Dodaj do ulubionych

Jak czesto chodzicie do kosmetyczki?

05.05.07, 13:13
Jakie zabiegi najczesciej i czy drogo was to kosztuje?
Obserwuj wątek
    • elag3 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 13:23
      na manicure chodzę zwykle co miesiąc bo nie umiem sobie sama zrobić porządku ze
      skórkami - płacę 20zł.
    • moninia2000 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 13:23
      Never ever i szok, jak se tak pomysle.-)
      • zuzanna56 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 13:40
        W ogóle nie chodzę.
        • uroda_ziemi1 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 15:22
          Wcale
    • lucerka Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 15:29
      Raz na ruskie 2 lata. Nie mem tego tak naprawde w programie.
    • kasper68 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 16:35
      nie chodzę
      • tyssia Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 17:09
        Też nie chodzę, nigdy nie bylam przez całe 21 lat tongue_out
    • omamamia1 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 17:21
      a ja kiedyś byłam na oczyszczaniu twarzy i na drugi dzień wyglądałam jakby mnie
      chłop prał po pysku pół nocy,w dodatku kratery po malutkich zaskórnikach były
      ogromne,zaognione i przez tydzien wychodziłam z domu tylko wieczorami.Od tamtej
      pory tak jestem zrażona,że nie poszłam choć wiem,że powinnam i są napewno super
      kosmetyczki.
      • dorcia72 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 18:25
        omamamia1 napisała:

        > a ja kiedyś byłam na oczyszczaniu twarzy i na drugi dzień wyglądałam jakby
        mnie
        >
        > chłop prał po pysku pół nocy,w dodatku kratery po malutkich zaskórnikach były
        > ogromne,zaognione i przez tydzien wychodziłam z domu tylko wieczorami.Od
        tamtej
        >
        > pory tak jestem zrażona,że nie poszłam choć wiem,że powinnam i są napewno
        super
        >
        > kosmetyczki.


        jakbym o sobie czytała tongue_out

        Ola i Kuba
    • mirac7 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 17:44
      A ja chodze przecietnie raz na 2 miesiace na tzw facial,ktory trwa 1godz i 15
      min
      • myelegans Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 18:42
        Raz na miesiac na "facial" z masazem, mam wtedy 2 godziny dla siebie na
        calkowity relaks, gdzie KTOS sie mna zajmuje. Uwielbiam jak mi ktos maseczki
        wklepuje, przyklada maski galwaniczne, masuje przy dzwiekach szumu deszczu. Tak
        juz robie od 7 lat i przez nastepne 70 nie zrezygnuje. Pozbylam sie przebarwien
        slonecznych, zaskorniakow na nosie, skore mam nawodniona

        Latem raz na miesiac na pedicure i manicure
        • mirac7 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 18:43
          A tak z ciekawosci ile placisz za te 2h?
          • agnes123 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 19:01
            Jestem kosmetyczką - przychodzą do mnie kobiety nawet 2 x w tygodniu.Coraz
            częściej są to starsze ode mnie Panie,są też młode nastolatki,które zobaczą
            mała krostkę i przylatują.
            Odrębną sprawą są manicure bądź pedicure czy też przedłużanie paznokci - jest
            rzecz jasna indywidualna sprawa,aczkolwiek są też klientki z którymi widzę się
            raz w tygodniu,bo już paznokieć troszkę odróóósł smile)
            • marina2 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 19:13
              raz na miesiąc wypada mniej wiecej:kawitacja,nawilzanie,pazurki,wosk.córka
              też.chodze od 12 roku życia.
            • dorotus76 Do Agnes 123 05.05.07, 19:15
              Agnieszka od kiedy jestes kosmetyczką?
              Mam w rodzinie kosmetyczkę i nic o tym nie wiem ?? smile
              • agnes123 Re: Do dorotus76 06.05.07, 21:03
                Witam Dorotuś ...

                wiesz, do gazety informacji o otwieranym gabinecie nie dawałam smile Nie mniej
                jednak te osoby,które powinny wiedzieć i naprawdę chcą wiedzieć - wiedzą,że
                postanowiłam otworzyć swój gabinecik kosmetyczny i udało mi się smile)) Zaczynam
                ruszać pełną parą od połowy maja - ZAPRASZAM zatem smile
                • dorotus76 Re: Do dorotus76 07.05.07, 09:42
                  No to gratulacje smile
                  Wiem, ze informacji nie dawałaś do gazety, to byłoby co najmniej dziwnewink, ale
                  wiesz cos takiego jak kursy kosmetyczne czy szkoły kosmetyczne, które sie kończy
                  na pewno by nie uszły moim uszom...(porządne to nawet ze 2 lata trwają?)

                  W takim razie powodzenia!
                  smile
          • myelegans Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 06.05.07, 05:15
            Wykupuje serie 6 zabiegow za ktore place $ 240
            • marina2 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 06.05.07, 09:52
              a i jeszcze dodam ,że chodze do tej samej kosmetyczki od paru ładnych lat-
              przesympatyczna osoba otwarta ,szanujaca cudze granice,nie plotkuje
    • przeciwcialo Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 20:51
      Nie chodze.
      • mika77ka Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 21:03
        Kilka razy żelowe paznokcie, manicure, 1x pedicure, raz henna. To wszystko.
    • malgra Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 05.05.07, 23:51
      raz na pół roku. Za oczyszczanie,masaż twarzy plus algi płacę 70 zł.
    • agnieszkan_34 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 06.05.07, 00:57
      Ja codziennie. Ale jestem kosmetyczką wink Większość Pań chodzi zdecydowanie za
      rzadko. "Odrobina luksusu" powinna należeć się każdemu, ale niestety nie każdego
      na to stać. Są Panie, które przychodzą po pare razy w tygodniu, ale większość
      raz w miesiącu, albo rzadziej. A większość Polek wcale, ze szkodą dla siebie (
      relaks + ładna cera) i dla nas ( zarobki + satysfakcja - o ile ktoś lubi to, co
      robi...). Pozdrawiam wszystkie emamusie, które nas doceniają!
      • logineczka Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 06.05.07, 01:04
        regularnie, po zimie, i po lecie, zeby oczyściś buźkę, i przy okazji inne
        (henna, epilacje, masaże, kompleksowo juz wtedy, za jednym razem). i tak od 10
        lat, mam super kosmetyczkę, nigdy nic nie boli, na koniec zawsze robi mi lekki
        makijaż a jak idę przed jakąś oimprezką, to mocniejszy-gratis. oczywiście daję
        jej napiwek.
      • elag3 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 06.05.07, 01:04
        ja lubię chodzić do kosmetyczki i chwała mi za to bo kosmetyczka tez chce żyć.
    • bea116 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 06.05.07, 10:02
      jak miałam kosmetyczkę przy swojej klatce schodowej - nawet nie musiałam wychodzić na dwór, piękne to były czasy - to częściej, zwł. jak byłam w ciążach i nie mogłam nawet zawiązać butów, ale teraz moja ulubiona kosmetyczka odeszła a zakład ulega likwidacjisad( więc wkładam więcej pracy samodzielnej, bo nie chce mi się gdzieś wyruszać...pedicure i manicure umiem sobie zrobić nie gorzej niż profesjonalistka, ale np. z henną to już będzie problem...

    • wieczna-gosia Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 09:49
      2 razy w roku. za rzadko- wiem. niestety na 2 godziny bez ruchu nie umiem zalec.
      nuuuudze sie, skyrcze mnie lapia. Na dwie godziny to ja na basen wole smile
      i taniej smile)
      • zebra51 Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 09:51
        Raz na 1,5 mca. Reguluje brwi i wyrywam wąsa. Bez tego wygladam jak Frida
        Khalo. Kosztuje mnie to smieszne pieniadze - 15 zł za całość.
        a oczyszczania, wyciskania, nawilżania nigdy nie robiłam
    • kaczkabig Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 09:57
      Ja chodze co 3 tyg. Mam paznokicie żelowe, więc musze nadlewać. Przy okazji
      wskakuję sobie 1 raz w miesiącu do solarium. Poza tym maseczki nawilżające. w
      miesiącu na zabiegi kosmetyczne wydaję od 60 do 100 zł.
      • pinkap Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 14:00
        Chodze raz w miesiacu na depilacje woskiem. Od czasu do czasu czyszczenie
        twarzy i maski. Kiedys chodzilam na francuski manicure, ale teraz nauczylam sie
        sama.
        • komyszka Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 14:22
          raz w miesiacy na manicure i pedicure. bo lubie i nie chce mi sie samej z tym
          babrac. teraz najprawdopodobniej zaczne również "zlecać" profesjonalistce i
          wszelakie depilacje. cóz- im starsza tym wygodniejsza sie robie;P
    • mynia_pynia Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 14:22
      W kosmetyczkę bawie się codziennie.
      Zmywanie twarzy odpowiednimi dla mojej cery tonikami, żelami, ochładzanie
      twarzy pod zimną bierzącą wodą, wklepyanie kremów, makijaż, depilacja brwi.
      Raz w tygodniu maseczka na twarz i dekolt, dwa razy na tydzień maseczka na
      włosy wzmacniająca.
      Doprowadzenie paznokci do ładu - co dziennie.
      Depilacja nóg - co tydzień.
      Balsamowanie ciała - co dziennie (nawet kilka razy)
      Pachy i bikini golenie - co 2 dni.

      Już nie wspomnę o codziennym porannym myciu włosów i układaniu fryzury oraz
      maijażu.

      Wizyta u kosmetyczki 2 razy w życiu na regulację brwi z czeto raz był
      beznadziejny.

      Mam skórę bardzo suchą i wrażliwą maluje się i kremuje tylko sprawdzonyni
      kosmetykani a ze swoimi rzeczami nie będę szła do gabinetu.
    • babsee Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 07.05.07, 14:40
      Kiedys co miesiąc z racji prac-wysuszla mi na maxa cere i musialam
      nawilżać.Teraz rzadziej zdecydowanie-raz na pol roku.Oczyszczanie +mocne
      nawilzanie.Procz tego maniakalnie robie maseczki w domu.
      • ebenark Re: Jak czesto chodzicie do kosmetyczki? 08.05.07, 15:09
        Nie chodzę, sama świetnie sobie radzę ze sobą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka