guruburu
18.03.06, 19:47
Jestem ciekawa, czy kiedys miałyscie z tym problem - tzn. dokładnie - żeby
nie było wielkiej kłótni pdt 'zboczeniem jest karmienie chodzacego dziecka
publicznie' itp. itd. - CHODZI O:
czy ktoś Wam kiedyś zwrócił uwagę, że nie powinnyście albo powiedział coś
niemiłego pod Waszym adresem z tego tytułu? Pytam z ciekawości.