Dodaj do ulubionych

Bielizna modelująca

17.07.22, 10:27
Elegancko to brzmi. A kryje się pod tym nomen omen chęć ukrycia fałdów brzusznych.

W sierpniu szykuje mi się wesele w rodzinie i bez tego wynalazku będzie ciężko.

Czy któraś z Was ma doświadczenie w tej kwestii?

Wszelkie rady mile widziane.
Obserwuj wątek
    • kotejka Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 10:37
      Nosze, lubię
      Nie mam fałdów brzusznych, ale jak nazwa wskazuje modeluje i lepiej leży wszystko na takiej gładkiej figurze
      Nie odcinają się majty pod cieniutka sukienka,
      Czasem nawet szczuplutka dziewczyna w obcisłej sukience nie wyglada najlepiej, bo właśnie guma od majt czy biustonosza wizy a się w ciało i powoduje warstwy i niepotrzebne linie
      Z doświadczenia - najlepsze majtki z wysokim stanem
      Albo body, ale warto żeby kończyło się pod biustem, wtedy ten trzyma pięknie odpowiednio dobrany biustonosz
      Latem lubię cieliste wysokie bezszwowe
      • kotejka Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 10:38
        Wżyna, nie wizy wink
        • alpepe Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 11:55
          Ty jesteś nauczycielką? I taki błąd?
          • kotejka Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 18:24
            alpepe napisała:

> Ty jesteś nauczycielką? I taki błąd?
            >
            Mój słownik twierdzi, że mam rację - Twój mówi inaczej?
            • nuclearwinter Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 18:51
              Wżynać to chyba od żęcia (żyta np.), majtki się wrzynająwink
              • kotejka Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 19:00
                Co na to Twój słownik?
                • taje Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:17
                  sjp.pwn.pl/slowniki/wrzynać%20się.html
            • taki-sobie-nick Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 23:04
              Chyba nie jest bardzo duży.
      • sylwus34 Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 10:50
        Używasz jakąś konkretną firmę?
        Czym się kierować przy rozmiarówce? Kierować się faktycznym rozmiarem, czy kupować o rozmiar mniejszy?
        • kotejka Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 11:31
          Różne mam, nice size, Belvia, triumph, ale tez hm
          Musisz dobrać dobry fason, dla siebie, ja mam pośladki ok, szukam takich, które spłaszcza brzuch i zrobią ładna linie talii
          Bywają niezłe w tk Maxx, poszukaj pomierz
          • bye-bye Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 21:02
            Ja mam swoje majty modelujące z tkaxxa. Marka calida. Są rewelacyjne. Używam od wielkiego dzwonu, bo ściąganie ich i ponowne zakładanie ( są wysokie pod biust aż) to nie jest bułka z masłem 😉 ale do sukienek imprezowych niezastąpione 🙂
            • lumeria Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:54
              Także jak jest gorąco i człowiek sie poci to trzeba to wziąć pod uwagę - czy da się wytrzymać, czy się nie porobią odparzenia, i czy nie zrobią się mokre placki na sukience czy na siedzeniu.
              • lumeria Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:55
                Zle sie podpięłam... uff...
      • milva24 Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:24
        Popieram, body kończące się pod biustem. Żadne tam majty, weź to ściągaj w toalecie a body odpinasz dołem i już. Poza tym majty czy halki rolują się i robi się niewygodnie. Jeśli halki to tylko z podwiązkami do pończoch, wtedy całość się stabilizuje.
        • ga-ti Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 00:21
          Moje cudo z nogawkami miało sprytną dziurkę na siusianie big_grin
    • woman_in_love Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 11:00
      Mam gacie push-up (na siłownię i na co dzień) i polecam.
      • lot_w_kosmos Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 11:57
        Polec
        Cisz konkretne?
        Zaciekawiłas mnie.
    • taki-sobie-nick Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:13
      Wy w tym wytrzymujecie? Miałam takie majtki i oddychać w nich nie mogłam, a kotejka pisze o body...
      • lumeria Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:56
        Oddychać przez majtki? big_grin

Ale jak jest gorąco i człowiek sie poci to trzeba to wziąć pod uwagę - czy da się wytrzymać, czy się nie porobią odparzenia, i czy nie zrobią się mokre placki na sukience czy na siedzeniu.
        • taki-sobie-nick Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 00:00
          Oddychać przez nos. Majtki były średnio wysokie, obciskały brzuch, co bardzo utrudniało oddychanie.

Myślałam, że rozsądny człowiek wie, jak oddycha i że nie tylko nos jest do tego niezbędny.
    • chococaffe Re: Bielizna modelująca 17.07.22, 23:31
      Miałam i bardziej się umęczyłam niż radosci z nich miałam.
    • ga-ti Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 00:20
      Razu pewnego zamówiłam sobie na wesele. Takie coś z krótkimi nogawkami (miałam długa sukienkę), obciskające brzuch i mające ramiączka, do tego zakładało się swój stanik. Wcisnęłam się w to, niby modelowało, co miało wymodelować. Ale w dniu ślubu było tak mega gorąco, że nie założyłam tego cuda, nie byłam w stanie, miałam wrażenie, że padnę trupem. Stwierdziłam, że wolę dobrze się bawić z wystającym brzuchem, niż paść zgrabna z niedotlenienia.

Za to używam czasem majtek z wysokim stanem spłaszczających nieco brzuch.
    • extereso Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 11:36
      Ja sobie kupiłam halkę modelująca na weselesmile Triumph. Pytałam wszystkich czy włożyć syn powiedział że jest absolutnie na nie, że ja nie potrzebuje. Więc zachwycona pytam się jak to czemu nie potrzebuję? On na to: bo to przecież byłoby mega dziwne męczyć się w takiej t tubie żeby o centymetr szczupłej wyglądać, zupełnie niepotrzebny dyskomfort, mega dziwne się na to decydować. Niestety nie usłyszałam, że przecież figurę mam ok 😁 O dziwo trafiło mi to do przekonania i nie nałożyłam. Alę nie ma co kryć, że figurę robiła ta halka bdb.
      • lumeria Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 12:22
        Jak do ugrania jest tylko centymetr, to nie ma sie co torturować. Ale jeśli sa pokaźne faldy na brzuchu, sukienka, która wymaga okiełzania sadła oraz dosyć ważna rola (np. matka któregoś z młodych) - to jestem za jakimś gorsetem. Parę razy widziałam stylizacje bez, no i dobrze to nie wyglądało.
        • extereso Re: Bielizna modelująca 18.07.22, 12:56
          Dlatego właśnie kupiłam. Ale jakoś to tłumaczenie tak mi do przekonania trafiło. Prawda jest jednak taka, że ja nie jestem szczupłą, ale mam wysportowane dość ciało, jednak ten gorset z mieśni trzyma.
    • lenamagda11 Re: Bielizna modelująca 05.09.22, 13:26
      Taki gorset przede wszystkim powinien być profesjonalny. Sprawdź tutaj, co to znaczy i czym powinien wyróżniać się taki model smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka