Dodaj do ulubionych

E-matka wie - gmail

15.11.22, 11:30
Gmail na telefonie się wziął i zepsuł. Powiadomień o poczcie nie pokazuje. Maili z załącznikami nie chce wysyłać. Nie da się go odinstalować i zainstalować na nowo, a przywrócenie go do ustawień fabrycznych nie pomaga. Nie chcę całego telefonu przywracać do ustawień fabrycznych...

Sprawdzałam ustawienia powiadomień i w telefonie i w aplikacji - no wszystko jest włączone sad
Macie jakieś pomysły?
Obserwuj wątek
    • abidja Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 11:36
      A probowalas wlaczyc i wylaczyc telefon?
      • asia.sthm Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 11:40
        Ha ha ha, najlepsza rada.
        • tiffany_obolala Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 11:41
          Najlepsza, ale to sprawdzilam od razu big_grin Nie pierwszy rok wspolpracuję z firmowym helpdeskiem IT big_grin Ale Gmail prywatny sad((
          • abidja Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 11:43
            A aktualizacje ,sprawdz czy sa na biezaco.
    • asia.sthm Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 11:39
      To moze byc usterka typu: prosze nie regulowac odbiornikow.
      Samo sie zreperuje.

Miala troche innego rodzaju blad. W telefonie zgineli mi wszyscy nadawcy, tzn tytul starych mejli brzmial: brak nadawcy. Tylko w telefonie, w ipadzie i laptopie bylo w porzadku. Pewnego dnia wrocil zaznaczony nadawca ale stare, popsute nadal nieznany. Glupio to wyglada, ale nie ma mozliwosci samodzielnego poprawienia.
      Moja rada: przeczekac.
    • konsta-is-me Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 12:05
      Nie jest przepełniony ( w sensie limit zawartości wyrażony w giga się wyczerpał)?
      • tiffany_obolala Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 12:53
        Wszystko lata na kompie. A jeśli chodzi o samego Gmaila, to mam dodatkową przestrzeń wykupioną...
        • konsta-is-me Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 14:35
          Chodziło mi o samego Gmaila, ale wtedy dostajesz komunikat że jest przepełniony.
    • edycja_kopiuj_wklej Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 13:07
      A sprawdzalas czy autosynchrnizację masz włączoną. I czy nie masz skonfigurowanego więcej niż jedno konto w telefonie?
      Możesz tez założyć dodatkowe nowe konto, dodac je, i sprawdzic, czy problem z gmailem, czy z twoim kontem
      • tiffany_obolala Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 13:18
        Synchronizacja jest. I wgl te maile tam są, tylko powiadomień nie ma. Mam ze trzy konta na telefonie i ze wszystkimi jest problem.
        • abidja Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 15:35
          tiffany_obolala napisał(a):

> Synchronizacja jest. I wgl te maile tam są, tylko powiadomień nie ma. Mam ze tr
          > zy konta na telefonie i ze wszystkimi jest problem.

Tzn ze problem jest z gmail, nie z telefonem.
          Wejdz w swoje konto Google i zobacz co tam masz.
    • alpepe Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 13:30
      Wywaliłaś wszystkei śmieci z kosza pamięci? Nie mówię o poczcie? Może jest tak zaśmiecony, że miele, jak miele?
    • blue77 Re: E-matka wie - gmail 15.11.22, 15:24
      Czy to przez przypadek iPhone? Jesli tak, to przy ktoryms update iOS16 zniknely mi wszystkie powiadomienia i z maila i z komunikatorow, mimo ze nie zmienilam ustawien. Dopiero dluga rozmowa z helpdeskiem Apple pomogla, musialam wylaczyc VPN.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka