Dodaj do ulubionych

POLECAM w Warszawie

IP: *.* 28.06.01, 09:27
Czesć!Mam propozycje, może macie miejsca, któe moglibyscie polecić w Warszawie? Ja np. polecam Małpi Gaj przy ul Wąwozowej (Natolin). Przychodzą tam rodzice z dziećmi od ok. roku do ok. 12 lat.
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: POLECAM w Warszawie IP: *.* 28.06.01, 13:37
      Ja wczoraj odkryłam ogródek Jordanowski przy Al. Niepodległości i Odyńca. Mnóstwo fajnych zabawek - naprawdę pomysłowych, jeszcze więcej dzieciarni i za darmo. Minus - to , że straszna patenia.miłej zabawyMagda
      • Gość: guest Re: POLECAM w Warszawie IP: *.* 28.06.01, 22:31
        Hm,patenia znaczy oczywiście patelnia w sensie lejącego się z nieba żaru...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka