Dodaj do ulubionych

Prince charming

03.11.21, 19:40
Gejowskie show, ematka ogląda?
Obserwuj wątek
    • lauren6 Re: Prince charming 03.11.21, 20:20
      Oglądam. Ślub od razu wejrzenia w tym sezonie nudny jak flaki z olejem to przerzuciłam się na Księcia.

Co mogę napisać? Program powstał pewnie po to by pokazać ludziom jak żyją osoby LGBT. Z jednej strony mamy homofobię panów względem siebie. Z drugiej strony poruszające historie rodzinne. Tak wiem, po to jest ten program, by wzruszyć stare baby. Mnie jako matce nie mieści się w głowie by wyrzucić swoje dziecko z domu, tylko dlatego, że kocha osobę tej samej płci. Trzeba nie mieć serca, żeby sprawić taki zawód własnemu dziecku. Lub po prostu mieć mózg przeprany przez pewną ideologię.

Po tym programie na pewno lepiej rozumiem co stało za decyzją prezydenta Trzaskowskiego, by stworzyć schroniska dla osób LGBT wyrzucanych z domu.

Co do samego programu. Książę przystojny. Panowie różni: są też tacy, po których w życiu bym się nie spodziewała, że są gejami. Przy okazji programu 40 kontra 20 napisałam, że z chęcią obejrzę format, w którym to nie banda kobiet rywalizuje o względy jednego faceta. Chciałam, mam.
      • heca7 Re: Prince charming 03.11.21, 20:47
        Oglądam azjatyckie seriale. No i tak sobie oglądam jeden i aktor grający głównego skądś był mi znany, sprawdzam więc czy coś z nim widziałam. Przy okazji widzę na wiki , że jest gejem a jego ojciec kiedy się o tym dowiedział próbował popełnić samobójstwo. Jak dla mnie tragedia. Aktor ten był w czasie coming outu niepełnoletni. Wyobraźcie sobie jaka to musi być trauma i obciążenie dla dzieciaka , że o mało co ojciec mu nie zszedł. Jak można coś takiego własnemu synowi zrobić?!
    • szmytka1 Re: Prince charming 03.11.21, 20:34
      z głupot to oglądam zawsze rolnika co szuka żony, top model jak pamiętam i rewolucje gesslerowej jak się trafią ale to już coraz rzadziej, bo coraz bardziej mnie ona irytuje, czasem jak nie mogę spać i trafię to tych golasów z różnych krajów na randce. I z mężem Lombard big_grin Nie mam już czasu na więcej głupot i nie wiem gdzie to leci. A i po latach wróciłam chwilowo do Klanu, z raz na tydzień zerkam a pozostałe dni czytam streszczenie big_grin big_grin big_grin naprawdę dużo czasu marnuję na to uncertain
    • podaje_haslo_okon Re: Prince charming 03.11.21, 20:34
      Obejrzałam kilka odcinków. Trochę mnie wkurza, że tworzy się tam taki stereotypowy obraz geja, ale tak to jest w tych programach. W wersjach hetero zazwyczaj jest kilku mięśniaków, na których lecą laski ze sztucznym wszystkim z wyjątkiem sztucznej inteligencji, a w wersji homo mamy panów gestykulujących bardziej niż przeciętny Włoch i mówiących podniesionym głosem. Poza tym,to trochę dziwne z tym księciem, jak mówią o nim per książe, to mam ciary żenady na plecach, ale oglądam dalej smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka