11.11.21, 09:23
Hej, wyciągam z innego wątku. Primula pisała o zniżce obejrzałam ciuchy i wyglądają na fajne. Ale jak z jakością? Weszłam kilka razy do tego sklepu, podobało mi się całkiem ale sprawdzilam składy i zrezygnowałam- teraz widzę że da się znaleźć czysta bawełnę. Nic nigdy nie miałam, muszę kupić trochę t-shirtow z długim i jakieś dżinsy może. Jak oceniacie jakość?
Obserwuj wątek
    • kotejka Re: Medicine 11.11.21, 09:55
      Sieciowka jak każda
      Polozylabhm na jednej półeczce z Reserved
      Czyli słabo
      Słabym punktem są kroje
      Kilka rzeczy kupiłam, ale jakoś nie tak
      Tu ciśnie, tu ciągnie
      Nie ulubione
    • geez_louise Re: Medicine 11.11.21, 10:02
      Jak się trafi, bez szału. Kupuję ze względu na wzorki, na jakość nie ma co liczyć (moim zdaniem jak Reserved sprzed 5 lat, bo teraz Reserved w większości to jakiś żart)
    • kadfael Re: Medicine 11.11.21, 10:02
      Różnie. Zdecydowanie lepszej jakości były ciuchy sprzed kilku sezonów. Zupełnie nie kupuje koszul, bo się gniotą haniebnie. Ale np. ciuchy z kolekcji specjalnych mam latami. Dresówka też OK.
    • vasaria Re: Medicine 11.11.21, 10:07
      Kupiłam kilka bluzek, rozmiarowka standardowa, kolory fajne. Ale jak ktoś wyżej pisał, coś z nimi nie do końca tak wink . Przez jakiś czas nosiłam a potem kolory z lekka wyblakły, niektóre bluzki się szybciej niż inne zniszczyły i to prawda z tym gnieceniem. Ale pojedyncze ciuchy całkiem ok wink .
    • nuclearwinter Re: Medicine 11.11.21, 10:08
      Typowa sieciówka, szału zwykle nie ma. Ale mam rzeczy, które mają kilka lat i wyglądają cały czas bardzo dobrze. Miewają fajne kolory i wzory materiałów, więc nieraz tam zaglądam. Na minus - na mnie niekiedy dziwnie leżą, nawet t-shirty, ni to za małe, ni to za luźne 🤯 Nieraz musiałam z tego powodu robić zwrot.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka