Dodaj do ulubionych

Kosmetyki SENSAI

10.09.22, 21:39
Macie jakies doswiadczenia z tymi kosmetykami? Warte swojej ceny? Poki co mam Peeling enzymatyczny i jest super.
Obserwuj wątek
    • extereso Re: Kosmetyki SENSAI 10.09.22, 22:08
      O, mi puder przypomniałaś. Tak, byłam zadowolona.
    • bye-bye Re: Kosmetyki SENSAI 10.09.22, 23:01
      Za radą forum kupiłam peeling i jestem zachwycona.
      Kiedyś miałam sporą probke maski i byłam dosłownie powalona efektem, tym co robiła z twarzą. Nestety jak sprawdziłam cenę to, że tak powiem, zapał mię przeszedł😉
      • apallosa Re: Kosmetyki SENSAI 12.09.22, 19:19
        Bye- bye-a możesz podać nazwę tej maseczki?
        Jeżeli taka świetna, to rozważę zakup...
        BTW - nic jeszcze z tej firmy nie miałam...
        • arthwen Re: Kosmetyki SENSAI 12.09.22, 19:44
          To maska w kremie jest, o ile o tę chodzi.
          Sensai Extra Intensive Mask - cena około 1000 zł za słoiczek.
          • apallosa Re: Kosmetyki SENSAI 12.09.22, 20:23
            Arthwen- dziękuję pięknie.
            Za 1000 zł powiadasz? Auć...
            To już wolę w mezoterapię tę kasę zainwestować...no chyba,że ta maska w kremie daje lepsze efekty, niż mezoterapia...
            • bye-bye Re: Kosmetyki SENSAI 15.09.22, 08:45
              Tak to ta intensive. Efekt był naprawdę odczuwalny. Skóra taka miękka i gładka. Nie znam się na składach i nie mam pojęcia czego to było zasługasad bo może istnieje jakiś tańszy odpowiednik.
              Gdyby była połowę tańsza to jeszcze do przyjęcia, bo wydajna i starczyłoby na parę miesięcy, ale ten tysiąc to dla mnie zdecydowanie zbyt dużo.
    • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Kosmetyki SENSAI 12.09.22, 19:53
      Używam Silky Puryfing step 1 i 2. Step 1 zawsze olejek, step 2 różnie. Bardzo lubię smile
    • hexella Re: Kosmetyki SENSAI 12.09.22, 20:03
      Mam i na co dzień używam - podkład, korektor pod oczy, puder sypki. Kiedyś używałam też bazy pod podkład, ale teraz uważam za zbyteczną.
      Dla mnie te wspomniane wyżej są najlepsze i zawsze po eksperymentach wracam z podkulonym ogonkiemsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka