Dodaj do ulubionych

Moja matka zwariowała na fb

31.12.22, 15:26
Nie wiem, jak mam to opisać, ale moja matka zwariowała na fb. Dotychczas była normalną kobietą 70+, emerytowana urzędniczką, no ale wymyśliła sobie, że założy konto na fb. Założenie to nic złego, ale to co ona tam wyprawia woła o pomstę do nieba. Dzien w dzien zalewa fb swoimi fotami- poprzerabianymi w photoshop na których matka wyszczupla się, wygładza, dorabia sobie włosy itd itd. Wszystkie w dziwnych, wyuzdanych, pseudozalotnych pozach- typu klęczę na tapczanie i trzymam włosy w górze, mini i nózka wysunięta do przodu. Do tego głupawe tytuły- " Przyszedł wieczór więc mówię wam dobry wieczór", no po prostu żenada. I tak kilkanaście razy dziennie, znajomi mają polewkę, mnie jest wstyd. Rozmawiałam z nią w czasie świąt ( mieszkamy w różnych miastach)- ona nie widzi problemu. Do znajomych najprzyjmowała mnóstwo nieznanych osób, w tym arabów, murzynów, pakistanczyków ( żeby nie było, nic nie mam do nich) i oni jej piszą " Jesteś cudowna" " Przepiękna" " Wyślij mi buziaka" itd itd.
Nie wiem jak jej przemówić do rozsądku, skoro ona nie zdaje sobie sprawy, że jest żałosna.
Obserwuj wątek
    • dvdva Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:27
      1/10
    • homohominilupus Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:37
      No dobra, troll wątek ale moja mama ma konto na insta od kilku dni, bo sama jej założyłam i ma już jakiegoś adoratora 🤭 serio serio
      • ga-ti Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:40
        Moja bez adoratorów, zdjęcie ma tylko jedno, ale za to co dziennie przegląda wiadomości lokalne i ploteczki o sąsiadach smile Okno na świat smile
        • homohominilupus Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 19:09
          ga-ti napisała:

> Moja bez adoratorów, zdjęcie ma tylko jedno, ale za to co dziennie przegląda wi
          > adomości lokalne i ploteczki o sąsiadach smile Okno na świat smile

Moja najbardziej chce śmieszne zwierzaki oglądać 🙂
      • feel_good_inc Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 11:51
        Ej, ale trzymaj tam rękę na pulsie czy to przypadkiem nie jakiś amerykański pułkownik...
    • ga-ti Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:41
      Troll wątek raczej.
      70+ ? Na starość dziecinniejemy, nie ma co big_grin
    • primula.alpicola Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:42
      To już było, ale o siostrze.
      • annaboleyn Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:54
        Prawie identycznie napisane big_grin
        • primula.alpicola Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:33
          No otóż.
          Co te trolle.
    • jednoraz0w0 Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:42
      Z cała pewnością. Z cała pewnością zapłaciła sobie za nietanią licencję i od kopa się nauczyła tak retuszować urodę w photoshopie, kilkanascie razy dziennie, a do tego jeszcze musi sobie te selfiki ogarnąć, ze statywem i w ogóle. Może pokieruje matkę w stronę dorabiania sobie retuszem zdjęć, skoro tak śmiga. Chyba ze ma jakiś trial, ale to poczekaj aż upłynie darmowych kilka tygodni i masz problem z głowy tongue_out
      • mdro Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:00
        No właśnie też bym sugerowała, żeby mamusię ukierunkować na działalność zarobkową, bo ewidentnie uzdolniona wink
        (Adobe ma jakiś okres próbny bezpłatny, więc teoretycznie może "photoszopować", ew może ściągnęła sobie jakiś program na wolnej licencji?).
      • koralinaxxxx Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:42
        To troll, ale sama mam ściągnięta darmową azjatycką apkę na której mogę wszystko: zmniejszyć talię, zmienić kolor włosów, powiększyć oczy.
      • magia Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 01:34
        Photoshopa da sie pobrac bez placenia, serio, nie jest to skomplikowane.
        Ale tez watpue w to by ktos 70+ poradzil sobie z tym
    • kropkacom Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:44
      Próbuj dalej.
      • kropkacom Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:44
        Żart big_grin
    • borsuczyca.klusek Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 15:55
      A kapelusza nie ma przypadkiem? 🙄
      • ga-ti Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 17:42
        I kolumny!
    • marion.marion Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:13
      2/10
      • veryvery Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 22:07
        Hojnie z tymi punktami 😃 pewnie na zachęte
    • kadfael Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:16
      Jak chciałaś startować na wątek roku to za późno. I za słabe.
    • panna.nasturcja Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:33
      Zanim zaczniesz przemawiać stań przed lustrem. Może jakieś szczątki rozsądku znajdziesz.
      Czy jest jakiś konkurs na najgłupszy wątek w ostatni dzień roku?
      • daniela34 Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:37
        Chyba tak. Mamy straumatyzowane koty i agresywne dzieci, męża z tajemniczą przeszłością, której nie pamięta i matkę- gwiazdę zaranną social mediów.
        • panna.nasturcja Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 16:42
          A dzień jeszcze młody.
          • jednoraz0w0 Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 17:39
            A w USA się dopiero rozkręca, południa jeszcze nie ma, Jackowo lub Engin jeszcze rzutem na taśmę mogą nowy wątek roku poczynić!
      • aushamburg Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 11:59
        panna.nasturcja napisała:

> Zanim zaczniesz przemawiać stań przed lustrem. Może jakieś szczątki rozsądku z
        > najdziesz.
        > Czy jest jakiś konkurs na najgłupszy wątek w ostatni dzień roku?

A Ty se wyjmij tego kija z dooopy, bo przemawiasz niczym Edward Gierek na plenum KC PZPR.
    • princesswhitewolf Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 21:47
      Ematki sie nie dziwia, ze taki watek sie pojawil.
      Dzis konczy sie dzien glosowania na Watek Roku 2022. A im blizej godziny zero tym bardziej chca pobic Cygaro z Wasem czy Swieczniki itd
    • yenna_m Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 22:04
      A moja tylko po PISIE i KK jedzie...
    • mama-ola Re: Moja matka zwariowała na fb 31.12.22, 22:09
      Się śmiejecie, ale ja faktycznie znam taką osobę. Moja sąsiadka 70+ pisze takie różne dobrego dzionka, spokojnej nocy, a jako obrazek wstawia bukiety róż.
      • ruscello Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 00:49
        Moja ciocia to samo, a ledwo 60 skończyła. Na razie aktywność coraz większą, strach pomyśleć, co będzie po 70-tce. Najgorzej, że oznacza/wrzuca na tablicę innym w nieprzewidzianym momencie wink
        • lauren6 Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 10:25
          Post startowy może brzmieć jak trolling, dopóki samemu się nie ma w znajomych takiej osoby.

Też mam taką ciocię: wyrzucić ze znajomych nie wypada, chociaż codziennie spamuje tablicę grażynacore oraz swoimi pozowanymi zdjęciami. Znajomi z Pakistanu też się zgadzają.
          Także ten...
          • barbibarbi Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 11:15
            Też mam taką, ale zdjęcia "jaka jestem piękna" słabej jakości, robione chyba kalkulatorem, o przerobkach nie ma mowy. Aczkolwiek motywacja się zgadza.
          • aushamburg Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 11:28
            lauren6 napisała:

> Post startowy może brzmieć jak trolling, dopóki samemu się nie ma w znajomych t
            > akiej osoby.
            >
            > Też mam taką ciocię: wyrzucić ze znajomych nie wypada, chociaż codziennie spamu
            > je tablicę grażynacore oraz swoimi pozowanymi zdjęciami. Znajomi z Pakistanu te
            > ż się zgadzają.
            > Także ten...

Jeśli ma na imię Zofia to pewnie moja matka.
          • mama-ola Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 11:44
            > Też mam taką ciocię: wyrzucić ze znajomych nie
            > wypada, chociaż codziennie spamuje

Bez wyrzucania ze znajomych możesz kliknąć opcję "przestań obserwować użytkownika X", a wtedy nie będziesz wiedzieć, co publikuje.
      • la_mujer75 Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 10:44
        Tesciowa mojej przyjaciółki tez kilka lat temu wlazła w FB i zaczęła się jazda bez trzymanki!
        Łącznie z tym, że poznała faceta, którego przedstawiła im, jako "wuja Boba" smile Wuj Bob zaczął bywać na rodzinnych imprezach , siedząc obok teścia...
        Wierszyki, zdjęcia, "milion"znajomych , etc- wszystko było grane.
    • jammer1974 Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 01:25
      Daleka jestem of nazywania wszystkiego trolowaniem. Ale to slabe jest.
    • cojapaczem Re: Moja matka zwariowała na fb 01.01.23, 11:21
      kiedyś to były trolle

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka