martynka1210
04.05.07, 15:46
Nie długo moja córka ma Pierwszą Komunię,ale bez chrzestnej ponieważ nie
otwiera drzwi!!Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na sms , a do tego wyłącza
komórke.!!!I co ja mam temu biednemu dziecku powiedzieć? Nie chce przyjść to
nie ale by o tym nam powiedziała.To tyle ale i tak żal mi serce ściska.