Dodaj do ulubionych

coach oddechu

21.11.22, 14:40
Hej, pamiętam, że Magdalena pisała kiedyś o takim kimś, że w ogóle istnieje. Przed chwilą ja stwierdziłam, że jestem zapisana na zajęcia do takiegoż. Sądziłam, że zapisuję się na relaksacyjną jogę, ale nie doczytałam...Starałam się odpisać, ale nie mogę (już ta opcja zniknęła), jeżeli nie stawię się bez odpisywania się, to zablokuję sobie wejście w tym klubie na inne zajęcia. Niestety zatem zaraz idę na ten dziwny twórsad
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: coach oddechu 21.11.22, 14:41
      Idź, przecież to nie będzie bolało. Najwyżej się czegoś nowego nauczysz w kwestii oddychania.
      • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 14:45
        Teraz już nie mam wyjścia, bo lubię jogę w tym klubie, a jak nie przyjdę bez uprzedzenia (przez stronę, telefonu nie odbierają), to przez miesiąc miałabym bana na zajęcia.. Dam znać, ale coach oddechu wydaje mi się jakąś szaloną postacią.
        • primula.alpicola Re: coach oddechu 21.11.22, 17:25
          extereso napisała:

> Teraz już nie mam wyjścia, bo lubię jogę w tym klubie, a jak nie przyjdę bez up
          > rzedzenia (przez stronę, telefonu nie odbierają), to przez miesiąc miałabym ban
          > a na zajęcia.. Dam znać, ale coach oddechu wydaje mi się jakąś szaloną postacią
          > .

Swoją drogą, dziwaczne zwyczaje w tym klubie, no ale ok, może to taki motywujący bat na leniwe tyłki klientów.
    • alicia033 Re: coach oddechu 21.11.22, 14:44
      a dlaczego już się źle nastawiasz?
      Ćwiczenia oddechowe też są potrzebnesmile i bywają bardzo fajnie prowadzone.
      Też można mieć po nich zakwasy, a ile mięśni się przy nich odkrywawink!
      • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 14:46
        Ok. Opis zajęć mnie nie zachęca, ale trzeba płacić za impulsywność (zapisy bez czytania).
    • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 17:53
      Było super fajnie. Owszem, trochę dziwnie, ale radość we mnie aż musowała. Sądziłam, że to taka muzyka, ale inni mieli inne wrażenia, emocje, każdy swoje. Czuję się zrelaksowana, lekka, oszołomiona tlenem.
    • mamtrzykotyidwato5 Re: coach oddechu 21.11.22, 17:56
      Idź, a potem nam napisz, na czym to polega.
    • cosmetic.wipes Re: coach oddechu 21.11.22, 18:04
      Sposób traktowania klientów trochę dziwny, ale może do tego klubu walą drzwiami i oknami, to se mogą pozwolić.

Kołcz oddechu to idiotyczne określenie. Natomiast moja instruktorka jogi rewelacyjnie prowadzi ćwiczenia i medytacje z oddechem.
      • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 18:23
        Moja też, ale to było znacznie głębiej. Jestem zadowolona, bardzo wypoczęta. Też poczułam taka świeżą dziecięca radość i to było super.
        • alicia033 Re: coach oddechu 21.11.22, 18:33
          extereso napisała:

> Jestem zadowolona, bardzo wypoczęta. Też poczułam taka świeżą dziecięca radość i to było super.

smile
          • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 18:34
            Miałaś rację żeby się nie uprzedzać!
        • cosmetic.wipes Re: coach oddechu 21.11.22, 18:45
          No i fajnie 😊
        • primula.alpicola Re: coach oddechu 21.11.22, 19:05
          No, odszczekaj terazbig_grin
          • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 19:11
            Hau hau. Ale w ogóle było jak na jakiejś terapii grupowej, ciekawe doświadczenie. Ludzie opowiadali jak ten oddech wyzwalał w nich emocje, lęk , smutek. We mnie akurat radość ale też taka na maksa, chciało mi się tańczyć i bębnić w bębny ( gdyby były). Byly też odniesienia do sfery seksualnej, gdyby ktoś miał niskie libido to uważam że mogłoby pomóc.
            • primula.alpicola Re: coach oddechu 21.11.22, 19:17
              Pobudzaliście Svadisthanę?
              • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 19:20
                Cholera wie, coś tam pobudzane zostało. Pamiętaj, że ja z przypadku, nazw nie przyswoiłam.
                • primula.alpicola Re: coach oddechu 21.11.22, 19:23
                  Jakbym tam byławink
                  Miłego wieczoru zatembig_grin
                  • extereso Re: coach oddechu 21.11.22, 19:25
                    👍😁

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka