Dodaj do ulubionych

Dobry w łóżku

31.10.21, 19:20
Co dla was oznacza bycie "dobrym w łóżku"? Pytam pod wpływem wątku o tańcu i seksie. Zwłaszcza frapują mnie historie forumek, które trafiły na "kłodę w łóżku". To znaczy co - facet leżał na wznak i się nie ruszał? Może spał albo był pijany? Sprawdziliście w ogóle czy miał puls?
Obserwuj wątek
    • katiemorag Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 19:29
      Pomysłowy. Taki co lubi ryzyko i próbować nowego. Taki co lubi szybkie numerki i całonocne maratony. Umie otwarcie porozmawiać z kobieta o wzajemnych oczekiwaniach. Nie zniechęca się jak coś nie wychodzi ale umie wyczuć kobietę. Ja miałam takiego faceta, technicznie dobrze i długo ale nie było tej takie iskry.
    • hannah_weaver Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 20:57
      Dla mnie dobry w łóżku to podążający za nastrojem- wie kiedy delikatnie a kiedy na ostro. I taki, który nie tylko swoją przyjemność ma na względzie. Takiego mam od 20 lat. 👍
    • dziewczynapingwina Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 21:35
      Dla mnie mężczyzna dobry w łóżku to taki z wyobraźnią, taki który nie boi się urozmaiceń i potrafi wziąć sprawy w swoje ręce.
      Niestety z moich doświadczeń wynika, że w większości faceci są łóżkowo leniwi i najchętniej robili by wszystko po linii najmniejszego oporu. Włożyć, wyjąć i iść spać.
      Taki ze złotym kutasem też mi się nigdy nie trafił.

Ale miałabym pytanie też do panów, jak oni to widzą?
    • katiemorag Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 21:55
      Uważam, ze dobry seks zaczyna się dużo wcześniej. To takie uwodzenie faceta w ciągu dnia. Jakiś pikantny SMS do pracy albo fotka, z jakaś częścią ciała i informacja, ze nie możesz się doczekać nocy. Tak aby cały dzień myślał o Tobie i seksie z Tobą. Coś jak z Kim Basinger i Mickey Rourke w filmie. Facet tak umie dostarczyć Tobie emocji, ze chodzisz cały dzień nakręcona. A seks to tylko wisienka na torcie.
      • alicia033 Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 22:09
        katiemorag napisał(a):

> Uważam, ze dobry seks zaczyna się dużo wcześniej. To takie uwodzenie faceta w c
        > iągu dnia. Jakiś pikantny SMS do pracy albo fotka, z jakaś częścią ciała i info
        > rmacja, ze nie możesz się doczekać nocy. Tak aby cały dzień myślał o Tobie i seksie z Tobą

O nieeeeeeeeeeeeee!!!
      • ajr27 Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 22:28
        A ja nie lubię takich gierek, śmieszy mnie to. Oczywiście w początkowej fazie romansu każdy sms iskrzy, ale po 10 latach związku nie jest mi to potrzebne, żeby wieczorem mieć udany seks.
      • koko8 Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 22:52
        katiemorag napisał(a):
        >Jakiś pikantny SMS do pracy albo fotka, z jakaś częścią ciała i info
        > rmacja, ze nie możesz się doczekać nocy.

U mnie miałoby to skutek raczej odwrotny, a wydźwięk bardziej kabaretowy😃
            • magdallenac Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 18:59
              Dla mnie by było. Dla mnie seks to niczym prawie nieograniczona fantazja i zabawa, więc jeśli mój chłop by mnie wyśmiał, to mogłoby to zapoczątkować poważny kryzys w naszym związku.
              • koko8 Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 19:42
                magdallenac napisała:
                > Dla mnie by było.

To szkoda, że nie napisałaś tego komentując i cytując mój post smile
                Moje małżeństwo trwa szczęsliwie 19 lat, związek o rok dłużej i doprawdy seksting nigdy nie był formą flirtu podbijającą nasze pożądanie. W ramach rubasznej polewki skłonna jestem wyskoczyć z tradycyjnym "send nudes", mielibyśmy ubaw przez kilka dni.
                Nigdy nie wyśmiałabym mojego partnera czy innej bliskej osoby, podejrzewam nie wyśmiałabym też obcego. Nie mam pojęcia co cie skłoniło do tej intepretacji.
                • magdallenac Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 20:05
                  >Nie mam pojęcia co cie skłoniło do tej intepretacji.

W zasadzie to ja się rzadko wypowiadam na temat seksu na ematce. Wczoraj byłam po dwóch kieliszkach halloweenowego prosecco, przeczytałam „o nieeeee” Alicji, a następnie jej kategoryczną wypowiedź o tym czym powinien być seks w związku, Twój „wydźwięk kabaretowy” i poczułam nieodpartą potrzebę, aby zaprotestować 😉Dziś jeszcze rainbow dash dowaliła z żenada i tak się wykopałam w dyskusję o seksie😀No i podpielam się pod Ciebie. No offence!
                  • alicia033 Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 20:22
                    magdallenac napisała:

> przeczytałam „o nieeeee” Alicji, a następnie jej kategoryczną wypowiedź o tym czym powinien być seks w związku, Twój „wydźwięk kabaretowy” i poczułam nieodpartą potrzebę, aby zaprotestować

Rili?
                    Moje "o nieeeee" jest z 15.22 31.10
                    Koko 8 odpisałaś o 05.01 dziś
                    a mój post o tym, jak traktuję seks w związku jest z 15.22 dziś.

Więc coś ci się tłumaczenie rozjeżdża.
                    • magdallenac Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 20:28
                      Tylko trochę się rozjeżdża. Dziś pomyliłam posty z wczoraj. Widziałam kilka postów z: „o nie”, „kabaret” i rzeczywiście nie Twoją wypowiedź- czym powinien być seks, a kolejne „śmieszy mnie to” ajr27. Tym razem- sorry alicja😉.
          • katiemorag Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 18:49
            To co według Ciebie nie jest nuda?? Ile masz lat stażu w małżeństwie czy związku i jak rozbudzacie swoje pożądanie? Macie udany seks? Próbujecie czegoś nowego czy ciagle tak samo??! Pytam z ciekawości jak to wyglada w drugich związkach bo u mnie była nuda po 3 latach.
          • magdallenac Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 18:54
            Zależy jakie fotki i co się napisze. Ja ostatnio wysłałam taką petardę, że chłop w środku dnia do domu wrócił😂 Seksu nie reglamentuję, więc też nie tak, że biedak chciał wykorzystać nadarzającą się okazję😉
            • katiemorag Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 18:56
              Wydaje mi się, ze faceci lubią takie zabawy. Dlatego się pytam jak rozbudzać pożądanie po 15-20 latach?? Bo każda pisze, ze ma takie świetne życie seksulanie ale w jaki sposób to robi? O to tez trzeba się starać bo wkrada się rutyna.
    • kafana Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 23:17
      A co to za filozofia zdefiniować? To taki co umie dać przyjemność, uważnie obserwuje, odpowiada, proponuje i słucha.
      Kłoda to dla mnie taki co piłuje bez pomyślunku - conajwyzej gniotac nieumiejętnie cycki. Aczkolwiek to drugie czasem przejdzie jeśli iskry są w powietrzu ale tylko przez kilka pierwszych razy .
    • kaki11 Re: Dobry w łóżku 31.10.21, 23:38
      Taki z którym ogóle jest wzajemna chemia, bo bez tego to jaki by nie był nie będzie dobrze.
      A po za tym: wie jak sprawić przyjemność, nie jest sztywny czy mechaniczny w swoich ruchach tylko ma w tym taką naturalność, trochę dzikość, coś co po prostu "wie jego ciało. A po za tym taki który ma w tym wszystkim jakąś fantazję, zwłaszcza przy mężczyźnie na dłuższą metę niż krótki romans, bo jak nie ma to po roku będzie czuć nudę. I też taki który potrafi się dopasować do okoliczności- bo czasem seks może być bardziej powolny i romantyczny a czasem szybki iskrzący numerek, a on sprawdzi się w każdej wersji.
    • taniarada Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 05:37
      Zaraz pewnie się odpalą jakieś Karyny i Janusze, no ale napiszę co sądzę. Nie chcę nikogo obrażać, ale jak DLA MNIE(To moje zdanie)
      Facet, który nie zarabia minimum 10k miesięcznie, nie ma studiów i nie jest ma żadnych pasji w życiu to ciamajda. Po co kobietom takie niezdary? 🙂
      • alicia033 Re: Dobry w łóżku 01.11.21, 15:23
        mariarikka napisała:

> Kazdy jest dobry w lozku z kims kto go faktycznie pociaga (dotyczy to kobiet i mezczyzn),

wystarczająco dużo naoglądałam się rozpadu związków i wysłuchałam zwierzeń z obu stron, żeby wiedzieć, że to bzdura.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka