Dodaj do ulubionych

Michalina Wislocka

05.02.05, 17:46
..nie żyje. sad strasznie szkoda. Jej "Witaminę M" czytalam setki razy.
Obserwuj wątek
    • mamadwojga Re: Michalina Wislocka 05.02.05, 18:27
      Noooooooo sad
      Szkoda....
    • anek.anek Re: Michalina Wislocka 05.02.05, 19:03
      sad(((((
      • mrufkaa Re: Michalina Wislocka 05.02.05, 22:45
        [*]
    • triss_merigold6 Re: Michalina Wislocka 06.02.05, 01:14
      Szkoda. Czytałam jej książki. Nadal aktualna. Następna wielka osoba odeszła.sad(
      • 30i Re: Michalina Wislocka 17.02.05, 17:49
        mam nawet jej autograf. Przyjezdżała na wakacje w moje okolice. Oczywiście na
        obiad zawsze z pieskiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka