Dodaj do ulubionych

nie tylko Chajzer, ale i Pique

02.06.22, 13:58
Jak to ktoś ładnie na tweeterze napisał, "jak można zdradzać Shakirę, skoro wyżej już nic nie ma"
Wiadomo, lekka przesada ale chyba oddaje sens - kurcze co jest z tymi chłopami?
Czego im brakuje?

Piękne żony, mądre, utalentowane. Zwykle w tle tych historii malutkie dzieci, choć Shakira ma już dużych synów.

Rzeźniczak to się gździł już przed porodem.
Ten pajac Królikowski zostawia Opozdę - która wygląda jak milion dolarów, wrażliwa, delikatna dziewczyna.
Chajzer ma 4 latka na stanie, ładną mądrą żonę i lata za jakąś brunetką na mieście.
Pique - nie wiem czy można sobie lepszą żonę wymarzyć - to samo.

No ludzie.
Monogamia nie dla panów?
Czego im brakuje?

W show biznesie to tylko Beckhamowie chyba się zestarzeją razem.
No i Iglesias z Kournikovą.

Reszta - mocno niepewna patrząc na to co się dzieje wokół.
Obserwuj wątek
    • mashcaron Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 14:04
      Przecież ty tych kobiet nie znasz, dlaczego zakładasz że są takie cudowne na codzień?
      Nie, żebym trzymała stronę zdradzaczy, ale pisać o kimś, z kim się słowa nie zamieniło, że jest najlepszą z żon, to chyba trochę nie bałdzo:p
    • ms.piggy Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 14:23
      ..co za piperzenie.....a brzydkie, mniej mądre, nieutalentowane to OK, mozna porzucac/zdradzac?

super jak pary są razem do grobowej deski, ale nie zawsze tak bywa i dobrze, że osoby postanawiaja zakonczyc związek, gdy przestaje sie układac i widocznie nie widza szans na poprawe i dają sobie szanse na szczescie

lepiej by bylo gdyby krolikowski byl z opozda? myslisz, ze byla by szczesliwa?

moze jako bezdzietna mam inny poglad, ale dla mnie najwazniejsze jest moje szczescie i zadowolenie, nie tkwilabym z zwiazku w ktorym sie nie układa....a dzieci tez chyba nie sa takie głupie, że nie zauwazałby by braku milosci rodziców

napisałam to tak chaotycznie, bo juz wychodze z pracy...ale wkurzył mnie ten wątek i musialam

• atenette Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 15:10
      A skąd ktokolwiek z boku może wiedzieć co im brakuje? Nawet najpiękniejsza kobieta i najprzystojniejszy mężczyzna może nie nadawać się do życia, być trudny, nieprzyjemny, opryskliwy, wiecznie "sfochowany", mieć wymagania z kosmosu, być zaborczy, być księżniczką/księciem, któremu trzeba usługiwać, poniżać partnera, traktować go źle itd. mogę wymieniać i wymieniać. Co ma uroda do tego?
      Już nie mówiąc o tym, że ludzie zdradzają z różnych powodu - chęci odmiany, samotności (fizycznej ale też psychicznej), nudy, okazji, braku akceptacji ze strony partnera, braku docenienia ze strony partnera, złego dopasowania w sferze seksualnej lub nawet braku zupełnie tej sfery (np. z powodu częstych wyjazdów, z powodu braku ochoty, z powodu zmęczenia) itd. i znowu mogłabym wymieniać bez końca.
    • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 16:48
      Powiem coś niepopuarnego
      Jest dużo pań chętnie rozkładających nogi i prawda jest taka ze mało który facet jest w stanie sie temu oprzeć i nie skorzystać z okazji. Szxzególnie gdy jest to facet popularny i przy tym majętny to przy takim zawsze kręcą się chętne laski, choćby podbić sobie ego
        • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 17:05
          primula.alpicola napisała:

> Czyli stare jak świat jak s.uka nie da, to pies nie weźmie".
          > Obarczanie kobiet odpowiedzialnością za seks jest bardzo popularne, niestety.

Wiadomo że jak już uprawiają ten seks to w tym momencie odpowiedzialni są oboje ale przestańmy sie oszukiwać -Facet ma troche inny zestaw hormonów i inaczej zbudowaną psychikę i jak wokół jest łatwo dostępny u innych kobiet seks to mało który nie korzysta
          Chyba ze jest w fazie zakochania ale potem zaczynają sie schody...
          • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 18:50
            Bzdura, to jest kwestia decyzji. Po prostu facetów się usprawiedliwia a to chętnymi kobietami, a to hormonami, a to psychiką. Dziwne, że piszesz o hormonach w przypadku mężczyzn, a w przypadku kobiet o rozkładaniu nóg, a nie o tym, że jak mają owulację to mają duże potrzeby seksualne.
            • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 19:01
              Jest tyle wolnych facetów to nie może iść rozładować potrzeby gdzieś indziej? albo se kupić pingwinka? Chyba nie jesteśmy zwierzętami i jesteśmy w stanie się kontrolować czy nie?
              Ale nie. Teraz są takie czasy że każdy myśli tylko o własnej dudzie i nikogo nie obchodzi nic poza xzubkiem własnego nosa. Ja mam potrzebę ja ją musze zaspokoić żeby się waliło i paliło.
              Kolejna rzecz że u kobiet dochodzi (nie zawsze ale często) zaangażowanie po seksie itd i potem ludzie wikłają w szkodliwe układy ciągnące sie latami, jakieś podwójne życia czy ukrywane dzieci.
              Cudzych przykładów że to się na dłuższą metę nie opłaca jak świat światem mnóstwo, a jednak ludzie dalej w to brną
              • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 19:06
                A dlaczego nie zapytasz czy facet w potrzebie nie może iść do żony albo użyć ręki? To w końcu jesteśmy zwierzętami czy nie? Bo jakoś mezczyzn usprawiedliwiasz a od kobiet wymagasz. Czyli klasyka patriarchatu
                        • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 20:10
                          Widziałaś kiedyś faceta odmawiającemu lasce?

I jak mówię nawet jak sobie uprawiają radosny seks bez zobowiązań to w końcu ta żona może sie dowiedzieć -nawet o jednym numerku. Sorry ja bym ręki do cudzych łez i cudzego cierpienia nie przyłożyła kosztem swojej chwilowej przyjemności. Ale może ja jakaś niedzisiejsza jestem
                          • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 20:13
                            To nie przykładaj. Ale dlaczego wymagasz przejmowania się cudzym cierpieniem od innych kobiet a od innych mężczyzn nie nawet jak to ich żona i to ich zobowiązania? Skąd ta pobłażliwość dla swobody używania penisa?
                            • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 20:28
                              Od facetów się owszem wymaga, tylko dlaczego ci faceci jakoś nie mogą/nie chcą kontrolować tych penisów? Masz jakiś pomysł?

Z resztą jak mówię to jest moje zdanie wyrobione na podstawie obserwacji historii nie tylko z pudelka ale z własnego podwórka z opowieści i zachowań znajomych mi facetów
                              Moje wnioski są takie że większość facetów mając dostęp do latwego seksu odkłada myśli na bok i korzysta, a potem dopiero myśli o konsekwencjach. Jakby ten penis -jakkolwiek to głupio brzmi- przejmował nad nim władze a potem przychodziło opamiętanie. A potem zdziwienie "jak.on mógł zdradzic Shakirę" albo że xo drugi facet zdradza.
                              Wymagać można tylko czemu ci faceci mają taki problem z utrzymaniem ptaka w spodniach
                              • primula.alpicola Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 20:33
                                Nie, Ty nie wymagasz od facetów (bo oni tak mają, że nie potrafią się oprzeć), Ty wymagasz od kobiet i kobiety obwiniasz, i sugerujesz, że kobiety są jak zwierzęta, jeśli "rozkładają nogi".
                                I jeszcze polewasz sosikiem "troski", że choroby, że ciąża, że będą cierpieć emocjonalnie.
                                Nieładnie zdradzać, ale w życiu się nie zgodzę na zrzucanie odpowiedzialności na jedną płeć.
                              • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 20:33
                                Mogą tylko nie chcą a ty i tobie podobne strażniczki patriarchatu akceptujecie ten stan rzeczy bo boys will be boys, prawda? Za to jak inne kobiety też nie chcą się powstrzymywać to wielkie zgorszenie i jak ona mogła, powinna pingwinka kupić. Dlaczego mamy tak pilnować wagin, a oni penisów nie muszą? Na szczęście kobietom się już odechciało podwójnych standardów i nie zamierzają brać na siebie dbania o cudzą cnotę
                                • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 21:56
                                  g.r.uu napisała:

> Mogą tylko nie chcą a ty i tobie podobne strażniczki patriarchatu akceptujecie
                                  > ten stan rzeczy bo boys will be boys, prawda? Za to jak inne kobiety też nie ch
                                  > cą się powstrzymywać to wielkie zgorszenie i jak ona mogła, powinna pingwinka k
                                  > upić. Dlaczego mamy tak pilnować wagin, a oni penisów nie muszą? Na szczęście k
                                  > obietom się już odechciało podwójnych standardów i nie zamierzają brać na siebi
                                  > e dbania o cudzą cnotę

To nie patriarchat jest przyczyną tylko fizjologia?
                                    • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:28
                                      g.r.uu napisała:

> Jaka fizjologia? Kobiety też czują pożądanie. Jak sugerujesz kobiecie pingwinka
                                      > to dlaczego facetowi nie zasugerujes masturbacji, jak go ciśnie? Rozładowanie
                                      > napięcia działa identycznie.

Czepiasz sie szxzegółów
                                      Kobiety bardziej ten popęd kontrolują
                                      Nie bronie facetowi masturbacji ale ogólnie chodzi o to że facet ma większą skłonność do zdrad, skoków w bok.
                                      • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:34
                                        Ponawiam pytanie - czy jesteś za ograniczeniem praw obywatelskich dla mężczyzn? Czy jednak uważamy ich za dorosłych? Mogą kontrolować popęd, seksoholizm jest schorzeniem występującym sporadycznie. Tylko nie chcą. Dlaczego uważasz, że kobiety muszą chcieć?
                                        • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:42
                                          g.r.uu napisała:

> Ponawiam pytanie - czy jesteś za ograniczeniem praw obywatelskich dla mężczyzn
                                          > ? Czy jednak uważamy ich za dorosłych? Mogą kontrolować popęd, seksoholizm jest
                                          > schorzeniem występującym sporadycznie. Tylko nie chcą. Dlaczego uważasz, że ko
                                          > biety muszą chcieć?

Popadasz w skrajność, zaraz odbiór praw, seksoholizm
                                          A może by tak przyjąć do wiadomości że facet może być świetnym prezydentem-prezesem czy czym tam chxesz, latać na księżyc a jednoxześnie wsadzać pindola we wszystko co sie rusza. Nie wiem co ma piernik do wiatraka

Nie mówimy że faceci nie.są w stanie kontrolować żadnych popędów, mówimy że mają większą skłonność do zdrady niż kobiety
                                          • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:45
                                            No nie, na przykład jak wsadza pindola we wszystko co się rusza to nie może być ważnym politykiem, bo jest na widelcu obcych wywiadów. Nie może też w tymże wywiadzie pracować. Jeśli ma przymus seksu to jest to seksoholizm. I można to leczyć. Jeśli nie ma przymusu robi to z wyboru. I ma do tego oczywiście prawo. Podobnie jak kobieta. Co mnie obchodzą czyjeś skłonności? Mnie w ogóle nie przeszkadza, że ktoś lubi seks i ma wielu partnerów. Przeszkadza mi, jak ktoś to akceptuje u facetów a u kobiet nie.
                                    • riki_i Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:48
                                      g.r.uu napisała:

> Jaka fizjologia? Kobiety też czują pożądanie.

Gówno prawda. Po rozmnożeniu się i zdobyciu dobrej grzędy wszelkie pożądanie często znika jak sen złoty.

> Jak sugerujesz kobiecie pingwinka
                                      > to dlaczego facetowi nie zasugerujesz masturbacji, jak go ciśnie? Rozładowanie
                                      > napięcia działa identycznie

Chyba u licealistów.
                                      • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:53
                                        Gówno to wiesz o kobiecym pożądaniu, choćbyś pękł nie doświadczysz tego. Tak, wiem, partnerki Twoich kumpli nie chcą z nimi sypiać, ale relacje motywowane inaczej niż finansowo wyglądają inaczej. Wiec istotnie, jak ktoś używa seksu do zdobycia grzędy to tak może być - nie wiem, nie znam się na takich relacjach. Ale o pożądaniu po rozmnażaniu to jednak coś wiem.

O rozładowaniu napięcia pisałam w kontekście propozycji zastąpienia przez kobietę seksu pingwinkiem. Fajny jest ten sprzęt, ale bez przesady.
                                        • riki_i Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 23:05
                                          Jak Ci 10 osób pod rząd mówi, że jesteś pijana, to podobno należy iść do łóżka i położyć się spać, choćbyś czuła się najtrzeźwiejsza pod słońcem.

Jeśli 9 na 10 kumpli skarży się na brak seksu w małżeństwie , gdzie od dawna są dzieci i zaklepana tłusta grzęda, to znaczy , że nie są to moje fantasmagorie tylko realny problem.

Zresztą co tu gadać o seksie - wystarczy spojrzeć na zachowanie kobiet "po dzieciach". O ile w przedszkolu widywałem jeszcze mamusie dbające o siebie, o tyle teraz , gdy mam pierwszoklasistę, bytność na urodzinach dziecka z jego klasy w sali zabaw, skonfrontowała mnie na przyjęciu dla rodziców ze stadem pań wyglądających na plus 10-15 lat w stosunku do ich prawdziwego wieku. Zapuszczone, rozmemłane baby, tchnące abnegacją seksualną na dziesięć kilometrów.

G.r.uu spójrz realnie na rzeczywistość, a nie przez pryzmat siebie.
                                          • g.r.uu Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 23:44
                                            riki_i napisał:

>
                                            > Jeśli 9 na 10 kumpli skarży się na brak seksu w małżeństwie , gdzie od dawna są
                                            > dzieci i zaklepana tłusta grzęda, to znaczy , że nie są to moje fantasmagorie
                                            > tylko realny problem.
                                            >
                                            Nie przeczę. To realny problem posiadaczy tłustych grzęd. Tak jak napisałam, nie wykluczam, że takie zjawisko występuje w gronie ludzi, u których kobiety używają seksu do zdobycia majątku, nie mam pojęcia, bo nie znam tego środowiska. Tylko przyczyną zjawiska nie jest fizjologia kobiet.

> Zresztą co tu gadać o seksie - wystarczy spojrzeć na zachowanie kobiet "po dzie
                                            > ciach". O ile w przedszkolu widywałem jeszcze mamusie dbające o siebie, o tyle
                                            > teraz , gdy mam pierwszoklasistę, bytność na urodzinach dziecka z jego klasy w
                                            > sali zabaw, skonfrontowała mnie na przyjęciu dla rodziców ze stadem pań wygląda
                                            > jących na plus 10-15 lat w stosunku do ich prawdziwego wieku. Zapuszczone, rozm
                                            > emłane baby, tchnące abnegacją seksualną na dziesięć kilometrów.
                                            >
                                            Częściowo masz rację, jest trochę kobiet, które "matronieją" po dziecku, z różnych względów, czasem z zajechania obowiązkami, czasem z innych powodów. Część z tych kobiet ma po prostu taki styl "nienastarany", ale nie nazwałabym ich zaniedbanymi. W przedszkolu moich dzieci dominują zupełnie zwykłe, fajnie ubrane kobiety, choć co naturalne nie paradują w szpilkach. Matki dzieci podstawówkowych, przynajmniej te co widuję w okolicy też różne są, jakiegoś masowego zapuszczenia nie stwierdzam. Ale podobno kobiety z gminu bardziej o siebie dbają, więc my, kobiety z blokowiska może wyglądamy inaczej niż mamuśki z Wilanowa big_grin Tyle, że to nijak się ma do seksualności - po pierwsze w łóżku można wyglądać inaczej niż na placu zabaw, a po drugie można nie lubić się malować czy stroić a bardzo lubić seks. Znam zupełnie niepozorne kobiety, które bardzo lubią. To jakiś męski mit, że największe libido mają kobiety na szpilkach i w wydekoltowanej sukience, z mocnym makijażem. Może z tych mitów się potem problemy Twoich kumpli biorą? Inna sprawa, że tak patrząc po ojcach to też nie za specjalnie jest, rzadko widuję na placu zabaw naprawdę fajnych facetów.

> G.r.uu spójrz realnie na rzeczywistość, a nie przez pryzmat siebie.

Ja nie patrzę przez pryzmat siebie, choć niewątpliwie więcej od Ciebie wiem, jak kobieta odczuwa pożądanie. Tak jak Ty masz sporo informacji od kumpli, tak ja mam od koleżanek. Wiesz, my też o tym gadamy. Ty lubisz opowiastki o znanych ludziach. Więc niech będzie na przykład pani X - dziennikarka, autorka kilku książek. Po licznych przebojach w związku z fajnym facetem, niedługo po ślubie. Jak mówi, jej mąż jest cudownym facetem, ale w seksie zachowuje się jak nieporadny szesnastolatek. Jak długo ona będzie miała do tej nieporadności cierpliwość to nie wiem. Inna, też pisarka, jakiś czas temu rozwiodła się z mężem, który potrafił jej zaraz po seksie powiedzieć, że ma okropne ciało - 53 kg przy wzroście 170 to jak widomo monstrum nie kobieta. A potem był zaskoczony i obrażony, że ona nie ma ochoty. Jak się okazało po wykopaniu dziada - ochoty to ona ma bardzo dużo, ostatnio z nowym facetem nawet na jakiś ero warsztatach tantry była. Liczba kobiet, które chcą, ale facet ma miliony wymówek tez jest większa niż myślisz. Już nie mówiąc o tym, że warszawka ćpa i chleje na potęgę, co się słabo przekłada na męskie możliwości, chęci zresztą też. Żeby nie było - jest też sporo związków, w których seks jest fajny i ludzie są pod tym względem zgrani.
                                          • atenette Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 03.06.22, 07:17
                                            Z moich obserwacji wynika, że 8 na tych 10 kobiet nie jest zadowalanych przez swoich mężczyzn i stąd brak ochoty. Najnowsze badania wskazują, że nawet 80% kobiet doświadcza orgazmu tylko przez stymulację łechtaczki. Łechtaczka powstaje z tych samych komórek budujących co penis. W życiu płodowym łechtaczka i penis rozwijają się z tej samej zarodkowej tkanki reprodukcyjnej. Odpowiedz sobie na pytanie ilu mężczyzn o tym wie i ilu naprawdę zadowala swoje żony? Może gdyby stało się to w końcu powszechną wiedzą, że samo włożenie rzadko wystarcza kobiety byłyby bardziej zadowolone ze swojego życia seksualnego i częściej miałyby ochotę na seks?
                                          • sumire Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 03.06.22, 08:46
                                            riki_i napisał:

> Jak Ci 10 osób pod rząd mówi, że jesteś pijana, to podobno należy iść do łóżka
                                            > i położyć się spać, choćbyś czuła się najtrzeźwiejsza pod słońcem.
                                            >
                                            > Jeśli 9 na 10 kumpli skarży się na brak seksu w małżeństwie , gdzie od dawna są
                                            > tylko realny problem.

Tłumaczono ci to siedemset razy, aleś głuchy na ten aspekt, mimo wszystko powtórzę po raz 701. - gdybyś ty i twoi kumple brali sobie za towarzyszki życia normalne kobiety, a nie trofea, nie mielibyście problemu, który macie. Kobiece libido nie znika bez przyczyny. I nie zdziwiłabym się wcale, gdyby w tych małżeństwach waszych kobiety regularnie się masturbowały za drzwiami łazienek, po prostu nie chciały uprawiać seksu z wami. Wystarczy, że... patrz niżej.

> Zresztą co tu gadać o seksie - wystarczy spojrzeć na zachowanie kobiet "po dzie
                                            > ciach". O ile w przedszkolu widywałem jeszcze mamusie dbające o siebie, o tyle
                                            > teraz , gdy mam pierwszoklasistę, bytność na urodzinach dziecka z jego klasy w
                                            > sali zabaw, skonfrontowała mnie na przyjęciu dla rodziców ze stadem pań wygląda
                                            > jących na plus 10-15 lat w stosunku do ich prawdziwego wieku. Zapuszczone, rozm

Nie wylaszczyły się na urodziny dziecka? No przeziwne.
                                            No i właśnie, i piszesz o rozmemłanych babach, a potem wielkie zdziwienie, że kobiety nie chcą z tobą i twoimi kolegami uprawiać seksu. Też bym nie chciała, zastanów się chwilkę, chciałbyś być 24/7 oceniany przez partnerkę przez pryzmat wyłącznie twojej atrakcyjności seksualnej?...
                                          • jolie Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 03.06.22, 10:50
                                            riki_i napisał:

> tylko realny problem.

Miałeś to wyjaśniane ze sto razy - to realny problem wyższych sfer, ludzie z gminu są albo tak zapracowani, że (oboje) nie mają sił na seks, albo seks jest ich jedyną rozrywką, zatem mają go sporo 😀. Coś za coś.

>
                                            Opisujesz ludzi z jakiego środowiska? Zwykłych publicznych rejonówek? Chyba nie, bo w Twoich kręgach kobietom bliżej do wyglądu a la M.Rozenek. Ja po wczorajszym zebraniu z rodzicami dzieci z jednej krakowskiej publicznej SP mogę stwierdzić, że różne są proporcje wyglądowe, zaniedbanych jest tak z 25 %, 20 % wygląda bardzo dobrze, reszta przeciętnie, wielkiego dramatu nie ma. Dziecko w klasie 8., zatem rodziców bardzo młodych brak.
                                  • m_incubo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 22:40
                                    Sugerujesz, że faceci są zwierzętami, skoro nie potrafią się powstrzymać?
                                    A kobiety powinny, no bo właśnie nie są zwierzętami.
                                    Faceci zdradzają nie dlatego, że nie potrafią inaczej (bo potrafią).
                                    Nie dlatego, że są zwierzętami.
                                    Zdradzają, bo MOGĄ. Również, a może przede wszystkim dzięki takim kobietom, jak ty, które idiotyzmy w stylu "facet nie jest kobietą" i podwójne standardy nazywają moralnością i troską o biedne kobiety, które tyyyyle mogą stracić na romansach.
                                    Faceci sypiają z kim chcą. Kobiety również. W XXI wieku czas się z tym pogodzić.
                                    • znowu.to.samo Re: nie tylko Chajzer, ale i Pique 02.06.22, 23:02
                                      m_incubo napisała:

> Sugerujesz, że faceci są zwierzętami, skoro nie potrafią się powstrzymać?
                                      > A kobiety powinny, no bo właśnie nie są zwierzętami.
                                      > Faceci zdradzają nie dlatego, że nie potrafią inaczej (bo potrafią).
                                      > Nie dlatego, że są zwierzętami.
                                      > Zdradzają, bo MOGĄ. Również, a może przede wszystkim dzięki takim kobietom, jak
                                      > ty, które idiotyzmy w stylu "facet nie jest kobietą" i podwójne standardy naz
                                      > ywają moralnością i troską o biedne kobiety, które tyyyyle mogą stracić na roma
                                      > nsach.
                                      > Faceci sypiają z kim chcą. Kobiety również. W XXI wieku czas się z tym pogodzić
                                      > .
                                      >

Gdzie pisałam ze faceci SĄ zwierzętami? I że nie potrafią się powstrzymać?
                                      Pisałam żw faceci kontrolują popęd w mniejszym stopniu jak kobieta. A wszechobecny dostęp do łatwego seksu tego nie ułatwia