babsee
26.01.07, 10:50
Chcialam sie pochwalić.Moj Dziadek konczy dzis 100 lat.Od paru dni dostaje
lisy gratulacyjne, od Prezydenta Polski, Wrocławia, gartulacje od Uczelni.
Jest najstarszym żyjącym aptekarzem w Polsce.Jestem dzis wzruszona i chcialam
sie podzielic tym z Wami.