mirunia2
27.09.06, 21:35
Mamy trójkę wspaniałych chłopaków.Najmłodszy ma 5 miesięcy.Tak więc po 10
latach przerwy ponownie jestem młodą mamusią.Często spotykam się ze
zdziwieniem znajomych,że zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno dziecko!Mam
wrażenie,że czasami rodzinę z więcej niż jednym potomkiem traktuje się jak
patologię!Nawet na basenie promocyjne bilety wstępu przewidziane są na model
2+2,aco zrobić z tym trzecim? Czy to az tak dużo? My jesteśmy szczęśliwi i
myślę,że gdyby miało być jeszcze jedno maleństwo też dostałoby wiele
miłości.