mashcaron 26.10.21, 20:07 Ciemno, zimno.. nic tylko się zwinąć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 20:13 Cioci piesulek dziś mało człowieka do zawału nie doprowadził :p Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 20:16 Kot z tych, co to im nigdy za dużo miejsca? 🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
madame_edith Re: Dobranoc 26.10.21, 21:42 Przecudne. Mam kota i psa, które się nie trawią, o takim zdjęciu marzę! Odpowiedz Link Zgłoś
kaska_800 Re: Dobranoc 26.10.21, 22:29 U nas n szczęście tego problemu nie ma. Kotów kilka,ale pies jak to labrador- kocha jedzenie i wszystko, co żywe I często kocie futra same do niego przychodzą😴 Odpowiedz Link Zgłoś
primula.alpicola Re: Dobranoc 26.10.21, 21:07 Wygląda jakby się czymś straszliwie zmęczył. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 21:48 Przebywanie cały dzień z czterolatką każdego zmęczy :p była w ruchu piłka ze świnką peppą:p Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 26.10.21, 21:08 mashacorn, a gdzie są króliki? Kiedyś wklejałaś, a od dawna nic. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 21:31 Tłumaczyłam już w dziesiątkach wątków. Króliki musiały się wyprowadzić bo pierdolnięty sąsiad próbował je spalić. Są pod dobrą opieką, wrócą do nas po przeprowadzce do nowego domu. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 21:35 Od początku był dziwny, taki co to ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dupę ale problem się zrobił w momencie, kiedy mąż mu zwrócił uwagę żeby nie palił trawy na klatce. Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 26.10.21, 21:50 Sorry, nie widziałam takiego wpisu, przecież bym nie pytała. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 21:56 Wiem, sorry, reaguję nerwowo bo bym chujowo najchętniej nogi z dupy powyrywała a nic zrobić nie mogę... Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 26.10.21, 22:13 W porządku, rozumiem i wcale się nie dziwię. Najważniejsze, że już niedługo będą z wami. One zdążyły poznać się z waszym psem? Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 22:24 Zdążyły mu wpierdol spuścić nawet 🙄 z ich strony miłości nie będzie :p Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 27.10.21, 04:14 😂😂😂 Nasz królik pozdrawia dzielnych braci. 😂 Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 11:32 Moje to jakieś hieny nie królice :p zajadłe takie 🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 27.10.21, 11:37 Nasza jest u dziadków, kupili wnukowi i teraz ją trzymają. Ma już kilka lat. Jest strasznie słodka, w ogóle nie spodziewałam się, ze króliki mogą być takie ... towarzyskie i mądre. Jak u nich jestem to wchodzi mi pod pachę i tak sobie śpimy. )) Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 11:40 Ja za to nie wiedziałam żogą być aż tak agresywne 😅 musiałabyś zobaczyć jak Gaja psa sterroryzowała🙄 Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 11:53 Tak, samice o wiele bardziej niż samce. A w babskiej grupie to już w ogóle. Między sobą też się tłukły że tylko futro latało ale się uspokoiły po sterylce. Psa jednak nie kochają a on się ich boi :p Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 27.10.21, 11:55 I jak zamierzasz rozegrać tę szorstką przyjaźń jak już wszystkie futra będą pod jednym dachem? Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 11:58 Królice przywykły do siedzenia na dworze, w domu im się przestało podobać odkąd odkryły radość z kopania tuneli oto, więc po prostu skonstruujemy im wolierę w nowym ogrodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 27.10.21, 12:01 To było moje odkrycie - królik kopiący tunele i broniący wejścia. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 12:15 Moje jak je pierwszy raz wypuściłam do ogrodu i odkryły że można kopać to nagle kompletnie powariowały i zachowywały się jak psycholki zafiksowanie tylko na tych tunelach... Cały dzień kopały a wieczorem nie mogłam ich do domu zagonić.. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 12:19 A mąż już wymyślił, że zrobi wylewkę pod wolierę, żeby się nie mogły przekopać i na to im nawiezie jakiegoś piachu tak z 1-1,5 m żeby sobie mogły zrobić podziemną chałupę :p Odpowiedz Link Zgłoś
thank_you Re: Dobranoc 27.10.21, 13:37 Wow, mega fajne, robią cos takiego dla dzieci? 🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 15:07 Osiatkuj piaskownicę, powinno wystarczyć na jakiś czas :p Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 15:17 Dzieci nie mają króliczych umiejętności i pazurów na szczęście :p wystarczy piaskownica z dnem :p Odpowiedz Link Zgłoś
arabelax Re: Dobranoc 26.10.21, 21:47 Od razu wiedzialam, ze bedzie fota psinka 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 21:55 Wybaczcie że jestem taka przewidywalna, ale jestem bezgranicznie zakochana w tej kupie futra :p jak go odbieraliśmy hodowca powiedział że wybraliśmy tego "gorszego" brata, bardziej charakternego, nazwał go "peste" ( szkodnik) a on jest najkochańszy. 🤷 Odpowiedz Link Zgłoś
igge Re: Dobranoc 26.10.21, 22:04 Rozumiem. Też w kupię futra zakochana jestem. Teraz na dobranoc dostały do żucia cosie na wyciszenie i swędzące dziąsła. Żują na posłaniach, zaraz do kennelu zamknę. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 22:07 Ja na noc nie zamykam, tylko jak wychodzę na dłużej. Choć i to ostatnio nie, bo szkodnik jest grzeczny generalnie. Nie licząc wczorajszej kości na kanapie :p Odpowiedz Link Zgłoś
igge Re: Dobranoc 27.10.21, 11:06 No, my się boimy ewentualnego ryzyka w nocy. Choć przy poprzednich psach klaty kennelowej nie było. Ale husky zamykaliśmy w łazience dużej na noc bo jakby do końca nie wiedzieliśmy czy np kota nie zeżrą. Teraz haszczaka nie zamykamy i koty żyją na razie. Kiedyś trza będzie zaryzykować. Jak nie dokupimy nowej klaty ( wtedy dwie klaty będą) to wkrótce. Bo wyrosły prawie z największej dostępnej na rynku klaty na labradory. Wczoraj jeszcze miały nieoczekiwaną nocną wycieczkę autem i spacer zamiast spania. Wcale nie chciałam kolejnego psa/ psów. Są tylko 4 miesiące u nas i kocham, naprawdę kocham jak własne😍. Choć umowę adopcyjną dziecior podpisywał tylko. Dawaj te foty swojego jak najczęściej bo piękne. I psiak piękny i Twój ludzki maluch jeszcze piękniejszy. Twój piesio słodziak choć już nie wygląda jak szczeniaczków. Dorośle wygląda. Widziałam tę rasę psów trenujące jako GOPR. Tzn szkole były do odkopywania spod lawin ludzi. Nagrodą była zabawa. Helikopterem latał jeden. Spuszczany na sznurze był. Oraz też widziałam pracę identycznego wulkana energii jako odstraszacza ptaków na lotnisku. Fajne psy. Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 27.10.21, 11:34 On ma tylko mordę taką dorosłą, reszta psa jeszcze taka nieforemna, jak to nastolatki :p Odpowiedz Link Zgłoś
igge Re: Dobranoc 27.10.21, 12:35 O, na tym zdjęciu to faktycznie widać, że maluch jeszcze. Fajny🥰 Odpowiedz Link Zgłoś
igge Re: Dobranoc 27.10.21, 12:39 A nasze pies kluska szczeniakowata i większy, a sunia nie tylko mniejsza tzn niższą ale mega chuda. Skóra I kości, niemal żebra można policzyć. Zapadłe boczki tak gdzie brzuch powinien być. A nie chcę jej wypominać kosztów ale dobre jakościowe suche Purizona juniora wcina w ilości takiej, że dwa worki miesięcznie po 12 czy 15 kilo musimy minimum miesiąc w miesiąc zamawiać. Przysmaków worki też. Plus surowe mięso dla ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
arabelax Re: Dobranoc 26.10.21, 22:32 My w Twoim psiaku tez 🥰 Gdyby u mnie ktos byl dluzej w domu codziennie, lub moglabyl brac do pracy psa to juz bym miala. Caly czas wspominam mojego psa sprzed lat. Tez zakochana byłam, to taki synus moj byl 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
kaska_800 Re: Dobranoc 26.10.21, 22:26 Psy z przodozgryzem są cudowne, ucałuj od ciotki ❤ Odpowiedz Link Zgłoś
mashcaron Re: Dobranoc 26.10.21, 22:27 No wiesz? Nie budzi się śpiących:p też mam focha jak mnie budzą ale nie jestem wtedy tak urocza :p Odpowiedz Link Zgłoś
homohominilupus Re: Dobranoc 26.10.21, 23:33 Śmiem twierdzić że jesteś jednak nieco bardziej urocza 🤭 Odpowiedz Link Zgłoś
piesfafik Re: Dobranoc 27.10.21, 04:23 Szczeniaki sa najsympatyczniejsze jak spia Odpowiedz Link Zgłoś
cudko1 Re: Dobranoc 27.10.21, 10:50 piesfafik napisała: > Szczeniaki sa najsympatyczniejsze jak spia tak samo jak dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
homohominilupus Re: Dobranoc 27.10.21, 10:59 piesfafik napisała: > Szczeniaki sa najsympatyczniejsze jak spia A jak śpią na boczku to już w ogóle sama słodycz Odpowiedz Link Zgłoś