemieckie ,,Burdy" i katalogi oglądane z otwartą buzią 😱
          Z tym,że ekspatom- tak jak Twoje wujostwo,już to zainteresowanie gawiedzi mogło uszami wychodzić i szukali raczej świętego spokoju.
          Te atencjuszki to często biedulinki zakompleksione są,które chętnie by laskę dynamitu w tyłek sobie wsadziły, żeby tylko być w centrum uwagi.Albo bardzo młode dziewczyny...
    • myfaith Re: Attention whores 01.10.21, 14:16
      Mama mojej koleżanki z podstawówki , koniecznie chciała się ze wszystkimi "zaprzyjaźnić "wiec jak np widziała znajoma twarz ( miejscowość mała to i wszyscy z widzenia się znali) na ulicy to potrafiła zmienić kierunek żeby iść w te sama stronę a ze przy okazji bardzo, bardzo glosno mówiła to dosłownie wszyscy wiedzieli jakie ona ma problemy ( ze mąż to nieudacznik, że córka chora i krzyż pański musi nieść) lub jakie problemy ma osoba obok której idzie (np. glosno wyrażała współczucie dla pewnej wdowy mowiac ze piękny był pogrzeb ale zal dzieci no bo teraz to takie sierotki są)
      Koniec końców , każdy kto ją tylko widział to uciekał , w sumie bardzo smutne jest tez to ze jej własna córka uciekła od niej jak tylko mogla - co obwiescila żaląc się pewnej pani ( a jakże) na ulicy, ze córka sie wyprowadziła, ze wnuka jej nie przywozi a ten Maz córki to beznadziejny jest.

Normalnie mieliśmy reality show na wsi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka