Dodaj do ulubionych

Koncert na Narodowym

25.07.22, 21:39
Dziewczyny z Warszawy, podpowiedzcie jak najlepiej zorganizowac sobie wyjazd na koncert. Na razie zabookowalam sobie nocleg w Wilanowie (ceny hoteli w centrum powariowaly), stamtad mam plan pojechac:
1. Z hotelu podjechac autem do najblizej stacji metra i tak sie przemiescic na stadion - tylko nie wiem o ktorej skonczy sie koncert i czy bede miala czym wrocic (metro kursuje pare minut po polnocy, moze na czas koncertow dluzej?) Albo
2. Podjechac samochodem do centrum i przejsc pieszo na stadion/dojechac jakakolwiek komunikacja miejska w zaleznosci od tlumu ludzi.
Czy to jest dobry plan czy jest jakas inna lepsza opcja?
Obserwuj wątek
    • szara.myszka.555 Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 21:49
      Odpowiedź na oba pytania - jedź uberem.
    • 35wcieniu Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 21:49
      Sting?
      • mahtiii Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 21:59
        Ed Sheeran
    • dougie_johnes Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 21:52
      Ubera weź.
    • mahtiii Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 21:59
      Ubera wzielabym najchetniej, ale boje sie ze po koncercie beda takie tlumy ze nie dostane nic albo bede kwitla 2 godziny. Ale wlasnie nie wiem jak to wyglada w Wawie - jak szybko ten tlum sie rozprasza
      • sol_13 Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 22:05
        Trzeba przejść przez Rondo Waszyngtona i kawałek Francuską, tam się już ten tłum rozłazi. Byłam na dwóch koncertach w ostatnim czasie.
    • gaskama Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 22:01
      Uber w jedną stronę. Powrót... jak duży koncert, to metro zwykle wydłużone. Potem jak oddalisz się od centrum, uber.
    • sol_13 Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 22:03
      Uberem w obie strony, po co kombinować z samochodem i przesiadkami.
    • mahtiii Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 22:06
      Ok, dzieki za pomoc
      • bominka Re: Koncert na Narodowym 26.07.22, 06:12
        Jak dla mnie druga opcja. Podjechac autem do Centrum i z buta na narodowy.
    • aga_sama Re: Koncert na Narodowym 25.07.22, 23:00
      Wczoraj byłam w centrum jak się skończył iron Maiden, w zeszłym tygodniu zrobiłam dwa duże koncerty w halach i zdecydowanie opcja nr 1. Auto przy stacji metra, metrem na koncert, apo koncercie powrót metrem spod stadionu lub spacer ze wszystkimi na piechotę do centrum i tam wsiąść w metro. Wczoraj tak na nogach wracały setki ludzi, po drodze jak zglodniejesz masz pizze w lokalach w budynku KC.
      Uber/ taksi odradzam, zawsze po tak dużych koncertach jest problem z zamówieniem, tzn da rady zamówić, nawet kasa będzie pobrana, a potem przez 40 minut info że kierowca w drodze.
    • ewcia.1980 Re: Koncert na Narodowym 26.07.22, 00:34
      Jeśli już zdecydowałaś się na hotel i nie ma opcji zmiany to ja wzięłabym taksówkę/ubera zamiast kombinować z samochodem.

A sama jeśli jadę do Warszawy na koncert to rezerwuję taki hotel z którego na stadion dojdę na piechotę.
      W zeszłym roku spaliśmy w Novotelu.
      W tym roku jadę tylko z córką i będziemy nocować w Metropolu.
      Na stadion jedziemy taksówką a wracamy na piechotę.

Ps. a ceny noclegów to faktycznie jakiś kosmos.
      w tym roku za nas dwie płacę za nocleg tyle samo co w zeszłym roku za 4 osoby.
      • mahtiii Re: Koncert na Narodowym 26.07.22, 06:37
        Najchetniej bym tak zrobila, ale ceny zaczynaly sie od 700 zl na bookingu wiec juz troche zaporowo dla mnie. Dalsze hotele byly od 500 zl, a i tak musialabym juz zrobic iles kilometrow to juz wiekszej roznicy nie ma wink
    • rb_111222333 Re: Koncert na Narodowym 26.07.22, 07:17
      Jeśli zdecydujesz się na opcję samochód + metro, to chyba najwygodniej będzie dojechać do Parkuj i jedź przy stacji metro wilanowska. Tam dojeżdżają wszystkie rodzaje pojazdów (metro, autobusy, tramwaje) więc na pewno czymś wrócisz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka