Dodaj do ulubionych

Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny!

26.01.07, 10:50
Chcialam sie pochwalić.Moj Dziadek konczy dzis 100 lat.Od paru dni dostaje
lisy gratulacyjne, od Prezydenta Polski, Wrocławia, gartulacje od Uczelni.
Jest najstarszym żyjącym aptekarzem w Polsce.Jestem dzis wzruszona i chcialam
sie podzielic tym z Wami.
Obserwuj wątek
    • agatelek2 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 10:52
      Jejku,fajnie!To 200lat teraz dziadziusiowi życzę!!
    • maniusza Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 10:52
      najserdeczniejsze zyczenia dla Dziadka!!! Niesamowite - piękny wiek - życzę Mu
      przede wszystkim zdrowia i samych radosnych chwil smile
      • joanna35 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 10:54
        I ja śpieszę z życzeniami. Wszystkiego naj....najlepszego, zdrowia przede
        wszystkim i wielu kolejnych szczęśliwych latsmile
    • shamsa Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 10:53
      brawo, pozdrowienia dla dziadziusia smile

      tez mam dlugowiecznego, ale nie az tak big_grin
    • demarta Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 10:55
      wyjatkowe to bardzo!!!!
      zwłaszcza, że meżczyźni dzisiaj tacy krótkożywotni.... baby im nerwy
      zżerają wink)))

      bardzo gratulejszyn i życz dziadkowi wszystkiego naj... naj... naj...!!!
    • hratli Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 11:23
      wszystkiego dobrego dziadkowi!!!
    • b.bujak Niech żyje nam !!! 26.01.07, 11:25
      przesyłamy list gratulacyjny z forum smile
      życzymy zdrowia i dobrej kondycji !!!
    • justyna302 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 11:29
      Aaa.. Aptekarz? To może udało mu się opracować jakąś tajną miksturę na
      długowieczność?? Spróbuj wyciągnąć recepturę!
      200 LAT DLA DZIADKA W ZDROWIU I JAK NAJLEPSZEJ KONDYCJI!!!
      • b.bujak Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 11:52
        justyna302 napisała:

        > Aaa.. Aptekarz? To może udało mu się opracować jakąś tajną miksturę na
        > długowieczność?? Spróbuj wyciągnąć recepturę!


        i za kilkadziesiat lat babsee będzie najstarszą forumowiczką w Polsce smile) i
        będzie odbierać listy gratulacyjne od Agory smile
    • wenus2006 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 11:31
      Sto Lat dla Dziadka,Wszystkiego Najlepszego!!!!
    • jktasp Wszystkiego nan..naj!!!! dla Jubilata:))) 26.01.07, 11:32

      • magi104 Re: Wszystkiego nan..naj!!!! dla Jubilata:))) 26.01.07, 11:43
        To co mu życzyć?? przecież chyba nie 100 lat??? wink
        Zdrówka przede wszytkim smilesmile
    • sylwia06_73 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 11:57
      Gratulacje i 200 latsmile))))
      • renia1807 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 12:33
        Widać dziadzio jeszcze z dobrego przedwojennego materiału.
        Też dołączam się vdo życzeń- wszystkiego co najlepsze
        • mamazwyboru Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 14:29
          Bardzo Cie proszę uściskaj dziadzia baaaaardzo ciepło ode mnie.
          Mój teść jest 74letnim aptekarzem, w pełni sił.Mam nadzieję,że doczeka takiego
          pięknego wieku jak Twój dziadzio.
          A swoją drogę może jakaś "recepta" od dziadzia na długowieczność
    • agnes123 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 12:59
      Wowwwww !!!!!!!!! Wielkie STO PARE LATEK DLA DZIADZIUSIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • iwonag25 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 13:17
      Ja rowniez przesylam najszczersze zyczenia, wiem co czujesz, bo rowniez
      przezywalam setne urodziny dziadka, pozniej 101 i 102 i niestety koniec.
      Dziadek sam chodzil, czytal gazety, tylko na pieniadzach sie nie znal.
      Gratuluje dziadkowi dlugowiecznoscismile
      • czarna_maruda Piękny wiek! 26.01.07, 13:47
        Serdeczne życzenia 200 lat dla Twojego Dziadzia.
        Z racji wieku musi znać mnóstwo ciekawych historii.

        Zazdroszczę Ci, ja nie mam już ani babć ani dziedków, mój ostatni dziadek zmarł
        miesiąc temu. W czasie II wojny światowej walczył na zamojszczyźnie, był w
        partyzantce. Jako staruszek został nawet poetą, napisał wiersz o wojennych
        czasach, ukazał się w lokalnej gazecie.
    • lyla1 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 13:56
      Wiele zdrowia i uśmiechu dla Dziadka. Niech żyje jak najdłużej!
      Moja babcia skończy w tym roku 91 lat.
      • ledzeppelin3 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 14:33
        No to kolejnych 100 lat dla szanownego Dziadka. Pewnie jest jeszcze
        przedwojennym aptekarzem? To zacny zawódsmile Gratuluję i zazdroszczę, ze masz
        szansę z dziadkiem pogadać o starych Polakach i wypić po kielichu.
        Pozdr.
    • ywwy Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 14:31
      Wszystkiego najlepszego !
      Pozdrów Szanownego jubilata cieplutko, buziaczki smile
    • gacusia1 No to w takim razie- 200lat,200lat,niech zyje,zyje 26.01.07, 15:59
      Gratulacje!!!
    • oxygen100 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 17:17
      smile) dziadek aptekarz wie co dobrze konserwuje jak widacsmile zyczenie 100 lat w
      takiej chwili to jak zyczenie rychlej smierci wiec nie wiem moze zdrowia nalezy
      zyczycsmile)
    • babsee Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 17:54
      Bardzo wam dziekuje.Przekaże.Wydrukuje i przekaże.
      A i owszem-zaczął studiowac przed wojną-wojna studia przerwała ale zaraz po,
      wrocil na studia, ukonczyl, pracował jako asystent na uczelni (UAM w Poznaniu)
      ale ciągneło Go do praktyki.Bo Dziadek zajmował sie robieniem leków na
      zamówienie.
      90 Urodziny świetowalismy hucznie.A w niedzilę czeka nas jeszcze bardziej
      huczna impreza-ma byc cala Rodzina.Dziś Dziadzio dostal zloty medal za zasługi
      dla nauki farmacji.Izba Aptekarska zorganizowala piekne przyjecie na tę cześć.
      Ukazaly sie arytkuły o Nim w prasie lokalnej a i GW sie pojawiła-juttro w
      dodatku Wrocław bedzie o nim artykuł.
      Jeszcze raz dziekuje w imieniu Dziadka.
      • ewcialinka Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 18:09
        jejku to zycze nastepnych sto lat !!!!!!! i zdrówka przede wszystkim
        • oxygen100 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 18:10
          uuuuuuu!! czyli wyglada na to ze Tweoj Dziadek to goscsmile
      • monia145 babsee:) 26.01.07, 18:17
        A zapytaj dziadka o receptę na długowieczność, dobrze?smile))
        • monia145 Re: babsee:) 26.01.07, 18:20
          No i oczywiście dołączam się do uszanowań dla szacownego jubilatasmile
    • shady27 najlepsze zyczonka dla dziadka...super :) 26.01.07, 18:20
      tak wiec w jego przypadku zyczenie 100 lat byloby nie na miejscu wiec zaspiewam tak "200 lat niech zyje nam" smile
    • aluc Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 18:42
      dwieście lat dla Dziadka, nie wiem tylko, jak on się na to zapatruje smile
      z tym przedwojennym materiałem to coś jest na rzeczy
    • lola211 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 18:46
      Babsee, widzialam Twojego dziadka na foto w gazecie, czytalam artykuł -
      gratuluje, kolejnych lat w dobrej kondycji Mu zyczesmile.
      • hancik5 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 26.01.07, 20:34
        Gratulacje !11
        Moja Prababcia przeżyła 104 lata i pół !!!
    • hony Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 27.01.07, 00:05
      Gratulacje, i spełnienia wszystkich marzeń dla Twojego Dzidzia!!!
    • babsee Re:Voila!ot on! 27.01.07, 15:37
      miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3879336.html
      artykuł o Dziadku.
      • korneliap Re:Voila!ot on! 27.01.07, 16:34
        gratulacje. Z artykułu wynika że babcia też zyje. Też już ma taki ładny wiek?
    • monika340 Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 27.01.07, 20:50
      Wszystkiego dobrego dla Dziadka i 200 lat!!!!
    • abbra Re: Moj Dziadzio ma dziś 100 Urodziny! 27.01.07, 21:16
      Gratulacje dla Dziadka ! I następnych 100 lat !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka