Gość: Marina IP: *.* 13.11.02, 23:54 Zaplanowalismy czwarte dziecko.Nasza radosc.Dziele sie z Wami.M Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Cytrynka Re: Czwarte dziecko IP: *.* 13.11.02, 23:55 Cieszę się razem z Wami i gratuluję.Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkęCytrynka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia_wiecznie_mŁoda Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 08:24 Gratuluje i czekam na rownodzietna mame Odkad Bogusi malo na forum tak mi jakos lyso Gosia plus czworeczka, plan wykonany w 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SANI Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 08:47 Witam!!!!!!Gratuluję i zycze duzo wytrwałości i miłości.......Pozdrawiam Sani Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jana Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 12:36 Gratuluję decyzji i odwagi. I trzymam kciuki Jana (trzecia z czworga rodzeństwa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beata32 Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 13:34 Wow!!!Gratulacje ... Ja jak narazie powyżej dwójki nie chcę się wychylać ... ale ... kto to wie co będzie za parę lat Taka duża rodzinka - to fajna sprawa.pozdrowienia dla całej rodzinkiBeata mama Maciusia 1 i 8 mies i 5-mies Wiercipiętka w brzuszku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asiamamaignasia Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 16:20 Cieszę sie z Wami. Asia z drugim maluszkiem w brzuszku i następnymi w planach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka.Z Podziwiam Was za to !!! IP: *.* 14.11.02, 19:26 Tak jak napisałam ,podziwiam Was za takie decyzje i chylę przed wami czoła Ja mam dwójkę i więcej nie planuję bo nie wiem jak bym sobie dała radę ale faktem jest ,że duża rodzinka to fajna rodzinka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ifona Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 19:44 witaj, Jeju kobieto ja Ci po prostu zazdroszczę! Na razie chciałabym trzecie, będąc w ciąży z drugim, myślałam cięgle o trzecim dziecku. Mój mąż nie chciał słyszec o następnej ciąży, ale uwaga , przekonałam go Co prawda jeszcze nie teraz ( Maciuś ma 9 miesięcy ), ale może jakoś za trzy lata, aby zachowac odstęp miedzy dzieciaczkami. ( Teraz marzy mi się dziewczynka, piękna blondyneczka o kręconych włoskach ).Jak godzisz obowiązki domowe i wychowywanie dzieci , z tym, że mąż pływa ?( mój mąż też, stąd to pytanie )pozdrawiam ifona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aluc Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 20:01 Fajnie to nasz plan na najbliższe parę lat Aluc na razie +1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyziak Re: Czwarte dziecko IP: *.* 14.11.02, 20:34 ZAZDROSZCZĘ!!!!! tak pozytywnie zazdroszczę. Ja się nie mogę doczekać swojej pierwszej Fasolki (25,5 tyg brzuszkowego życia). Gratulacje ogromniaste!dyziak i Fasolka Odpowiedz Link Zgłoś