Dodaj do ulubionych

Co z tym zrobić?

12.10.21, 09:52
Jak zareagowałybyście w sytuacji gdy mąż na jakimś etapie związku się od was odsunął z powodu innej babki i robił wam niefajne rzeczy? Chodzi oczywiście o koleżankę a następnie jak gdyby nigdy nic powrócił jako dobry mąż. Rzeczywiście rady poczekaj aż mu przejdzie mogą mieć sens bo często tak to właśnie wygląda że facetowi po jakimś czasie przechodzi tyle że on chce żeby traktować to co się stało jak nic takiego i zapomnieć.
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Co z tym zrobić? 12.10.21, 10:01
      np zona mówi Kaziu miałeś naprawić szafkę bo drzwi odpadają a mąż "nie mogę bo ide do Ziuty szafka jej się zepsuła..." szlag by mnie trafił i wezwalabym stolarza rachunek do Ziuty.
        • piataziuta Re: Co z tym zrobić? 12.10.21, 19:30
          big_grin
          Alej jakim olejem? Właśnie mi się skończył z czarnuszki, mam jeszcze shea i ciut migdałowego.
          Muszę kurde zrobić zakupy włosingowe.
          Co polecasz?
          Wcierkę wasabi już mam i codziennie nią se psikam przedziałek. tongue_out
          Masz jakiś masażer do twarzy?

Jogę twarzy zaczęłam ostatnio uprawiać, bo jak wreszcie spojrzałam w lusterko bez robieina głupich min, to się o mało się nie przewróciłam widząc swoje chomiki.
          • magdallenac Re: Co z tym zrobić? 12.10.21, 19:44
            Odkąd wróciłam do starego koloru, włosy są lśniące i zdrowo wyglądają, wiec zużywam, to co przywiozłam z Polski i wracam do moich starych szamponów i odżywek z silikonami😀Nie używam masażera, ale codziennie robię kilkuminutowy masaż z olejkiem do twarzy i już wiem, że działa, więc koniec z wolumetria! Na chomiki też działa- youtu.be/9CBnZKa8p-E
    • aqua48 Re: Co z tym zrobić? 12.10.21, 14:36
      lidiaxx napisała:

> Jak zareagowałybyście w sytuacji gdy mąż na jakimś etapie związku się od was od
      > sunął z powodu innej babki i robił wam niefajne rzeczy?

Zależy co to są te niefajne rzeczy? Zdrada? Czasowa wyprowadzka? Ucięcie dokładania się do budżetu domowego? Psychiczne gnębienie? Traktowanie domu jak hotel z restauracją? Wyjazd wakacyjny z koleżanką zamiast żony?

> on chce żeby traktować to co się stało jak nic takiego i zapomnieć.

A czego chce i oczekuje żona? Czy zdaje sobie sprawę z tego że jeśli potraktuje takie wyskoki jak "nic takiego" to będzie to oznaczało akceptację? I że mogą się powtórzyć? Czy żona jest na to przygotowana?
    • mid.week Re: Co z tym zrobić? 12.10.21, 19:09
      lidiaxx napisała:

> on chce żeby traktować to co się s
      > tało jak nic takiego i zapomnieć.

Traktowanie go adekwatnie do sytuacji będzie dobra miarą powodu tego powrotu
    • kaki11 Re: Co z tym zrobić? 12.10.21, 23:05
      No to jest tak napisane, że trudno cokolwiek doradzić. Bo co to znaczy, że robił niefajne rzeczy i co to znaczy, że z powodu innej babki? Bo jednak inaczej, jak oddalił się od żony i ich relacje się oziębiły bo on nie reagował na czułości dlatego, że zafascynował się nową koleżanką z pracy i więcej o nie myślał a teraz stara się wrócić do czasów przed jej pojawieniem, a inaczej jak facet miał na boku romans a teraz udaje, że nic się nie stało bo mu się romansowanie znudziło. Jeszcze inaczej, jak odsunięcie oznaczało, że zaczął się spotykać (nawet bez romansu) z jakąś kobietą często i jego niefajne zachowania wobec żony to fakt, że spędzał z nią mniej czasu a jeszcze co innego jak w tej samej sytuacji, te niefajne zachowania, to obrażanie żony, poniżanie jej i porównywanie do nowej przyjaciółki. I sytuacji które pasują, do "odsunął się" i "zachowywał niefajnie" może być jeszcze milion.
      Na tak lakoniczny opis, to chyba można ci tylko doradzić, zastanowienie się nad tym co Ty czujesz. Raz do niego tak ogólnie. Dwa w stosunku do niego w związki z tą sytuacją. I trzy jak czujesz, że chciałabyś to rozwiązać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka