Gość: yda
IP: *.*
06.01.03, 09:30
Witam,moja znajoma niedlugo urodzi maluchy, i jednemu z nich, jesli to bedzie chlopczyk chce nadac imie Kevin. Ma w zwiazku z ty watpliwosci czy takie imie obcojezyczne mozna nadac w Polsce, gdzybyscie mogli podac jakies paragrafy na dowod tego...