Dodaj do ulubionych

Robot sprzątający

03.10.23, 07:33
Myślę o zakupie robota sprzątającego, ale wybór jest tak ogromny, że już nie wiem co wybrać. Proszę więc o pomoc użytkowniczki w miarę nowych modeli. Które funkcje są w praktyce przydatne, a które całkiem zbędne. A może polecicie jakiś konkretny model, z którego jesteście mega zadowolone w budżecie do 4000?
Obserwuj wątek
    • melikles Re: Robot sprzątający 03.10.23, 07:40
      Czy tak robot ściera też kurze, wyciera szkło myje łazienkę (np. sedes, prysznic/wanna)?
      • tanebo001 Re: Robot sprzątający 23.10.23, 15:07
        Model żona?
    • alicia033 Re: Robot sprzątający 03.10.23, 08:03
      mamkaantka napisała:

> A może polecicie jakiś konkretny model, z którego jesteście mega zadowolone w budżecie do 4000?

A owszem, polecam model mamkaantka. Cena poniżej 4000, bo to inwentarz domowy.
      Ale w bonusie możesz (jeszcze) wpisać się w tym wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,176749007,176749007,Co_panowie_z_Konfederacji_sadza_o_gwaltach_.html?so=0
      • alpepe Re: Robot sprzątający 03.10.23, 09:12
        To samo miałam zaproponować.
      • arthwen Re: Robot sprzątający 03.10.23, 09:26
        10/10
        • homohominilupus Re: Robot sprzątający 03.10.23, 09:33
          Uprzedzilyscie mnie!

Mamkoantka, a może w tym wątku odpowiesz co cię pociąga w chłopakach z konfy?
          • bywalec.hoteli [...] 03.10.23, 12:49
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • arthwen Re: Robot sprzątający 03.10.23, 17:24
              Owszem, możemy mówić nawet wszystkim na kogo głosować. Nie ma takiego zakazu, idioto.
              Ci wszyscy mogą po prostu nie posłuchać.
    • kaktusowepole Re: Robot sprzątający 03.10.23, 09:37
      Chodzi Ci o odkurzacz typu roomba?
      Ja mam roborock, kupiłam dobre 5 lat temu. Działa bez zarzutu. Kupiłam go bo mial wieksza moc od roomby inbyl tańszy.
      • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 03.10.23, 12:14
        Dzięki za polecenie! jaka cena mniej więcej?
        • yenna_m Re: Robot sprzątający 03.10.23, 12:51
          Roborock jest ok. Mialam s5max i dawal rade. Teraz mam s8 i nie widzę roznicy wink
          • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 03.10.23, 13:05
            w tym przypadku Roborock i Xiaomi to to samo?
            • yenna_m Re: Robot sprzątający 03.10.23, 17:33
              Tak
          • yenna_m Re: Robot sprzątający 04.10.23, 10:18
            Dokladnie taki mam tylko czarny.
            Widzę dużą promocję.

www.geekbuying.pl/pl/roboty-odkurzajace/3964-odkurzacz-roborock-s8-6000pa-szczotka-duoroller-bialy-6970995786521.html
            • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 25.11.23, 21:56
              z geekbuyingu kupowałaś? to Chińczyk, tj. Hongkończyk. Nie było problemu z niczym?
              • yenna_m Re: Robot sprzątający 26.11.23, 00:31
                Wszystko poszlo ok. Korzystalam wtedy tez z kodu z serwisu
                www.facebook.com/bezprzeplacania
                • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 26.11.23, 20:22
                  dzięki smile dobry serwis, bo film fajnie nakręcili o modelu, który mnie zainteresował smile
                  • yenna_m Re: Robot sprzątający 27.11.23, 10:13
                    Bardzo dobry. Polecam, fajnie omawiają i testują rozne modele odkurzaczy.
                    • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 27.11.23, 10:30
                      Oglądałem też filmy Hejdom, ale to bardziej kojarzyło mi się z reklamą w formie "przystojny chłopak na kanapie kładzie przed sobą 3 odkurzacze i podpowiada paniom, którym nie chce się czytać opisów, który mają wybrać na podstawie opisów"
                      • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 27.11.23, 10:31
                        chociaż mają fajnego excela z porównaniem odkurzaczy w formie tabeli
          • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 25.11.23, 11:49
            yenna_m napisała:

> Roborock jest ok. Mialam s5max i dawal rade. Teraz mam s8 i nie widzę roznicy ;
            > )

A ma s5max kamerę do rozpoznawania i omijania rzeczy pozostawionych na podłodze?
            • yenna_m Re: Robot sprzątający 26.11.23, 00:23
              Nie wiem, czy ma kamerę. Sprzatal dobrze smile

Kupowalam z tym sklepie internetowym. Poprzednie kupowalam w sklepie stacjonarnym.
    • niemcyy Re: Robot sprzątający 03.10.23, 13:05
      Zapytaj twoich
      kolegow konfiarzy.
      • semihora Re: Robot sprzątający 03.10.23, 13:20
        Podoba mi się ta rada. Mam nadzieję, że konfiarze od razu babie uświadomią, że ma się nie wyręczać robotami w pracach domowych, bo to jej działka.
        • bywalec.hoteli Re: Robot sprzątający 04.10.23, 10:09
          Myślicie ze swoim chamskim zachowaniem wpłynięcie na preferencje wyborcze mamki Antka? Jeszcze bardziej odniesie wrazenie żeby głosować na nich - pod wpływem waszej agresji i chamstwa.

Jestem wielkim przeciwnikiem Konfederacji, uważam, ze jest to porażka na wszystkich polach i dążą tylko do tego żeby dorwać się do władzy, kłamią jak najęci z Mentzenem na czele.

Ale w życiu nie pomyślałbym żeby tam chamsko traktować osobę która chce głosować na Konfe. Jest dorosła osobą, to jest jej wybór ale nazywać ja robotem domowym itp. to jest jeszcze gorsza postawa.

„Najtrudniej z konsekwencjami demokracji pogodzić się obrońcom demokracji”
          • homohominilupus Re: Robot sprzątający 04.10.23, 10:20
            Słuchaj padalec, zanim weźmiesz kogoś w obronę to wypadałoby się trochę zorientować w temacie. Alicia zacytowała debili z fundacji patriarchat. To oni tak o kobietach się wypowiadają, nie inne forumowiczki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka