jozefrobotnik
20.10.23, 14:25
Informacja z dziś, z reżimowej telewizji: do sądu najwyższego wpływają skargi wyborcze, sąd najwyższy ustali, czy należy unieważnić wynik wyborów i przeprowadzić je ponownie.
No ku...wa, czy naprawdę pisowcy nie mogą się pogodzić z porażką?