Dodaj do ulubionych

Naroznik ogrodowy

12.05.22, 17:38
Kto ostatnio kupowal?
Potrzebuje w miarę tani i wygodny max 2000zl.
Podeślijcie linki smile
Obserwuj wątek
      • pitupitt Re: Naroznik ogrodowy 13.05.22, 11:15
        No dobra, skoro tak nalegasz... Sprawdź ofertę tego gościa m.facebook.com/lontree.lubawa/
        Kupowałam u niego dwa lata temu narożnik o wymiarach 188x308 cm w komplecie ze stolikiem, całość wyszła mnie ok 1800 zł razem z przesyłką. Wykonanie bardzo przyzwoite, kontakt bardzo ok, koleś jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o indywidualne życzenia - ja np prosiłam o skrócenie dłuższej części o 2 cm, bo inaczej narożnik by mi się nie zmieścił. Jedyny minus to czas oczekiwania, ale za tą cenę i jakość wykonania warto.
    • eliszka25 Re: Naroznik ogrodowy 13.05.22, 12:52
      Co prawda nie ostatnio, tylko rok temu, ale polecam jutholmen z ikei. Wizualnie dużo bardziej podobały mi się inne meble, z innego sklepu. Niestety, wszystko, na czym siadaliśmy było niewygodne, albo przy wzroście męża sprawiało wrażenie mebelków dla dzieci. Dopiero jak usiedliśmy na te ikeowskie, to stwierdziliśmy, że to jest to. Bardzo wygodne nawet bez poduszek, z poduszkami wygląda całkiem ok, a najważniejsza zaleta jest taka, że kupić można „na części”, czyli samemu skompletować sobie taki narożnik czy kanapę, jaki ci pasuje. My tak właśnie zrobiliśmy i po pierwszym sezonie użytkowania jestem bardzo zadowolona.

www.ikea.com/pl/pl/search/products/?q=jutholmen

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka