kawka74 05.02.05, 17:46 ..nie żyje. strasznie szkoda. Jej "Witaminę M" czytalam setki razy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
triss_merigold6 Re: Michalina Wislocka 06.02.05, 01:14 Szkoda. Czytałam jej książki. Nadal aktualna. Następna wielka osoba odeszła.( Odpowiedz Link Zgłoś
30i Re: Michalina Wislocka 17.02.05, 17:49 mam nawet jej autograf. Przyjezdżała na wakacje w moje okolice. Oczywiście na obiad zawsze z pieskiem. Odpowiedz Link Zgłoś