Gość: guest IP: *.* 28.06.01, 09:27 Czesć!Mam propozycje, może macie miejsca, któe moglibyscie polecić w Warszawie? Ja np. polecam Małpi Gaj przy ul Wąwozowej (Natolin). Przychodzą tam rodzice z dziećmi od ok. roku do ok. 12 lat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guest Re: POLECAM w Warszawie IP: *.* 28.06.01, 13:37 Ja wczoraj odkryłam ogródek Jordanowski przy Al. Niepodległości i Odyńca. Mnóstwo fajnych zabawek - naprawdę pomysłowych, jeszcze więcej dzieciarni i za darmo. Minus - to , że straszna patenia.miłej zabawyMagda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: POLECAM w Warszawie IP: *.* 28.06.01, 22:31 Hm,patenia znaczy oczywiście patelnia w sensie lejącego się z nieba żaru... Odpowiedz Link Zgłoś