Gość: guest
IP: *.*
24.11.01, 01:15
Hejczy ktos z was slyszal o tym lub ma kalendarzyk,ktory byl publikowany w latach 80tych w gazecie.To byl kalendarzyk plci w zaleznosci wieku matki do miesiaca zaplodnienia.Planujemy drugie dziecko a poniewaz pierwszy jest syn to chcialabym miec corke.A moze ktos zna inne sposoby(moze juz wyprobowane).Wiem ze natura plata figle i pewnie bedzie syn ale chce sprobowac zwlaszcza ze moj maz ma 2 braci wiec szanse na dziewczynke sa niewielkie.Monia z JulkiemP.Sz tego co pamietam byl to kalendarzyk kobiet afrykanskich