Dodaj do ulubionych

Zimny prysznic potrzebny

03.12.21, 20:33
To teraz proszę sprowadźcie mnie na ziemię. Pilnie potrzebny zimny prysznic. Poznałam kogoś. Miał to być typowy ONS. Jakoś trochę nie wyszło smile W ciągu dwóch miesięcy spotkaliśmy się 4 razy. Jego praca , często wyjazdowa i zajmująca powoduje że zdarza się że odwołuje zaplanowane spotkania w ostatniej minucie. Niby zawsze pisze, informuje, ale nie do końca. Wiem że wyjechał, wraca za tydzień. Serwuje mi totalną huśtawkę nastrojów. Nie odzywa się dzień, dwa , ja zaczynam wariować tzn. mam ochotę zablokować go w tel. żeby się odciąć, po czym on pisze coś takiego że miękną mi nogi smile Stara baba jestem a zaczynam się zachowywać jak małolata. Przedwczoraj napisał, gadaliśmy (przez sms) przez 6 h. Wczoraj cisza, odezwałam się pierwsza, 8-10 sms , ostatni jego " dobranoc kochanie, całuski" . Dzisiaj cisza.... wiem że ma wolne. Zimny prysznic proszę bo czuję że zaczynam się zakochiwać i zachowywać jak małolata
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:38
      "Dobranoc kochanie, całuski", cóż za perfidna finezja.
      • melisananosferatu Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:50
        😀
      • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:51
        No trochę słabo 😒
    • nickbezznaczenia Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:38
      https://www.womenshealth.pl/media/lib/2373/brrr-7bc3763478a5128da5d82fa6cffd0901.jpg
    • magdallenac Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:39
      Czy on jest może pilotem?
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:46
        czytałam wątek, powiedziałabym że level wyżej smile
        • arthwen Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:49
          Astronauta? tongue_out
          • magdallenac Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:51
            Jak nic astronauta.😳
            • mizantropka_20 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 08:49
              Ja typuję, że KOSMITA!!!!!
          • nangaparbat3 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:54
            big_grin
          • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:36
            Operator balonu wink
        • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:51
          Admirałem 🤔
        • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:51
          Dajesz! Kardiochirurg?
          • magdallenac Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:52
            Ma mundur, więc nie lekarz.
            • arthwen Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:55
              Może być lekarzem wojskowym wink
            • homohominilupus Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:45
              magdallenac napisała:

> Ma mundur, więc nie lekarz.

Lubię mundury więc mrau
          • dvdva Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:58
            Kardiochirurg jest niżej niż pilot, no haloł
      • arthwen Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:48
        Ale że lata na tygodniowe trasy? Gdzie, na Księżyc?
        • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:51
          Też mundur :d ale inna liga
          • magdallenac Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:52
            Generał?? Wiej czym prędzej!
            • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 12:59
              Może harcerz...
          • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:52
            Byle nie Służba Więzienna, czy Straż Graniczna!
            • magdallenac Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:53
              Straż miejska😉
              • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:55
                Dziękuję, rozbawiłyście mnie. Dzisiaj tego mi było potrzeba oprócz zimnego prysznica :0
          • triss_merigold6 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:54
            Amerykański major z Iraku?
            • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:59
              Triss stara wyjadaczko, wygrałaś wątek 🙄
            • mrs.solis Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:19
              Hahahaha, trafiony zatopiony.
          • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:36
            A w czym zaczynasz się zakochiwać? W tekstach na poziomie nastolatka?
    • mrs.solis Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:48
      Przez 6 godzin stukaliscie sms-y zamiast poprostu do siebie zadzwonic???? OJP na jakim swiecie ja zyje.
      • triss_merigold6 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:51
        Zapytać należy, czy autorka płaci za te sms-y, bo jeszcze niedawo były firmy zarabiające na naiwnych.
        • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:58
          Nie, nie płaci.
        • nangaparbat3 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:03
          Przecież się z nim spotyka.
          • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:37
            Tak, 4 razy w ciągu dwóch miesięcy big_grin
            Z dentystą stomatologicznym widuję się częściej.
            • black_halo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 16:36
              Co dwa tygodnie? A ja myslalam, ze ja mam slabe zeby.
              • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 16:53
                Przez ostatnie 1,5 miesiąca miałam dwa przeglądy u starszych, pierwszą wizytę u najmłodszej i usuwanie kamienia u siebie.
                Nikt z nas nie ma słabych zębów ani nawet ubytków (dzieci).
                Wizyty u stomatologa świadczą o słabych zębach? Może powinnaś w takim razie chodzić jeszcze częściej?
                • black_halo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 17:01
                  Myslalam, ze osobiste. Jak z dziecmi to sie nie liczy. Ja dentyste widuje raz na trzy miesiace tongue_out Czasem czesciej jak musze jakies reparacje uskutecznic.
                  • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 12:27
                    Liczy się!
                    🤪
            • alewcale Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 13:01
              To był internista w mundurze, bo miała objawy COVIDu i dlatego 4x w 2mies.. Wiem, że się na mnie jeżycie, ale ten wątek jest szczególny big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin He he 6godz...pewnie lekarz bez granic albo lekarz nadziei.
              • lumeria Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 20:54
                Mundurze czy kombinezonie naciganym przez glowe? big_grin
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:00
        Ponieważ łatwiej jak jestem w pracy, wracam z niej, ogarniam dom itp. pisać do siebie co kilka minut niż wisieć na tel
        • mrs.solis Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:22
          Tak czy inaczej prosciej bylo usiasc na dupie i pogadac pol godzinki na spokojnie niz przez 6 godzin co kilka minut pisac sms-y. No ja tego nie ogarniam.
          • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:26
            A ja ogarniam, nie znoszę jak ktoś do mnie dzwoni. A jeszcze jakiś absztyfikant, to już w ogóle.
            A tu można wiadomość znad zupy, z kibelka, z wanny, z kolejki na poczcie, a nie, że rzucam wszystko co w danej chwili robię i muszę poświęcić 100 procent uwagi, bo ktoś sobie życzy gadać 🙄
            • mrs.solis Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:15
              Ja dla odmiany nie cierpie pisac smsow. Po wymianie trzech poprostu dzwonie i w ciagu paru minut zalatwiam sprawe.
              • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:22
                Ja w ogóle nie sądziłam, ze ktoś jeszcze towarzysko smsy wysyła, wydawało mi się, ze wszystko przeniosło się na messengery i whasappy, a smsy pozostały do erecept i takich tam...
                • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 12:44
                  kk345 napisała:

> Ja w ogóle nie sądziłam, ze ktoś jeszcze towarzysko smsy wysyła, wydawało mi si
                  > ę, ze wszystko przeniosło się na messengery i whasappy, a smsy pozostały do ere
                  > cept i takich tam...

A to tak, tylko myślałam, że dyskutujemy ogólnie o wiadomościach tekstowych (jakichkolwiek) vs. dzwonieniu.
          • chicarica Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:32
            Żona by usłyszała i co.
          • lumeria Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:34
            >No ja tego nie ogarniam.

No nie. Wystarczy ustawic voice-to-text na telefonie i położyć obok komputera. Siedzisz i grasz albo "grasz" i jak przychodzi wiadomość to telefon odczytuje a ty odpowiadasz. I tak można prowadzić 10 "rozmów" jednocześnie.

To taki kontakt bez komunikacji.
            • simply_z Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:06
              po prostu osoby poniżej 40-tki wolą pisać. Też tak w sumie mam, nie lubię dzwonić..
              • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:22
                No ale że osoby przed 40-stką używają smsów?
            • mrs.solis Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:19
              Kontakt bez komunikacji to ja moge miec z dalsza kolezanka, a nie z gosciem na ktorego mam mega chcice.
        • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:39
          Wytłumacz mi, jakim sposobem łatwiej jest nawalać w klawisze i gapić się w telefon przez 6 godzin, niż włączyć głośnomówiący i pogadać sobie godzinkę malując paznokcie i jedząc czipsy?
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:23
            W taki że jak jesteś w pracy to nie bardzo możesz porozmawiać, a jak jesteś w domu w którym są dzieci to tym bardziej niekoniecznie smile
            • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 12:29
              Skup się w pracy na pracy, a nie na klepaniu w telefon, to od razu nabierzesz właściwego dystansu.
          • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 12:49
            m_incubo napisała:

> Wytłumacz mi, jakim sposobem łatwiej jest nawalać w klawisze i gapić się w tele
            > fon przez 6 godzin, niż włączyć głośnomówiący i pogadać sobie godzinkę malując
            > paznokcie i jedząc czipsy?
            >

Dla mnie na przykład różnica jest taka, że na wiadomości odpisuje się przy okazji - przy serialu, w kolejce, w zbiorkomie, w wannie, na imprezie. Rozmowa telefoniczna wymaga poświęcenia komuś 100 procent uwagi przez dłuższy czas, a tego nie lubię.
            • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 12:57
              Tak, to rozumiem. Ale słowa autorki o smsach "przez 6 godzin" swietnie pasują do licznych ostatnio wątków, gdzie różne kobiety, a czasem te same pod różnymi nickami, widują tych gości sporadycznie, rozmawiają rzadko lub wcale, za to klepią całymi dniami smski o jakże głębokiej treści "miłych snów , skarbie, kochanie, dobranoc", po czym ładnie są do tych wiadomości uwiązane, faceci wiedzą co robią, nie odzywają się potem kilka dni, a te chodzą po ścianach i TĘSKNIĄ.
              To trochę co innego niż długa kolejka przy kasie i opisywanie z nudów, jaki serial dziś obejrzę.
      • ykke Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:43
        mrs.solis napisała:

> Przez 6 godzin stukaliscie sms-y zamiast poprostu do siebie zadzwonic???? OJP n
        > a jakim swiecie ja zyje.
        >

E tam, ja nie lubię gadać przez telefon. Zdecydowanie wolałabym.smsy. Jest ciekawiej 🙂
        • mrs.solis Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:25
          Jak przestaniesz widziec klawiature na telefonie i bedziesz miala poczatki artretyzmu w palcach to tez stwierdzisz, ze jednak gadanie przez telefon jest mniej problematyczne 😉
          • lumeria Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 13:27
            Voice-to-text.Mam bliskich, ktorzy wysylaja dlugasne smsy - tak na 4-5 przewinienc. Czytac sie tego nie da, ale one tak wola, bo powiedza swoje, "podziela sie" newsami, a rozmowca nie przerywa im, i bron boze swoimi sprawami dupy nie zawraca. smile

A takie smsowanie z facetem kobiecie robi wode z mozgu, bo w przerwach ona sobie dopisuje buk-wi-co, wyobraza kim to on nie jest i jakie emocje ich lacza. "Dobranoc sloneczko" staje sie gleboko intymna deklaracja uczuc.

Ile tu ostatnio watkow gdzie kobieta/troll? pisze, ze faceta zna, gleboko sie zainteresowala, ze to wartosciowy, inteligentny czlowiek. Okazuje sie ze to wszystko wrazenie po smsach i wpisach na fejsie. A facet ociaga sie z pierwsza randka, albo mu nie diala, albo zwiewa. I tyle z pieknego romansu.
    • melisananosferatu Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:50
      Albo potraktujesz go czysto 'rozrywkowo' albo sie zaangazujesz jeszcze bardziej i bedziesz tesknie wzdychac do telefonu albo go 'pogonisz'. Ktora bramke wybierasz?
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:07
        Dzięki smile właśnie o to dokładnie mi chodzi smile rozrywkowo próbowałam, nie pykło. Rozum podpowiada - pogonić
    • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:50
      Dlatego właśnie trzeba odczekać minimum 4 do 6 randek, a nie w ONSy się bawić 🙄
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:52
        Ale to miał być ONS!!!!!!
        • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:53
          Nie wyszło
        • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:00
          Zboczeństwo 🙄
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:01
            Lubię cię smile
        • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:40
          No to wypadało zakończyć na tej jednej randce, chyba że już zapomniałam, co to jest ONS i wprowadzono jakieś nowe zasady?
        • black_halo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 16:42
          vendeo napisała:

> Ale to miał być ONS!!!!!!

Malo ktorej kobicie wychodza ONSy. No rzadko sie zdarza.

Powiedz mu wprost, ze ta relacja nie spelnia Twoich oczekiwan, ze chcialabys sie widywac czesciej niz raz na dwa tygodnie i ze jesli to nie mozliwe to lepiej to zakonczyc bo nie nadajesz sie na zone marynarza. No i zobaczysz co on powie. Moze akurat jestes kobieta jego zycia a jesli nie to przynajmniej nie zmarnujesz kolejnych miesiecy na warowanie przy telefonie.

Jesli on nie mieszka jakos bardzo daleko to w 6h da sie przyjechac, zjesc dobra kolacje, pouprawiac seks, obejrzec film i nawet wrocic do domu.

Specyficzny typ kobiet sie nadaje, takich ktore nawet w malzenstwie maja duz swojego zycia niezwiazanego z mezem. On nie odpisal przez dwa dni w ty wariujesz. Nie nadajesz sie i tyle, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.
      • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:28
        Zawsze mnie korciło, by Cię spytać - a co się dzieje, gdy czeka się powyżej sześciu?
        • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:33
          To się chłop może zbiesić i poszukać chętniejszej 😒
          • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:45
            A co, jak się nie doczekało do 4? Dla koleżanki pytam smile
            • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:52
              No to niedobrze, niedobrze 🙄
              • gama2003 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:14
                A do dwóch to zboczeństwo ?
                • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:58
                  No chyba tak, skoro należy do 4 czekać smile
    • leanne_paul_piper Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:54
      Tak sobie myślę, że nie rozumiem współczesnych kobiet. Bo gdybym ja chciała faceta tylko do bzykania, to postawiłabym dwa warunki:
      - po pierwsze ma się świetnie ryćkać
      - a po drugie ma być DOSTĘPNY
      nie spełnia tych warunków, niech robi wypierpapier na drzewo, tego kwiatu jest pół światuwink
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:57
        No właśnie pierwszy spełnia, dlatego nie jest Ons-em. Ale z drugim strasznie ciężko
        • leanne_paul_piper Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:10
          To nie wiem, do czego taki facet miałby mi być potrzebny, serio.
        • melisananosferatu Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:14
          A no i teraz nam zabilas cwieka bo dobre ryckanie to cenna rzecz.
          • leanne_paul_piper Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:19
            Ale jest mnóstwo facetów, którzy się dobrze ryćkaja i robia dobra minetę.
            Po co taki, którego nigdy nie ma, więc się nie ryćka?
            • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:24
              Bo jestem 40+, bo z niejednym byłam ale akurat ten który miał być ONS okazał się najlepszy smile Na moje nieszczęście do tego interesujący, inteligentny itp.
              • evolventa Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 23:11
                No to nie chcę Cię martwić, ale na bank ma żonę, ewentualnie takich pań jak Ty co najmniej z 5
                • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 23:34
                  No właśnie żony to on na bank nie ma. Takich pań jak ja - nie wiem , to tylko jego twierdzenie że nie ma
                  • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:42
                    Oczywiście, że ma, i do wszystkich wysyła hurtowo tego samego smsa "słodkich snów, kochanie".
            • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:33
              leanne_paul_piper napisała:

> Ale jest mnóstwo facetów, którzy się dobrze ryćkaja i robia dobra minetę.
              > Po co taki, którego nigdy nie ma, więc się nie ryćka?
              >

A powiem Ci, że też się nad tym zastanawiałam przy lekturze ematki, bo wiele ematek deklaruje, że gdyby obecnemu mężowi się odeszło (na tamten świat, do innej baby czy coś), to kolejny pan już tylko i wyłącznie na dochodząco. Czyli jak, ty ogarniasz logistykę schadzkową, łono wydepilowane, lekcje z dziećmi odrobione, niania zabukowana, a tu "za pięć dwunasta" przychodzi wiadomość, że może jednak schadzka pojutrze, bo właśnie wpadł kolega pograć w League of Legends.
              • leanne_paul_piper Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:41
                U mnie taki numer przeszedłby RAZ (bo badźmy ludźmi, jakiś wypadek samochodowy czy sraczka zawsze może się zdarzyćwink). Przy drugim razie poinformowałabym pana, że właśnie dzwonię po chętnego pana z odlotówwink.
            • beata985 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 07:33
              leanne_paul_piper napisała:

> Ale jest mnóstwo facetów, którzy się dobrze ryćkaja i robia dobra minetę.
              > Po co taki, którego nigdy nie ma, więc się nie ryćka?
              >

A ta mineta to wskazana po której randce 😳???
              • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 08:33
                4-6, według Borsuczycy, specjalistki forumowej.
                • beata985 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 09:50
                  A jak na trzeciej to już będzie zboczeństwo 😳? Bo nie wiem czy się opierać czy iść na całość...🤭
                  • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 10:21
                    Wg niej zboczeństwo, ale wg mnie nie- już od ponad 7 lat narzekać nie mogę smile ale jak nie chcesz, by Ci uznał za łatwą, to i do 4 wytrzymasz 😛
    • arthwen Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 20:56
      Dzisiaj ma wolne i nie pisze, to znaczy, że ani chybi u drugiej kochanki siedzi tongue_out
      • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:01
        arthwen napisał(a):

> Dzisiaj ma wolne i nie pisze, to znaczy, że ani chybi u drugiej kochanki siedzi
        > tongue_out

Może odsypia, albo mu się telefon wyładował 🙄
        • arthwen Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:09
          Może odsypia. Bo druga kochanka go tak wymęczyła, że padł. Razem z telefonem!
          • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:12
            No mogło być i tak 🤷‍♀️
    • trampki_w_kwiatki Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:16
      A on jest jakiś Secret service czy coś?
      Też miałam takiego ONSa, teraz smaży schabowe na jutro, bo jakoś tak wyszło, że się wprowadził w końcu i bawimy się od kilku lat w rodzinę. Ale ten mój akurat był od drugiej strony, ja przez pół roku nie podawałam swoich danych osobowych, a on się zakochał i nalegał na spotkania.
      Coś za szybko się zabujałaś. Nie umiesz w oenesy.
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:33
        Coś w ten deseń, nie dałam tel do siebie, po dwóch zadzwonił
        • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:36
          Poznałam na imprezie, nie dałam nr tel, potraktowałam jako ONS, po dwóch dniach zadzwonił,
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:38
            Stara dupa jestem i w życiu nie sądziłam że mnie to spotka, służba taka a nie innasmile
            • borsuczyca.klusek Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:40
              Za dużo myślisz, po prostu zobacz co będzie i jak się rozwinie 🙂
          • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:50
            A jak zadzwonił, skoro nr nie dałaś?
            • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:52
              No właśnie smile
          • ulla_cebulla Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:51
            Jak nie dałaś numeru, a on i tak zadzwonił to musi siła wyższa, albo zbadaj tarczycęwink
            • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:55
              A może po prostu wysilił się na tyle żeby ten numer zdobyć
              • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:53
                Nie spytałaś, skąd ma???
                • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:58
                  Nie, nie pytałam
                  • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:24
                    Nie ciekawiło cię to? w sumie creepy, facet cię wyśledził, a ty nic.
                    • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:35
                      powiem tak, na imprezie było kilka osób które mnie znało, nie będę wnikała kto mu dał mój numer smile
                      • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:52
                        Osobliwe podejście, ja bym rozszarpała znajomego, który podał przypadkowemu facetowi mój numer, nie pytając mnie wcześniej o zgodę.
                        • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 23:04
                          Znajdź winnego...... żaden się nie przyzna
                          • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 10:48
                            Przecież pan zapytany sam odpowie, że X dał mu numer...
      • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:39
        trampki_w_kwiatki napisała:

> ja przez pół roku nie podawałam swoich danych osobowych

Ale że jak? Widzieliście jedynie, że Ty to kwiatowawacpanna587, a on velocir@ptor20? big_grin i czy schadzki tylko w hotelu?
        • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:50
          trampki_w _kwiatki czy mogę ci zadać jedno , dwa pytania poza forum ?
          • trampki_w_kwiatki Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:02
            No możesz, tylko ta poczta gazetowa to czasem jakoś tak działa jak chce.
        • trampki_w_kwiatki Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:06
          ludzikmichelin4245 napisał(a):

> trampki_w_kwiatki napisała:
          >
          > > ja przez pół roku nie podawałam swoich danych osobowych
          >
          > Ale że jak? Widzieliście jedynie, że Ty to kwiatowawacpanna587, a on velocir@pt
          > or20? big_grin i czy schadzki tylko w hotelu?

Ja wiedziałam jak się nazywa, nawet dowód osobisty sprawdziłam, prześledziłam aktywność w internecie (jakieś nasze klasy, Instagramy), żeby wykluczyć, że to seryjny morderca poszukiwany listem gończym.
          Kontaktowaliśmy się przez komunikator.
          On znał tylko moje imię. Żadnych numerów telefonów ani nic. Spotkania na neutralnym gruncie, potem u niego. Dbałam o prywatność. Nigdy nie wiadomo czy się nie trafi na świra co zrobi cyrki pod oknem albo na stalkera.
          • ludzikmichelin4245 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 10:40
            To ja z frakcji nigdy OnS u niego - bo kij wie czy to nie miłośnik revenge porn ze sprzętem nagrywającym.
    • ojesu Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:18
      A co o nim w ogóle wiesz? Z twojego opisu wynika, że kogoś jeszcze ma. Żonę, albo inną przyjaciółkę.
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:27
        Na pewno nie ma żony, mieszka sam. Przyjaciółkę - zapewnia że nie, pewna nie jestem. To ja jestem mężatką w trakcie trudnego rozwodu o czym on wie.
        • ojesu Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:11
          Czyli ty jesteś z nim szczera, a on może tak, może nie. Nie opowiadaj o sobie za dużo, taka rada ode mnie.
          • trampki_w_kwiatki Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 00:08
            Dobra rada.
    • cegehana Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:29
      Ja myślę, ze huśtawkę fundujesz sobie sama. Kulturalny człowiek informuje o planach, nie oczekuje wyłączności, poświęca Ci dość czasu jak na frienda z benefitami. Znamion manipulacji tutaj nie widzę. Nawet jeśli ma w tym czasie inne baby to co z tego? Ciesz się dobrym seksem.
      • marta.graca Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:51
        Cztery spotkania w dwa miesiące wg mnie absolutnie się nie mieszczą w ramach dobrego seksu. Zwłaszcza na początku znajomości.
        • cegehana Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 21:56
          To nie jest monogamiczny związek, żeby oczekiwać całościowego zaspokajania potrzeb seksualnych.
        • zielonyjeziorak Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:03
          Toteż - panu się pewnie mieszczą, bo ma inne opcje.

Facet wybitnie nie rokuje na więcej, a skoro autorka już o jakimś zakochaniu wspomina (po 4 spotkaniach?!) - radzę wiać. Po prostu dlatego, że macie wybitnie inne oczekiwania.
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:07
            Wspomina o zakochaniu o coś jej się w deklu poprzestawiało i oprócz tego że ma (miała) najlepszy seks w życiu to jeszcze facet jest zajebiście inteligentny i kręci ją jak cholerasmile a takiego uczucia nie pamięta od ponad 20-tu lat

• zielonyjeziorak Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 23:35
              Ale to uczucie jest nieodwzajemnione.
            • zielonyjeziorak Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 23:45
              A swoją drogą - najlepszy seks w życiu… zapewniam Cię, że to emocje, nowość, uczucie odzyskanej wolności, tajemniczy nieznajomy. Po kilku tygodniach czy miesiącach minie, i zostanie samo życie, albo co gorsza - sama rzyć.
            • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:45
              No to kiepskie musiałaś mieć to małżeństwo (właściwie jeszcze masz).
              • arthwen Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:41
                Jakby miała fajne małżeństwo to by się nie rozwodziła
                • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:56
                  Mówię to w kontekście faceta, który ją okręcił wokół palca czterema spotkaniami, bo wszystkie inne odwołał w ostatniej chwili, rzekomo najlepszym seksem w zyciu i tekstami "dobranoc, kochanie". Nie chcę wobec tego myśleć, jak wyglądało jej małżeństwo i skoro coś takiego potrafi jej namieszać w głowie.
                  • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:01
                    Chyba wyłapałaś niewłaściwy kontekst. To mąż mnie zdradzał. Jestem osobą twardą stąpającą po ziemi , nie spodziewałam się sama po sobie takiej reakcji że facet który miał być ONS tak potrafi mnie sobą zauroczyć że potrzebuję zimnego prysznica i sprowadzenia na ziemię
                    • kk345 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 22:27
                      Ale po tym, jak mąż cię zdradzał, a musi to być dość świeże, skoro rozwód nadal w toku, to oczywiste, że pierwszy miły, dobry w łóżku, dość wyględny facet wydaje ci się księciem z bajki. Udowadniasz sobie, ze zasługujesz na faceta i przypisujesz mu same dobre intencje, tracąc czujność i ignorując czerwone flagi. Mechanizm: jeszcze pokażę mężowi, co jestem warta też pracuje tu mocno.
                      • kachaa17 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 11:29
                        A to wcale nie musi tak być. Autorka raczej nie jest nieopierzoną nastolatką co to życia nie zna. Ja bym potrafiła rozpoznać czy jestem zakochana i że ktoś mi pasuje. Jak miałam 22 lata to się zakochałam tak, że niemal się nad ziemią unosiłam. Niestety był i to uczucie nieodwzajemnione. Minęło już ponad 20 lat a ja nigdy więcej czegoś takiego nie doświadczyłam. Zakładam, że autorka wie co mówi. Takie rzeczy są nie do pomylenia.
                    • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 12:40
                      Chyba jednak właściwy...
                      Nie umiesz w ONS, to raz, a dwa, pakowanie się w jakiekolwiek związki podczas "trudnego" rozwodu uważam za nierozsądne.
          • black_halo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 16:48
            Panu moga sie tez miescic bo po prostu nie ma wiekszych potrzeb. Nie mozna zakladac, ze kazdy facet z automatu ma ochote na seks kilka razy dziennie a jak ma okazje to bedzie bzykal bez opamietania. Stad sie mnostwo dramatow bierze bo kobiety myla pozadanie z miloscia a jest tak, ze facet moze uprawiac seks bez milosci, moze wyznawac milosc bez milosci, moze sie nawet z kobieta ozenic i jej nie kochac. Kobieta to samo.
      • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:04
        Dzięki, właśnie wiem że sama sobie tą huśtawkę funduję , on niby nie oczekuję wyłączności, coraz częściej o tym mówi ale na zasadzie że nie ma nikogo oprócz mnie smile że jestem tylko ja. Niestety jego praca wiem że wymusza takie a nie inne działania, ja pierdziele zaczynam go usprawiedliwiać , znowu .
        • cegehana Re: Zimny prysznic potrzebny 03.12.21, 22:12
          To co piszesz to sa sprawy które mają znaczenie w tzw. poważnych związkach. Jeśli chce się być ze sobą wiele lat, mieć kredyty, dzieci, współwłasność to ważną rzeczą jest wyznaczanie takich granic. W związkach niepoważnych liczy się tu i teraz.
        • aqua48 Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:41
          vendeo napisała:

> on niby nie oczekuję wyłączności, coraz częściej o tym mówi

A TY oczekujesz? Bo chyba Wam się oczekiwania rozmijają.
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:31
            vendeo napisała:

> on niby nie oczekuję wyłączności, coraz częściej o tym mówi

A TY oczekujesz? Bo chyba Wam się oczekiwania rozmijają.
            Źle się wyraziłam, na początku nie oczekiwał wyłączności, teraz coraz częściej mówi to tym że ma nadzieję że z nikim innym się nie spotykam
            • aqua48 Re: Zimny prysznic potrzebny 05.12.21, 23:33
              vendeo napisała:

> Źle się wyraziłam, na początku nie oczekiwał wyłączności, teraz coraz częściej
              > mówi to tym że ma nadzieję że z nikim innym się nie spotykam

Aha i dlatego zamiast zająć Ci czas, to zawraca Ci w głowie i odwołuje spotkania? Nooo prawdziwy pies na baby. Pies ogrodnika.
        • m_incubo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 11:48
          Rób co chcesz, ale nie bzykaj się bez gumy, serio.
        • snakelilith Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 12:25
          Gdyby w pana hormonalny haj strzelił tak jak w ciebie, to by nalegał na częstszy osobisty kontakt, faceci jak chcą to mogą. Ale tak nie jest i to do tego zaczyna cię ostrzegać, że nie nalega na wyłączność, co oznacza - "nasza relacja jest fajna, ale niezobowiązująca, nie oczekuj zbyt wiele".
          Prawdopodobnie będzie cię jednak trzymał blisko, bo seks był dobry i do tego całą masę facetów kręci, gdy kobieta nie uprawia seksu tylko dla seksu, a czują właśnie to zakochanie, podziw, adorację. Będziesz dla niego więc lepsza od kolejnego ONS, taka namiastka prawdziwego uczucia, ale bez większego zaaangażowania z jego strony.
          Pytanie teraz, na ile znasz siebie? Jak szybko się zakochujesz, ale potem też szybko odkochujesz, to może to być ciekawa, a nawet ekscytująca przygoda. Ciebie kręci hormonalny haj, a jego kręci, że jesteś na haju. Przejdzie ci, relacja się skończy. Ale jak podjedziesz do tego poważniej i długoterminowo, to sytuacja mało rokuje, bo ty zaspakajasz u niego potrzebę erotyki, co jest na pewno więcej niż tylko seksem, ale dla ciebie oznacza to tylko straty, bo na miłość się nie doczekasz.
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:48
            dziękuję ci, coś w tym jest, potrzebuję obiektywnego spojrzenia z boku
          • vendeo Re: Zimny prysznic potrzebny 04.12.21, 21:49
            tylko z tą relacją nie tak, bo co raz częściej zaczyna rozmowę że ma nadzieję że z nikim innym się nie spotykam
            • kk345